Dudelange – APOEL 0:1 (kon.) | Rosenborg – Dundalk 2:1 (po pr.) | Kodaň – Žilina 1:2 (kon.)
Kukësi – Šeriff Tiraspol 2:1 (kon.) | Ludogorec – Žalgiris Vilnius 4:1 (kon.) | Maribor – Zrinjski Mostar 1:1 (kon.)
Salzburg – Hibernians 3:0 (kon.) | Legia – Mariehamn 6:0 (kon.) | Celtic – Linfield 4:0 (kon.)
Honvéd – Beer Ševa 2:3 (kon.)
NK Maribor
1:1 (1:1)
HŠK Zrinjski Mostar
Středa 19.07.2017, 20:15 • Stadion Ljudski vrt, Maribor • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

To je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek středečního večera. (22:32:43)

Fauly: 11:4.

Je dobojováno!! Mariborští se radují z postupu do 3. předkola Ligy mistrů!! Druhý poločas zápasu nám již branku nenabídl, takže dnešní utkání skončilo nerozhodně 1:1. Opticky byli mírně aktivnější hosté, ale výraznou brankovou příležitost ke skórování se jim už vytvořit nepodařilo, takže domácí nakonec uhájili postupový výsledek.

90+5

90+4
    Hostům se stále nedaří usadit na útočné polovině. Domácí se brání skvěle.

90+3
    Domácí fandové stále skandují a ženou Slovince vpřed. Do konce zápasu zbývají už jen dvě minuty.

90+1
    Pomezní rozhodčí přistihl hráče Mariboru v ofsajdu.

90
    Hlavní rozhodčí signalizuje, že hrát se budou ještě další čtyři minuty.

90
    Již probíhá poslední minuta a u míče jsou opět domácí. Vypadá to jakoby hostům na nějaký závěrečný tlak došly síly.

89
    Vzápětí domácí vybojovali rohový kop, takže ukrojí další cenné vteřiny.

88
    Střídající Mešanović byl zcela sám, čehož si všiml i jeho spoluhráč, který mu adresoval přesný pas. Mešanović se pokusil o střelu z první, která mu vůbec nesedla.

87
    Prvním karetně potrestaným hráčem je Bilbija, který tvrdým skluzem atakoval soupeře.

86
    Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Pezer, přichází Mulahusejnović.

85
    U míče jsou o něco častěji hostující hráči, kteří se snaží najít recept na obranu Mariboru.

83
    Nervozita a napětí na hřišti by se daly krájet. Hráči si nic nedarují a rvou se o každý centimetr na hrací ploše.

81
    Již se nám rozeběhla poslední desetiminutovka řádné hrací doby a skóre je stále nerozhodné 1:1. Hosté i nadále potřebují vstřelit nejméně jednu branku, aby poslali zápas alespoň do prodloužení.

81
    Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Filipović, přichází Kukoć.

78
    Vynikající příležitost domácích ke strhnutí skóre na svou stranu gólem nekončí! Tavares si našel centrovaný míč v pokutovém území, přelstil clonícího hráče, ale jeho střelecký pokus na zadní tyč jen těsně minul bránu!

77
    Nebezpečný centr z levé strany mířil do vápna domácího celku. Ke smůle hostů byl útočník na míč krátký.