Dudelange – APOEL 0:1 (kon.) | Rosenborg – Dundalk 2:1 (po pr.) | Kodaň – Žilina 1:2 (kon.)
Kukësi – Šeriff Tiraspol 2:1 (kon.) | Ludogorec – Žalgiris Vilnius 4:1 (kon.) | Maribor – Zrinjski Mostar 1:1 (kon.)
Salzburg – Hibernians 3:0 (kon.) | Legia – Mariehamn 6:0 (kon.) | Celtic – Linfield 4:0 (kon.)
Honvéd – Beer Ševa 2:3 (kon.)
Rosenborg BK
2:1 (1:1)
Dundalk FC
Středa 19.07.2017, 19:15 • Lerkendal Stadion, Trondheim • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Zápas je tedy za námi a ani druhý poločas prodloužení nic nezměnil na tom, že nakonec rozhodla branka Vilhjálmssona z 98. minuty – Dundalk se sice snažil, ale už neměl dost sil a tak nedokázal Hansena překonat podruhé.

Ode mě je to pro dnešek vše a s konstatováním, že dál jde norský mistr Rosenborg Trondheim, se s Vámi loučím. (21:50:39)

120+1

120+1
    Nastavena je nakonec jedna minuta a hosté už poslali všechny hráče dopředu, je to jasný vabank.

120
    Běží poslední minuta, tedy když nepočítáme případné nastavení, a domácí zatím v pohodě drží vedení. Uvidíme, jestli se Dundalk ještě na něco zmůže.

119
    I na konci zápasu ale domácí zvládají držet míč a navíc musel ve středu pole vysokou nohou fauloval Mountney, který vidí žlutou.

118
    Jenom nějaké dvě minuty dělí norského mistra od postupu do třetího předkola Ligy mistrů a je jasné, že domácí ekipa teď už výsledek hlavně brání.

116
    A k dobré střele se dostal na konci rychlého kontru zpoza vápna Jensen, jenže jeho technický pokus vyškrábl na roh Rogers!

115
    Domácí publikum se teď hodně zlobí na sudího, který odpískal extrémně přísný útočný faul Hedenstadovi a Dundalku tak hodně ušetřil situaci při rozehrávce.

114
    Naposledy sahají do sestavy i domácí, na hřišti končí dánský útočník Nicklas Bendtner, nahradí ho Marius Lundemo.

113
    Hodně rozčílený teď byl Konradsen, kterému byl odpískán celkem přísný útočný faul, sudí ho ale uklidňuje a na svém rozhodnutí pochopitelně nic nezmění.

112
    Hosté ale poslali do vápna celkem nebezpečný centr, který nakonec málem propadl až ke Kilduffovi, ovšem ten na něj nakonec nedosáhl.

110
    Máme posledních deset minut z tohoto zápasu a už je jasné, že neuvidíme penalty – dokáže Dundalk přeci jen dotáhnout senzaci do konce a srovnat?

108
    S míčem hrají sice hosté, jenže se nemohou dostat na dostřel Hansena a na další tutovou šanci na vyrovnání tak prozatím čekají marně.

106
    Domácí střídají, na hřišti po 105 minutách v nohách končí Jevtovic, nahradí ho Rashani.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První poločas prodloužení je u konce, domácí v něm nakonec dokázali udeřit, když se hlavou prosadil Vilhjálmsson – na samém konci prvního poločasu ale mohli udeřit i hosté, jenže McGrath nakonec pálil pouze do břevna.

105+1
    První prodloužení skončilo.
    105+1. Obrovská šance Dundalku na postupový gól!

105+1
    Wow! Tak to je velké štěstí pro domácí! Za obranou se dostal k míči nikým nehlídaný McGrath, který ho trefil z voleje parádně a orazítkoval břevno domácí brány!

Ondřej Hradecký

Branky: 43. Lanlay (Jensen), 98. Vilhjálmsson (Hedenstad) – 12. Gartland (Duffy)

Karty:   74. Jevtovic (RSN) – 56. Duffy (DAK), 60. McEleleney (DAK), 119. Mountney (DAK)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 10:8. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 16:13.
    Rosenborg BK: Hansen – Hedenstad, Reginiussen, Skjelvik, Meling – Jensen (C), Konradsen, Midtsjø – de Lanlay (72 Vilhjálmsson), Bendtner (114. Lundemo), Jevtovic (106. Rashani)
    Náhradníci: Østbø – Rasmussen, Vilhjálmsson, Bjørdal, Rashani, Gersbach, Lundemo

Dundalk FC: Rogers – Gannon, Vemmelund, Gartland (C), Massey – Mountney, Shields, Benson – McEleney (84. McGrath), McMillan (94. Kilduff), Duffy (59. O'Donnell)
    Náhradníci: Sava – Barrett, O'Donnell, McGrath, Hoare, Kilduff, Connolly

Rozhodčí: Agajev – Zejnalov, Mammadov (všichni Azerbajdžán)