Maccabi Haifa – Olomouc 0:5 (kon.) | Kratonohy – Olympia Radotín 0:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Jihlava 1:2 (kon.)
Frýdlant n/O – Frýdek-Místek 1:3 (kon.) | H. Akko – Slovácko 1:1 (kon.)
FC Velké Meziříčí
1:2 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Středa 19.07.2017, 17:00 • Stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • Přípravný zápas

Je dohráno, přípravné meziokresní derby mezi Jihlavou a Velkým Meziříčím končí výsledkem 2:1 pro prvoligový celek, který tak potvrdil roli favorita. (18:45:20)

90

88
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Dramatický závěr ve Velkém Meziříčí! Vysočina se nechtěla s plichtou smířit a v samotném závěru zápasu si bere vedení zpět na svou stranu! Prosadil se PETR HRONEK.

82
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Tak pozor, třetiligový outsider se nevzdal a pár minut před koncem utkání vyrovnává na 1:1 po trefě DANIELA KRČÁLA! Skončí utkání remízou, nebo některý z celků ještě zabere?

76
    Bezbranková remíza trvala až nečekaně dlouho, papírově lepší celek z Jihlavy se však nakonec přeci jen prosadil! Úspěšným střelcem byl DĀVIS IKAUNIEKS.

46

První poločas utkání mezi třetiligovým Meziříčím a prvoligovou Jihlavou se obešel bez vstřelené branky, ani jednomu družstvu se zatím nepovedlo překonat gólmana soupeře.

45

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Vojtěch Martinek

Branky: 82. Krčál – 76. Ikaunieks, 88. Hronek

FC Velké Meziříčí: Kruba – Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Mezlík, Smejkal, Krejčí, Demeter, Berka, Mucha. Náhradníci: Pokorný – Šimáček, Krčál, Svoboda, Komínek, Minařík.
    FC Vysočina Jihlava:
    1. poločas: Rakovan – Pecháček, Pedro, Vedral, Mišůn – Záviška, Daníček, Milisavljević, Popović – Duba, Klíma.
    2. poločas: Hanuš (72. Rakovan) – Tlustý, Kryštůfek, Krejčí, Rosa – Zoubele, Nový – Fulnek, Hronek, Ikaunieks – Dvořák.