Česko
Středa 26.07.2017, 10:00Světové hry – Inline hokej

To je ode mne pro tuto chvíli vše, hezký zbytek dne. (11:25:02)

Nejlepší hráč Česka se stává Daniel Brabec, za Kanadu pak Dave Hammond.

Česká republika zvládla i své druhé vystoupení na Světových hrách, když dokázala porazit Kanadu v poměru 5:2. Češi dominovali zejména v prvním poločase, kdy svému soupeři dokázali nasázet celkem čtyři góly. Ve druhém dějství už výsledek kontrolovali.

39:50
    V závěru zápasu ještě zvoní tyč u Leggatovy brány!

38:20
    Češi už mají zápas pod kontrolou, tohle vypadá, že zvládnou.

37:20
    Česko právě vstřelilo branku!
    Tohle je nejlepší možný způsob, jak Češi mohli na předchozí zákrok odpovědět! Po přihrávce Šebka TOMÁŠ RUBEŠ na nic nečekal a z první se otřel do kotouče, který končí za zády Leggata. Asistence: Patrik Šebek.

36:55
    Martnes byl nejprve v obrovské šanci, poté ale nevybíravým způsobem fauloval Jakuba Cika kolenem a dostane za to 2 + 10 minut za nesportovní chování. Na hřišti se pak po tomto zákroku strhla mela. K tomu navíc dostává trest za hrubost Jay Allan. Za Českou republiku pak Adam Přibyl 2 minuty za hrubost a Pavel Strýček 10 minut za nesportovní chování.

36:12
    Opět Martin Fiala se snažil vstřelit další gól, jeho rána kanadského gólmana nepřekvapila.

35:02
    Robin Malý pálil z pravé strany, jeho přízemní rána trefila pouze beton Leggata.

34:44
    Nyní se hraje ve vlažnějším tempu, Česká republika už by ráda uhlídala výsledek.

33:24
    V závaru před kanadskou svatyní se nejlépe zorientoval Brett Leggat, jenž puk raději schoval do lapačky a přerušil hru.

32:56
    Teď sledujeme spíše urputný boj o každý metr hřiště, týmy si půjčují puk.

32:00
    Agilní Martin Fiala to chtěl vzít na sebe, najel si mezi kruhy a tam vypáli, Leggat pozorný.

30:30
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

30:14
    Máme tu současné vyloučení. Za Českou republiku si půjde posedět Mikuláš Zbořil a za Kanaďany Ryan Matthews. Oba jsou potrestáni za hrubost.

30:00
    Furlong to zkoušel z velké dálky, ale jeho projektil mířil nad.

29:25
    Po stahovačce Marka Loskota to zavánělo faulem ze strany kanadského hráče, rozhodčí však tentokrát vylučovat nebudou.

28:37
    Další střelecký pokus českého mančaftu pokryl Leggat.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 21. Woods (Hammond), 27. Hammond (Woods) – 5. Rubeš (Bernard), 8. Fiala, 13. Fiala (Přibyl), 19. Rubeš (Bernad), 38. Rubeš (Šebek)

Kanada: Leggat (Debba) – Hendesron, Isaacs, French, Allan, Eison – Matthews, Hammond, Furlong, Sonstelie, Esdale, Woods, Martens. Trenér: Frank.
    Česko: Brabec (Langer) – Cik, Zbořil, Strýček, Šebek, Malý, Roupec – Bernad, Přibyl, Šimo, Fiala, Rubeš, Loskot. Trenér: Tvrzník.

Rozhodčí: Pfeffer, Roshchyn