Příbram – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Plzeň – Watford 0:1 (kon.) | Uničov – Znojmo 1:3 (kon.)
Düsseldorf – Brno 1:0 (kon.) | Jablonec – Wolverhampton 1:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:1 (0:0)
Watford FC
Úterý 18.07.2017, 17:00 • Rakousko - Wörgl • Přípravný zápas

Plzeň nakonec podlehla i dalšímu týmu z Anglie. Ve druhém poločase jsme taktéž dlouho čekali na úvodní branku. Té jsme se nakonec dočkali v 79. minutě, kdy se trefil, respektive se od něho odrazil míč, Okaka. Plzeň si tedy připisuje třetí porážku za sebou.
    To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:54:12)

90

90
    Střela Zemana nevyla špatná, ale zákrok brankáře byl lepší.

90
    Bohužel, ani z tohoto se neurodí nic kvalitního a Plzeň stále prohrává o jednu branku.

89
    Snad jedna z posledních šanci, Plzeň bude zahrávat standardní situaci.

88
    Kopic šel sám na branku, ale brankář zastavuje míč mimo své pole působnosti a je tu šance standardní situace pro Plzeň.

86
    Anglický celek nedovoluje svému soupeři se dostat do nějakého souvislejšího tlaku a v klidu hlídá výsledek tohoto přátelského utkání.

84
    Pro Plzeň jde o poslední přípravný zápas na rakouském soustředění. A zatím to vypadá, že vítězný nebude.

83
    Avšak jde to těžko, když má Watford míč ve svém držení.

82
    Plzeň se snaží, ale zatím to není to správné ořechové.

80
    Plzeň má zhruba deset minut, aby dokázala odpovědět na vedoucí branku soupeře.

79
    Watford právě vstřelil branku!
    Tak jsme se dočkali. I když ke smůle Plzně.Hughes se dostal k pěkné střele a míč se jen odrazil od STEFANA OKAKY!

78
    Nicméně standardní situace nebyla zahrána špatně, Hájek po centru Ivanschitze hlavičkuje těsně nad branku soupeře.