Jamajka – Kanada 2:1 (kon.) | Mexiko – Honduras 1:0 (kon.)
1:0 (1:0)
Honduras
Pátek 21.07.2017, 04:30CONCACAF Gold Cup • Čtvrtfinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky fotbalu. V tomto čtvrfinálovém zápase proti sobě nastoupí Mexiko a Honduras.

Honduras v základní skupině A skončil na třetím místě (1-1-1) a vybojoval čtyři body. V tabulce třetích týmů skončil na prvním místě o skóre nad Salvadorem.

Mexiko skupinu C dokázalo vyhrát, dva zápasy vyhrálo a jednou remizovalo. Celkem vybojovalo sedm bodů.

Na turnaji byly tři skupiny. První dva týmy z každé postoupily do čtvrfinále. Sedmým a osmým týmem pro postup byly nejlepší dva týmy z třetích míst.

Mexiko: José Corona – E. Álvarez, Ayala (C), J. Pereira, Gallardo – Jesús Molina, Dueñas, R. Pizarro – Sepúlveda, O. Pineda, E. Hernández.
    Náhradníci: Fraga, Muñoz – É. Gutiérrez, Marín, Mayorga, Montes, L. Reyes, L. Rodríguez, Jorge Hernández, Barragán, R. López, Erick Torres.

Honduras: L. Lopez – Crisanto, Alvarado, H. Figueroa, M. Figueroa (C), C. Sánchez – Lanza, Mejía, B. Acosta – Elis, Quioto.
    Náhradníci: Canales, Escober – Beckeles, M. Pereira, Allans Vargas, Boniek García, Claros, Discua, Alexander López, Peña, Vargas..

1

1
    Alfredo Mejía hodně nešetrně poslal k zemi soupeře. Hlavní sudí mu důrazně domlouvá, že příště podobné zákroky budou za kartu.

2
    Honduras si vypracoval první šanci zápasu. Romell Quioto dobře vypálil, jeho ránu ale zablokoval obránce Jair Pereira.

3
    Mexiko hraje v zelenobílém a Honduras v modrobílém.

4
    Mexiko právě vstřelilo branku!
    Hned ve čtvrté minutě se Mexiko dostává do vedení. Po rychlé akci se k míči dostal Hugo Ayala. Jeho přihrávku jemně tečoval Elías Hernández do míst, kde byl zcela volný RODOLFO PIZARRO. Ten už se zakončením neměl problém. Asistence: Elías Hernández.
    4. Rodolfo PIZARRO - 1:0

5
    Luis Lopez je v brance Hondurasu ošetřován. Po krátké chvilce lékaři opouští hrací plochu, gólman je v pořádku.

7
    Žlutou kartu dostává Romell Quioto (Honduras).

8
    Další zajímavá akce Mexika, obránce Jesús Molina vypálil na branku, ale jeho pokus postrádal přesnost. Míč do hry uvede Luis Lopez.

9
    Honduras má k dispozici vhazování na útočné polovině, Romell Quioto našel dobře postaveného spoluhráče. Ten ale neměl komu přihrát, a tak celou akci zabrzdil.

10
    Deset minut hry tohoto zápasu je pryč, Mexiko se hned ve čtvrté minutě dostalo do vedení a pokračuje dál v aktivní hře. Navíc má velkou podporu fanoušků.

11
    Orbelín Pineda fauloval Félixe Crisanta, a tak budou rozehrávat fotbalisté v modrém.

12
    Po nepovedené akci Hondurasu se míč dostal až k brankáři. José Corona rozehrává od své branky.

13
    Jesús Gallardo musel před soupeřem odehrát míč na rohový kop. Honduras bude mít možnost rohového kopu.

14
    Carlos Sánchez rozehrával od rohového praporku, nikdo z jeho spoluhráčů na míč nedosáhl. Naopak Mexiko založilo rychlé brejk a Elías Hernández to zkoušel na vzdálenější tyč. Luis Lopez tak tak vyrazil na rohový kop.

15
    Elías Hernández centroval před branku. Následně si na centr vyskočil Hugo Ayala, jehož pokus o zakončení kryje brankář.

16
    Alberth Elis si v souboji jeden na jednoho počínal nedovoleně, a tak bude rozehrávat Mexiko.

19
    Po delší době registrujeme střelecký pokus. Alberth Elis dobře vypálil, ale jeho pokus dokázal na poslední chvíli zablokovat obránce Jesús Molina.

20
    Elías Hernández se zkoušel probojovat do další střelecké pozice, tentokrát byl ale v postavení mimo hru, což neuniklo sudímu.

22
    Luis Lopez rozehrává od své branky, momentálně mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se vyloženě do zakončení nežene.

24
    Fotbalisté Hondurasu se dostali na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale marně hledají cestu, kterou by se mohli dostat do až střelecké pozice.

25
    Orbelín Pineda byl faulovaný Elisem, a tak rozehrává Mexiko, které si od gólové střely další dobrý střelecký pokus nevypracovalo.

27
    Žlutou kartu dostává Alfredo Mejía (Honduras). Hráč Hondurasu fauloval soupeře, tím byl Rodolfo Pizarro. Skluzem podrazil Pizarra.

28
    Félix Crisanto uvedl míč do hry díky autovému vhazování. Honduras hraje takticky, snaží se držet hru co nejdál od své branky.

29
    Jesús Molina, obránce Mexika, se dostal k dobrému zakončení po centru Orbelína Pinedy pálil nad branku. Luis Lopez zasahovat nemusel, míč končí mimo. Následovat bude výkop od gólmana Hondurasu.

30
    Půlhodiny hry z prvního poločasu je pryč. Mexiko, které má v hledišti hlasitou podporu, se hned ve čtvrté minutě dostalo do vedení. Míč do brány poslal Rodolfo Pizarro.

31
    Alberth Elis hledal přihrávkou v lepší pozici postaveného Carlose Sáncheze. Ten ovšem na míč nedosáhl, a tak se balon dostal až k brankáři Mexika, který rozehrává.

33
    Aktivně hrající Orbelín Pineda vedl další akci Mexika. Jeho střelecký pokus mířil do středu branky, kde byl pozorný brankář. Luis Lopez následně dlouhým výkopem přenáší hru od své branky.

34
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jedno mužstvo se nyní nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.

35
    Félix Crisanto fauloval v souboji Ángela Sepúlvedu. Rozehrávat tak bude Mexiko na útočné polovině.

36
    Míč se do zámezí odrazil od Félixe Crisanta, což znamená, že Mexiko bude rozehrávat rohový kop. Elías Hernández centroval od rohového praporku do prostoru před bránou. Obrana si dokázala poradit.

37
    Jesús Molina inkasoval tvrdý úder v předbrankovém prostoru. Nejprve to vypadalo jako faul soupeře, opakovaný závěr ukazuje, že jej trefil míč.

38
    Mexický hráč je otřesený, míří mimo hrací plochu, kde bude ošetřen. Pravděpodobně se do zápasu rychle vrátí.

40
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější závěr prvního poločasu. Míč do hry dlouhým výkopem od své branky uvedl Luis Lopez.

41
    Honduras se pokouší něco vymyslet, ale Mexiko hraje velmi dobře takticky a nedává soupeři mnoho prostoru pro vytvoření nějaké výraznější šance.

42
    Edson Álvarez našel Orbelína Pinedu, který pokračoval v akci. Honduras vysunul obranu, což se nyní vyplatilo, a tak fotbalisté v zeleném musí znovu od své branky.

43
    Po nepovedené kombinaci Mexika se míč dostává k brance soupeře, odkud rozehrává gólman.

44
    Jesús Dueñas fauloval Bryana Acostu, a tak budou rozehrávat fotbalisté Hondurasu.

45
    Ti vybojovali v poslední minutě prvního poločasu rohový kop. Carlos Sánchez centroval před branku. Mexická obrana si dokázala celkem snadno poradit.

45+1
    K prvnímu poločasu se budou nastavovat dvě minuty.

45+1
    Jair Pereira byl v souboji tvrdě atakován. Po ošetření na hrací ploše míří směrem ke střídačce. První poločas pravděpodobně nedohraje.

45+2
    Mexiko rozehrává postupnou akci, jednu z posledních v prvním poločase. Mnoho času už nezbývá.

45+3

Mexiku vyšel vstup do zápasu, prosadilo se již ve čtvrté minutě. Přesně poslal míč Rodolfo Pizarro. Díky jeho brance vede Mexiko ve čtvrtfinále nad Hondurasem po prvním poločas 1:0. Honduras si mnoho šancí nevypracoval.

46

46
    Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází Carlos Sánchez, přichází Boniek García.

47
    Druhý poločas začíná pěkně aktivně, rohový kop bude rozehrávat Mexiko. Elías Hernández rozehrával, ale jeho centr odrazil soupeř znovu do autu. Ještě jeden rohový kop.

48
    Druhý pokus byl už lepší, ale i tak si dokázala obrana soupeře poradit.

49
    Mexický Elías Hernández se dostal do výborné střelecké pozice. Se zakončením ovšem příliš dlouho váhal, a tak jej o míč připravil obránce Hondurasu.

50
    Nyní se do střelecké pozice dostal Romell Quioto, jehož pokus z přímého kopu ve středu branky, kde byl pozorný gólman José Corona.

51
    Po bleskové akci se na druhé straně dostalo do zakončení Mexiko. Rodolfo Pizarro, dnes hodně aktivní, vypálil a jeho ránu zablokoval obránce Félix Crisanto.

51
    Následovala další šance fotbalistů v zeleném, Orbelín Pineda trefil jen soupeře, míč se odrazil k volnému Rodolfo Pizaroovi, který pálil nad.

52
    Velké šance Mexika jsou minulostí, nyní rohový kop pro Honduras. Centrovat před branku bude Bryan Acosta. Ángel Sepúlveda si dokázal poradit s centrem a míč zastavil.

54
    Ovidio Lanza se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus ale celkem snadno kryje brankář José Corona.

55
    Alberth Elis fauloval Orbelína Pinedu. Uvidíme tak volný kop.

56
    Brankář Hondurasu, Luis Lopez, uvede míč do hry od své branky. Sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

57
    Střelecky jsou reprezentanté Mexika jednoznačně aktivnější, snaží se hrát a kombinovat před brankou Lopeze, zatím jej ale dokázali překonat jen jednou.

59
    Akci fotbalistů v modrém dokázal Edson Álvarez zastavit jen za cenu rohového kopu. Romell Quioto centroval od rohového praporku, ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.

60
    Šedesát minut hry je pryč, půlhodinka zbývá. Fotbalisté Mexika stále vedou 1:0 díky brance ze čtvrté minuty. Prosadil se Rodolfo Pizarro.

62
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Honduras si začíná čím dál tím více připravovat útočné akce a brankář José Corona musí být pozorný.

63
    Ángel Sepúlveda se do střelecké pozice nedostal, protože na přihrávku spoluhráče nedosáhl.

64
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Jesús Molina, přichází Luis Rodríguez. Jesús Molina je z hrací plochy odnášen na nosítkách, zápas pro něho končí.

66
    Alberth Elis to vzal na sebe, jeho zakončení nebylo vůbec špatné, ale branku trefit nedokázal. José Corona bude odkopávat.

68
    Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází Bryan Acosta, přichází Sergio Peña.

68
    Ever Alvarado zahrál rukou, sudí přerušuje hru, následovat bude volný kop pro Mexiko.

70
    Mexiko se pokouší kombinovat na útočné polovině, což se mu sice daří, ale do vyložené střelecké pozice se nemůže probojovat.

71
    Luis Lopez celkem snadno dokázal zastavit míč po nevýrazné střele Orbelína Pinedy. Následně brankář Hondurasu míč vykopl až za polovinu hrací plochy.

73
    Jesús Gallardo bude vhazovat na útočné polovině, aktivní hra Mexika tak bude pokračovat.

73
    Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází Ovidio Lanza, přichází Alexander López.

74
    Žlutou kartu dostává Ángel Sepúlveda (Mexiko). Příliš agresivně si fotbalista Mexika počínal v osobním souboji, za což vidí žlutou kartu.

75
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Ángel Sepúlveda, přichází Erick Torres.

78
    Po sérii několika nepřesností Hugo Ayala dostal míč do bezpečí jen za cenu rohového kopu. Romell Quioto rozehrával od rohového praporku. Jeho centr nebyl vůbec špatný, ale Alexander López nedokázal zakončit přesně.

80
    Žlutou kartu dostává Luis Rodríguez (Mexiko). Romell Quioto byl faulovaný, a právě za tento nedovolený zákrok vidí Luis Rodríguez kartu.

81
    Deset minut nás dělí od konce zápasu. Mexiko hraje takticky, vede o jednu branku a nedává soupeři mnoho prostoru pro útočení.

83
    Sergio Peña to vzal na sebe. Po zajímavé kombinaci se dostal k zakončení ze střední vzdálenosti. Jeho rána však končí výrazně nad brankou. Následně rozehrával gólman Mexika.

84
    Alberth Elis v souboji jeden na jednoho fauloval Ericka Torrese, a tak budou rozehrávat fotbalisté Mexika.

85
    Alfredo Mejía byl v postavení mimo hru, což neuniklo pozornosti pomezního sudího. Další akce Hondurasu tak nemohla být zakončená.

86
    Tentokrát byl přechod do útočné fáze v pořádku, zakončoval aktivně hrající Alfredo Mejía. Gólman Mexika zasahovat nemusel, neboť míč zablokoval Hugo Ayala.

87
    Žlutou kartu dostává Boniek García (Honduras). Tým vedený jako hostující prohrává o jednu branku, což někteří fotbalisté jen těžko dokáží rozdýchat, a tak si v soubojích pomáhají nedovoleně. A kvůli tomu vidí Boniek žlutou kartu.

88
    Další zajímavou šanci si vypracoval Honduras. Záložník Sergio Peña nedokázal trefit branku. Minul v dobré pozici, hlavičkoval nepřesně.

89
    José Corona uvede míč do hry dlouhým výkopem. Mexiko už nyní hraje takticky a nikam se nežene. Stále vede o jednu branku a postup do semifinále je blízko.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.

90
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Rodolfo Pizarro, přichází Raúl López.

90+1
    Ke druhým pětačtyřiceti minutám se nastaví ještě čtyři další.

90+2
    Mnoho střeleckých příležitostí momentálně k vidění není, Honduras se nemůže prosadit před brankou soupeře.

90+2
    Žlutou kartu dostává Jair Pereira (Mexiko). Mexický hráč prohodil směrem k sudému nějaká nelichotivá slova, za což vidí žlutou kartu.

90+3
    Do vyložené střelecké pozice se nyní dostal po pěkné zpětné hlavičce Alfredo Mejía. Jeho rána bez přípravy nebyla vůbec špatná. Míč ale končí jen malý kousek mimo branku. Honduras největší šance v zápase neproměnil.
    90+3. Alfredo Mejía a jeho vyložená šance v posledních minutách zápasu.

90+4
    Poslední nastavená minuta, míč do hry uvede brankář Mexika, který se rozhodně nikam nežene.

90+4

Fotbalisté Mexika dokázali tento čtvrtfinálový zápas vyhrát díky brance ze čtvrté minuty. Prosadil se pohotovou ránou Rodolfo Pizarro. Mnoho vyložených šancí jsme v zápase neviděli. V posledních minutách mohl Honduras vyrovnat, ale Alfredo Mejía ve vyložené pozici minul bránu.

Do semifinále tak postupuje Mexiko, které vyzve Jamajku. Druhou semifinálovou dvojicí pak bude Kostarika a USA. Vyvrcholení CONCACAF Godl Cupu budete moci sledovat pochopitelně na onlajnech. (06:37:41)