Košice – Poprad 1:2 (kon.) | Vítkovice – Havířov 8:2 (kon.) | Olomouc – Jihlava 2:1 (kon.)
Klatovy – Kadaň 3:5 (kon.) | Třebíč – Kometa Brno 2:3 (0:1 po s.n.) | Litvínov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
HC Olomouc
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Úterý 01.08.2017, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy

44:11
    Jihlava bude hrát 35 vteřin přesilovku 5 na 3. Buc (OLO) vyhodil puk mimo hřiště.

42:47
    Jaroměřský (OLO) se provinil hákováním a Jihlava tak může vyrovnat.

39:39
    Olomouc má šanci vzít si vedení zpět. Dvě minuty za sekání si odsedí Diviš (JIH).

32:51
    Olomouc si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za podražení si odsedí Macík (JIH).

15:28
    Přesilovku si zahraje také Jihlava. Dvě minuty za vysokou hůl si odsedí Macuh (OLO).

06:39
    Domácí si vyzkouší přesilovou hru. Dvě minuty za sekání si odsedí Hubáček (JIH).

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 38. L. Galvas (Herman), 42. Spurný (Rác, Skladaný) – 39. Rezek (Bryhnisveen, Váňa)