Jamajka – Salvador 1:1 (kon.) | Curaçao – Mexiko 0:2 (kon.)
Jamajka
1:1 (0:1)
Salvador
Pondělí 17.07.2017, 00:00CONCACAF Gold Cup • Skupina C

V tomto zápase se jako první v patnácté minutě po krásné akci dostal Salvador do vedení, krásnou samostatnou akcí se prosadil Bonilla. Dlouhou dobu hrála Jamajka lépe, ale nedokázala se prosadit. V 64. minutě měla Jamajka k dispozici pokutový kop, který dokázal proměnit Mattocks. Brankář Carrillo sice vystihl směr, ale míč nezastavil. Ve zbytku zápasu jsme gól neviděli, zápas tak končí remízou. (01:59:31)

90+3
    Probíhá poslední nastavená minuta, střelecký pokus jsem už nějakou dobu neviděli.

90+2
    Mnoho šancí v nastaveném čase k vidění není, sledujeme taktická závěr zápasu, ani jeden celek nechce chybovat.

90
    Na začátku poslední minuty druhého poločasu bude Jamajka vhazovat, míč do hry uvede Lawrence.

88
    Poslední minuty zápasu nepřinášejí pohledný fotbal, Je-Vaughn Watson to zkoušel samostatně, ale přes Alase neprošel.

87
    Darren Mattocks se zkoušel probojovat do zakončení, když to nešlo, rozhodl se pro útočný faul, čehož si všiml hlavní sudí.

87
    Střídání v týmu Salvador: ze hřiště odchází Narciso Orellana, přichází Harold Alas.

86
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, jakoby stav nerozhodný braly oba týmy.

85
    Ještě jeden rohový kop pro Salvador, ale ani tentokrát se nepodařilo přesněji přihrát.

85
    Óscar Céren se rozehrávky nyní chopil, jeho centr byl dobrý, do zakončení se dostal Henry Romero. Tento obránce však přesněji nedokázal trefit bránu.

84
    Salvador bude rozehrávat rohový kop. S centrem před branku si dobře poradil Kevon Lambert, který míč poslal do zámezí. Další roh.

82
    Darren Mattocks v souboji jeden na jednoho fauloval soupeře, rozehrávat tak bude Salvador.

82
    Mnoho střeleckých možností v závěru zápasu k dispozici není, ani jeden tým se nemlže výrazněji prosadit před brankou soupeře.

81
    Střídání v týmu Salvador: ze hřiště odchází Nelson Bonilla, přichází Richard Menjívar.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, hraje se spíše na polovině hrací plochy.

79
    Darwin Cerén si počínal v rozporu s pravidly v souboji s Lawrencem. To se nelíbí hlavnímu sudímu, který tak hráči důrazně domlouvá.

78
    Andre Blake se také zapojuje do rozehrávky svého týmu. Ani jedno mužstvo se nikam nežene.

77
    Fotbalisté ve žlutém se pokouší vypracovat si výraznější střeleckou pozici, ale narážejí na dobře postavené hráče soupeře.