Zlín – Slovácko 0:4 (kon.) | Třinec – Karviná 0:5 (kon.)
FK Třinec
0:5 (0:1)
MFK Karviná
Pondělí 31.07.2017, 15:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2 000 míst) • Juniorská liga – Morava • 1. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. U příštího online přenosu se těším, na počtenou! (16:54:57)

Třinec se utká za týden znovu na domácí půdě s Jihlavou, Karviná přivítá v pondělí 6. srpna Olomouc.

Utkání sledovalo 80 diváků.

Ve druhém poločase už si Karviná vedení pohlídala, a dokonce čtyřikrát jej navýšila. Adamuška nejdříve zneškodnil obrovskou šanci Lingra, ale po rohu už inkasoval. Hlavou se prosadil Egri. Také třetí branka padla po rohu, Třinečtí neubránili Lischku, a ten důraznou hlavou potřetí rozvlnil síť. Po ruce Potůčka kopal Weber penaltu a zvýšil karvinské vedení na 4:0. Poslední hřebíček do rakve zabil dvě minuty před koncem Sas, který zakončoval po akci zleva do prázdné branky.

90+1

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.

89
    Matheus Eric Kleybel Ramírez (KAR) zakončoval po odpískané ofsajdu a obdržel naprosto zbytečnou žlutou kartu.

88
    Karviná právě vstřelila branku!
    Karviná přidává další branku. Ramírez rozehrál doleva na Dudu, a ten vrátil míč před prázdnou branku. OSTAP SAS už měl jednoduchou úlohu – 0:5!

87
    Potůček se po pasu od Tobiáše nedokázal protlačit do zakončení. Karvinští obránci ho nepustili a Ciupa pokryl balon.

86
    Putyera se uvedl velmi aktivně a dostal se ke střele zpoza vápna. Balon zakroutil ale až za zadní tyčku do zámezí.

85
    Tomáš Weber je po proměněné penaltě stažen ze hry, na hřiště přišel Oliver Putyera. Do konce utkání už zbývá jen pár minut.

84
    Teď už je to debakl! TOMÁŠ WEBER si postavil míč na penaltový puntík a trefil se do pravé části branky. Adamuška skočil na druhou stranu – 0:4!

83
    Zřejmě po ruce Potůčka je nařízena penalta!

82
    Duda zahrál na housle Cenigovi a Slovák ve službách v Třince ho vzápětí stáhl k zemi. Karviná rozehrává přímý kop z pravé strany.

79
    Třinec ubránil roh, ale přechod do útočné fáze mu nevyšel. Šarudi nedokázal po vzdušné přihrávce od J. Cieslara výrazněji potrápit Vondru.

77
    Čtvrté střídání na straně Třince. Hřiště opustil Petr Chloň, novým mužem na trávníku je Andrej Ceniga. Střelu J. Cieslara z dálky zkrotil Ciupa.

76
    Motyčka vytáhl balon středem hřiště a byl zezadu faulován. Po neúspěšné přihrávce se skácel k zemi a Třinec bude rozehrávat přímý kop.

74
    Šarudi chtěl poslat míč do ulice na nabíhajícího Joukla, ale Smrž tento záměr vystihl. Na druhé straně odkopl od šestnáctky Lanc.

73
    Weberův přízemní centr z levé strany propadl před branku k Dudovi, ale Adamuška odražený míč s přehledem přikryl.