Přerov – Třebíč 3:0 (kon.) | HC Slovan – Zlín 4:6 (kon.)
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 02.08.2017, 18:00 • MEO Aréna Přerov • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý večer u prvního přátelského utkání Zubrů z Přerova. Ti na svém stadionu přivítají tým SK Horácká Slavia Třebíč. S Třebíčí se Přerovu dlouhodobě nedaří, hned na začátek je tak čeká těžké sousto. Jak se s tím Zubři, pro které to bude letošní první přípravný zápas, vypořádají?

Moravský celek skončil v minulém ligovém ročníku na desátém místě se 70 body za 22 výher a 30 proher při skóre 136:143. Zubři se tak dostali do předkola play-off, kde porazili rivala z Prostějova 3:1 na zápasy. Díky tomu se dostali do čtvrtfinále, ovšem v něm je čekal silný Motor. S Českými Budějovicemi sice Přerov bojoval statečně, ale nakonec prohrál v sérii 0:4.

Zubři nedávno zahájili přípravu na ledě na další sezónu ve WSM lize. Hráči v posledních dnech pilně trénují a zvykají si na ledovou plochu. V týmu proběhlo hned několik změn, některé větší, některé menší. Povede to k obhájení postupu do play-off?

Odchody:

Jakub Ižacký (útočník, Dunaújvárosi Acélbikák)
    Luboš Horčička (brankář, VHK Vsetín)
    Marek Sikora (útočník, AZ Havířov)
    Lukáš Vágner (obránce, SK Třebíč)
    Rostislav Šnajnar (obránce, Orli Znojmo)
    Tadeáš Král (útočník, SK Třebíč)
    Jiří Slovák (brankář, HC Nový Jičín)

Příchody:

Robert Havlát (útočník, HC Kometa Brno)
    Michal Furch (obránce, HC Kometa Brno)
    Jakub Šlahař (útočník, Aukro Berani Zlín)
    Juraj Šimboch (brankář, HC Oceláři Třinec)
    David Šťastný (útočník, Aukro Berani Zlín)
    Příprava Zubrů je v plném proudu. A to se týká i mládeže.

MEO kemp 2017 jede! Sledujte naše instastories, kde vám dnes ukážeme průřez jednoho dne na kempu v Přerově :)

Příspěvek sdílený HOKEJPREROV (@hokejprerov),

Horácká Slavia byla v minulé sezóně velmi úspěšná.V 52 utkáních měla skoro vyrovnané statistiky. Připsala si totiž 25 výher a 27 proher při skóre 135:144. To jí stačilo na 81 bodů a páté místo v tabulce. Znamenalo to ovšem i to, že ji ve čtvrtfinále čekala pražská Slavia. Stejně jako Přerov proti Motoru, i Třebíč bojovala velmi statečně, ale také ona prohrála 0:4 na zápasy. Nutno však podotknout, že všechny zápasy byly nesmírně vyrovnané a vždy je rozhodl jediný gól.

Také Třebíč již samozřejmě na plno trénuje. Příprava je v plném proudu a nesmí tak chybět ani přípravné zápasy. Den před utkání s Přerovem sehraje svůj první zápas v Brně, kde ji čeká opravdu ostrý start. V utkání proti Zubrům bude Třebíč mírným favoritem, podaří se jí tuto roli potvrdit? I v týmu Horácké Slavie došlo k četným změnám, pojďme se na ně podívat.

Michal Vodný (útočník, Orli Znojmo)
    Michael Cejka (útočník, HC Baník Sokolov)
    Tomáš Mejzlík (útočník, HC Dukla Jihlava)
    Lukáš Vágner (obránce, HC Kometa Brno – minulou sezonu nastupoval za Přerov)
    Tadeáš Král (útočník, Kometa Brno)
    Tomáš Kaláb (obránce, HC Dukla Jihlava)
    Ani Třebíč nezaostává a již trénuje na plno.

Vzájemná utkání

Za poslední dvě sezóny spolu tyto týmy odehrály osm utkání, hned sedm z nich vyhrála Třebíč a pouze jednou se z výhry radovali Zubři. Všechny zápasy, krom jednoho, navíc skončily v základní hrací době, jediné prodloužení vyhrála Horácká Slavia. Zajímavý je i průměrný počet gólů na zápas. U Třebíče to jsou rovnou čtyři zásahy, u Přerova 2,4 branek na zápas. Doufejme, že i dnes to bude pro diváka velmi pohledné utkání.

Zápasy z minulé sezóny

Třebíč 5:3 Přerov
    Přerov 1:5 Třebíč
    Přerov 2:3 Třebíč
    Třebíč 4:2 Přerov

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Huf) – Malina, Adamík, Zbořil, Padrnos, Novotný, Běhal, Furch, Pala ("A") – Plášek, Sýkora ("C"), Tomaník – Goiš ("A"), Šlahař, Vachutka -Fryšara, Václavek, Navrátil – Dvořák, Berger, Koblar

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Jekel) – Vágner, Mikyska, Čejka ("C"), Brančík, Wasserbauer, Hort, Sedláček – Vodný ("A"), Kadlec ("A"), Horký – Kratochvíl, Král, Novák – Kusko, Heinrich, Mlynář – Čejka, Mejzlík, Ferda

Rozhodčí: Mikula – Lakomý, Sedlák.
    Rozbruslení je v plném proudu, utkání začne za zhruba půl hodinky.

Rozbrusleni PRE-TRE #PREvsTRE #wsmliga #hokej #hockey #priprava #prvnizapas

Příspěvek sdílený Michal Janoštík (@bufkee),

Hráči pomalu míří na ledovou plochu, utkání bude za pár okamžiků zahájeno.

00:01

00:31
    Úvodní vhazování dopadlo lépe pro domácí, kteří rozvážně kombinují na své polovině a hledají cestičku do útočného pásma.

00:53
    Kratochvíl vypíchl puk jednomu z protihráčů, vybídl ke střele spoluhráče, ale ten z hranice kruhů zamířil mimo.

01:24
    Zubři zavezli puk do útočné třetiny, ale ani jejich pokus od modré čáry bránu netrefil, k puku se tak dostávají hosté.

01:57
    Ti nikam nepospíchají a rozvážně vyčkávají na skulinku v obraně soupeře, podaří se jim podniknout nějakou zajímavější akci?

02:34
    Ferda si sjížděl před bránu, ale přihrávku mu přeskočila hůl a ke střeleckému pokusu se tak nedostal, to se povedlo o pár okamžiků později Čejkovi, ale toho nadvakrát vychytal Klimeš.

03:28
    Přerov vyčkává s pukem za svou bránou a snaží se uklidnit hru.

04:04
    To se mu však příliš nepovedlo, Třebíč se opět dostala do střelecké pozice kousek před Klimešem, ovšem ten zatím svůj celek drží, následná dorážka šla mimo a vyhnala hosty z pásma.

04:36
    Přerovu však zatím vázne kombinace a v útoku se znova příliš neohřál, změní to další útočný výpad?

05:17
    Puk je opět za bránou Klimeše, hra se poněkud zklidnila a ani jednomu týmu se nedaří dostat se do větší šance.

05:57
    Zubři přišli o kotouč v obranném pásmu, ale Klimeš následný pokus soupeře ukryl v lapačce, bude se vhazovat po jeho pravici.

06:19
    NA druhé straně se protáhl i Svoboda, který vyrážečkou poslal kotouč do ochranné sítě. Vhazování v útočné třetině domácího celku.

06:47
    Zbořil zkusil štěstí od modré čáry, ovšem jeho pokus nebyl dostatečně přesný a tvrdý.

07:09
    Další pokus již Svobodovi nadělal větší potíže, ale i tak jej dokázal hostující brankář udržet ve výstroji, bude následovat další vhazování.

07:42
    Úvodní nápor Třebíče je pryč, i tak se však Vodný dokázal v mezikruží dostat k puku, ovšem jeho střela zamířila nad bránu soupeře.

08:18
    Ofsajd Třebíče, rozhodčí přerušili hru a nařídili vhazování.

08:37
    Třebíč pronikla do pásma Přerova, ale Padrnos zahrál dobře a skákající puk dokázal zkrotit a poslat do útoku své spoluhráče.

09:01
    Dlouhý pas hostujícího celku skončil u lapačky Klimeše, ten jej pro jistotu podržel a hráče tak bude čekat vhazování po levici přerovského brankáře.

09:29
    V akci i Svoboda, ten si poradil s lehkým nahozením na svou branku a také on kotouč raději podržel, další vhazování, tentokráte na opačné straně ledové plochy.

10:07
    Horkého přihrávka před bránu Zubrů byla na poslední chvíli zblokována a tak k nebezpečné šanci nedošlo, domácí se navíc dostali k puku a budou moci rozjet útočnou snahu.

10:24
    Zakázané uvolnění Třebíče Přerovu trochu pomůže.

10:50
    Přerov právě vstřelil branku!
    Domácí si vytvořili tlak před bránou soupeře, přišla střela od modré, kterou ještě Svoboda dokázal vyrazit, ale na následnou dorážku KARLA PLÁŠKA již dosáhnout nemohl. Přerov se tak ujímá vedení. Asistence: Tomáš Sýkora, Vojtěch Adamík

11:37
    Třebíč hraje velmi aktivně a snaží se rychle vyrovnat.

12:11
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Sedláček – 2 min., hákování).

12:30
    Třebíč ihned dokázala dostat puk ze třetiny a ušetřit tak cenné vteřinky.

12:45
    Zubři jsou však již zpátky a tlačí soupeře, zatím tomu ale chybí střela, která by ohrozila brankáře.

13:24
    Ta nyní přišla od modré čáry, před Svobodou sice vznikla skrumáž, ale hosté to vyřešili na jedničku a ubránili se, následuje vhazování po pravici jejich gólmana.

13:37
    No a to dopadlo pro hosty výborně, puk je opět až u Klimeše.

14:00
    Zubři se opět dostali do zajímavé šance, střela od modré brankáři Třebíče vypadla, domácí se tak dostali k dorážce, ale ta nyní gólová nebyla.

14:11

14:37
    U střídačky Třebíče byla velká přetahovaná o puk, která nakonec dopadla lépe pro Zubry, kteří se tak znova mohou vrhnout do útoku.

15:14
    Třebíč je po oslabení trochu ze hry, nyní zahrála pouze na zakázané uvolnění.

15:30
    Dvořák to zkusil od modré čáry, ale na pozorného hostujícího gólmana si nepřišel.

15:39
    Svoboda si na nedostatek práce zatím rozhodně stěžovat nemůže, po buly přišla další střela, ovšem brankář Horácké Slavie byl znova připraven.

15:59
    Po delší době v útoku i hosté, Zubři jim však překazili rozehrávku a puk je až za bránou brankáře Třebíče.

16:23
    Chyba v rozehrávce opět dostala do šance domácí, ovšem ti minuli bránu, šanci na protiútok tak dostal soupeř.

16:59
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (trest ve hře – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Heinrich.

17:07
    Svoboda drží kotouč, další buly po jeho pravici.

17:39
    Zubři drží soupeře pod tlakem, ale zatím je to bez střelby. Podaří se domácím něco vymyslet?

18:09
    Zatím ne, Třebíč dokázala vyhodit puk a na chvíli si odpočine.

18:27
    Střelu od modré Svoboda vyrazil, Třebíč vyhodila, ale Zubři se rychle dostali do dalšího zakončení, které nyní brankář hostů raději udržel ve výstroji.

19:01

19:17
    Zubři se stále drží v útočné třetině, ale Třebíč se dobře brání, je si vědoma toho, že gól do šatny by byl velmi nepříjemný.

19:50
    To už se ale asi nestane, domácí dohrávají třetinu za bránou Klimeše.

20:00

Máme za sebou první třetinu. Z jejího kraje byli aktivnější hlavně hosté, kteří si připravili i několik zajímavých šancí, ale nakonec to byli domácí, kdo se radoval z gólu.

Plášek byl totiž pozorný a dokázal dorazit střelu spoluhráče za záda brankáře hostů. Ti se poté vinou dvou vyloučení dostali pod tlak, ale právě Svoboda je dosti podržel. I díky němu tak první třetina nabídla pouze jeden gól.

Dočkáme se větší gólové nadílky v prostřední periodě? Ta začne zhruba v 18:47.

20:01

20:27
    Úvodní buly druhé třetiny vyznělo lépe pro Zubry, kteří se ihned aktivně ženou do útočení.

20:58
    Třebíč si ale poradila a moc nechybělo, aby přihrávka v útočném pásmu vedla k zakončení, i tak se ale bude vhazovat po pravici Klimeše.

21:23
    Horácká Slavia nastoupila hodně aktivně, napadá rozehrávku soupeře, kterému se tak nedaří usadit se v pásmu.

21:52
    Zubři se ani nyní nedostali ke střele, puk se dostal až za bránu Klimeše, kde o něj nyní oba týmy tvrdě bojují.

22:28
    Lépe z toho vyšli hosté, kterým se ale nepovedla rozehrávka a Zubři jsou opět u puku.

23:00
    Ti kombinují za vlastní bránou a čekají na prostřídání, hraje se již hodně dlouho bez přerušení.

23:17
    Tomaník si v situaci dva na jednoho vyměnil puk se spoluhráčem, ale už byl moc blízko brány a navíc mu přihrávka zpět nepřišla na hůl ideálně. Nebylo tak z toho ani zakončení.

23:54
    Třebíč bojuje o puk ve třetině Zubrů, podaří se jí dostat do nějaké šance?

24:17
    Zatím to tak moc nevypadá, defenzíva Přerova funguje na jedničku. Puk je tak znova za Klimešem a týmy střídají.

24:58
    Výborně brání ale i hosté, kteří si vědí rady s útočnými průniky soupeře, ani nyní tak ke střele nedošlo.

25:29
    Druhá třetina je zatím hodně ubojovaná, ani jeden celek si nemůže vysloužit územní převahu, která by vedla k většímu tlaku.

26:00
    Adamík si sjel před modrou čáru, odkud poslal pumelici, ale Svoboda si s jeho šancí poradil. Útok však pokračoval, Zubři se dostali ještě k dalším dvěma střelám, ale brankář soupeře dnes chytá opravdu výborně.

27:18
    Další velká šance domácích, kteří nyní tlačí svého soupeře, střelu z mezikruží však Svoboda pohotově vytěsnil levým betonem.

27:52
    Zakázané uvolnění Přerova, hektická část druhé třetiny nám tak končí. Podaří se Třebíči soupeři oplatit tlak?

28:34
    Horácká Slavia si bude moci buly ve třetině soupeře zopakovat, Přerov totiž opět vyhodil na zakázané uvolnění.

28:42
    Průnik Zubrů do útočné třetiny byl neúspěšný, obranný val soupeře zapracoval na jedničku a získal puk na své hole.

28:58
    Ani nyní Přerov neudržel puk, ten skončil v ochranné síti.

28:58
    Hosté mění brankáře, Svoboda přenechává své místo Jekelovi.

29:33
    Další přerušení hry, nyní se bude vhazovat před Klimešem.

30:02
    Střelu od modré domácí brankář srazil do rohu, kde jej Třebíč vybojovala zpět, ale následná přihrávka už skončila na holi domácího hráče.

30:47
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Václavek – 2 min., podražení).

31:07
    Třebíč bude muset rozehrát od vlastního brankáře, soupeři se totiž podařilo vyhodit puk.

31:29
    A Znova, hostům se zatím v přesilové hře příliš nedaří. Změní to další útok po prostřídání formací?

32:03
    Ne, Přerov dobře brání modrou čáru a hostům se nedaří dostat se do útočné třetiny. Zubři tak opět vyhazují a šetří další cenné vteřinky.

32:24
    Když už se Horácká Slavia dostala do pásma, vykázal ji zpět hvizd rozhodčího, jenž odhalil ofsajdové postavení.

32:47

33:02
    Zubři posílali přihrávku před Jekela, ta byla sražena bránícím hráčem a jen těsně prolétla kolem pravé tyče. Hosté poté raději vyhodili puk na zakázané uvolnění.

33:37
    Berger si sjel zpoza brány až před hostujícího brankáře, ale mezírku v jeho výstroji nenašel. Jekel si tak připisuje další úspěšný zákrok.

34:17
    Zubři se dostali k zakončení těsně před bránou hostů, ale to nezamířilo mezi tyče.

34:37
    Při další snaze o přechod do útoku zastavil snažení domácích hvizd rozhodčího. Ofsajd.

35:18
    Střela od modré byla sražena do ochranné sítě, vhazování po pravici brankáře Horácké Slavie.

35:48
    Souboj u mantinelu vyšel lépe pro hosty, kterým se ale nepodařilo udržet se v útoku a je to tak opět soupeř, kdo pospíchá do útočné třetiny.

36:30
    Třebíč se však dobře brání a opět posílá puk pryč.

36:53
    Ve skrumáží před Jekelem se nejlépe zorientovali Zubří, jejich střelu ovšem hostující brankář dokázal pokrýt. A protože to platilo i po pokračování akce, skóre se stále nemění.

37:30
    Domácí jsou ke konci druhé třetiny hodně aktivní, přidat uklidňující gól se jim ale zatím nedaří. Třebíč dobře brání.

38:07
    Je to však velký tlak, který Přerov má. Horáckou Slavii tak čeká ještě náročný konec prostřední periody.

38:43
    Hra se teď ale poměrně vyrovnala a hraje se převážně ve středním pásmu, hru navíc přerušil ofsajd Zubrů.

39:18
    Tak domácí se přeci jen zaslouženě dočkali branky. Rychlý přechod z obrany do útoku obrana soupeře neubránila nejlépe. Vachutka vyslal do situace dva na jednoho Sýkoru s Tomaníkem. A právě PAVEL TOMANÍK to byl, kdo zužitkoval přihrávku spoluhráče, a prostřelil brankáře soupeře. Asistence: Tomáš Sýkora, Daniel Vachutka.

40:00

Máme za sebou druhou třetinu, která začala ve vlažném tempu, ale Přerov postupně měl více a více ze hry. Jeho aktivita vyvrcholila v samém závěru třetiny, kdy byla Třebíč pod velkým tlakem.

Ani ne minutu před koncem se Zubrům podařilo dostat se do přečíslení a vytvořit si slibný náskok před třetí třetinou, která začne přibližně v 19:32.

40:01

40:12
    Třebíč se ihned po buly vydala do útoku, ale Klimeš byl pozorný a puk pokryl. Bude se vhazovat po jeho pravici.

40:47
    Hosté nastoupili hodně aktivně, Zubři se zatím pouze brání.

41:31
    Tvrdý souboj u mantinelu v obranném pásmu Třebíče vyšel lépe pro hosty, kteří tak mohou za bránou počkat na prostřídání formací.

42:04
    Heinrichovi se málem podařilo sjet si mezi kruhy a prověřit Klimeše, obrana Přerova však byla proti.

42:37
    Teď už se hosté ke střele dostali, ale od levého mantinelu Klimeše nepřekonali. Ten si připsal pohotový zákrok pravým betonem.

43:17
    Horácká Slavia hraje velmi aktivně a tlačí svého soupeře, dočkáme se snížení, které by ještě přislíbilo dramatickou zápletku?

44:03
    Zubři poprvé ve třetí třetině zahrozili, jejich střela však minula bránu.

44:16
    Puk přeletěl přes plexisklo a bude se tak vhazovat po pravici brankáře hostů.

45:00
    Zdá se, že Zubři již přečkali tlak soupeře a jsou to oni, kdo se snaží udržet se v útočném pásmu. To se ale zatím příliš nedaří.

45:17
    To pouze dokazuje ofsajdové postavení, kterého se hráči Přerova dopustili.

45:48
    Rychlý průnik po pravé straně skončil i střelou, ale Jekel byl připraven a dokázal pokrýt mezírku u pravé tyče.

46:15
    Puk se dostal až za domácí bránu, kde s ním čekají domácí obránci a čekají na prostřídání formací.

46:47
    Mejzlík si sjel mezi kruhy, taháčkem vyslal velmi jedovatou střelu, ale Klimeš je dnes výborný a i tento pokus dokázal vytěsnit mimo bránu.

47:02
    Přerov si odpočine od mírného tlaku soupeře, ten se provinil ofsajdem.

47:36
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Běhal – 2 min., krosček).

48:07
    Přerov hned dvakrát rychle vyhodil kotouč a potvrzuje, že oslabení mu dnes zatím jde na výbornou.

48:14
    Třebíči se naopak moc nedaří, zakázané uvolnění.

48:29
    Střela hostů minula bránu a Berger poté přetlačil na modré čáře protihráče, puk je tak opět daleko od brány Klimeše.

49:07
    Domácí velmi dobře napadají a neumožňují soupeři dostat se na dostřel brány.

49:25
    To se nyní povedlo z otočky Ferdovi, ale zamířil těsně vedle brány.

50:00
    Už se hraje v plném počtu a krátce na to zahráli hosté na zakázané uvolnění.

50:17
    Střela od modré vypadla Jekelovi z lapačky, ale hosté se rychle dostali k puku a vyhodili na zakázané uvolnění.

50:57
    Přerov se drží ve třetině soupeře, ale zatím je hlavně o souboje kolem mantinelu. Kdo bude úspěšnější?

51:04
    Bude to Třebíč, Přerov se totiž provinil těsným ofsajdovým postavením. Rozhodčí byli pozorní.

51:33
    Horácká Slavia dobře napadá rozehrávku Zubrů a znemožňuje jim tak rozehrávku.

52:17
    Domácím už se podařilo vymanit, ale následná přihrávka byla velmi nepřesná, za svou bránou tak kombinuje soupeř.

52:57
    Domácí se nikam moc neženou, jsou si vědomi svého náskoku, momentálně se hraje ve velmi poklidném tempu.

53:07
    Ofsajd hostů.

54:01
    Hraje se převážně ve středu hřiště, ani jednomu celku se nedaří dostat se do tlaku.

54:27
    Nakonec to byli hosté, kdo prověřil brankáře soupeře. Klimeš byl ovšem se svou lapačkou úspěšný.

54:57
    Zdá se, že se hosté pomalu dostávají k závěrečnému tlaku. Podaří se jim snížit?

55:17
    Těžko říci, musejí si ovšem dávat pozor na zadní vrátka, špatná kombinace je málem stála další inkasovaný gól. Jekel ale svůj tým podržel.

56:07
    Hosté se málem proháčkovali k zakončení z mezikruží, ale nakonec se jim to nepovedlo. Obránci soupeře byli v přečíslení a podařilo se jim vyhodit.

56:47
    Třebíč kombinuje ve vlastní třetině a hledá skulinku v obranném valu soupeře, času na srovnání je stále dost.

57:14
    Navrátil využil své rychlosti, projel po levém křídle, objel bránu, ale poté přihrávkou nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

58:07
    Poslední dvě minuty třetí třetiny začínají s pukem na holích domácí.

58:29
    Střela od modré trefila Klimeše a puk se odrazil vedle pravé tyči, Třebíči dnes není přáno.

58:54
    Přerov navíc hned z protiútoku rozhodl o tom, kdo dnes vyhraje. Domácí se rychle dostali na druhou stranu hřiště, kde na podruhé překonali hostujícího brankáře. Nejlépe se před bránou zorientoval střelec branky GREGOR KOBLAR. Asistence: Michal Furch, Radomír Pala

59:29
    Diváci tleskají a děkují hráčům za výkon, v dnešním zápase už se nejspíše nic nestane.

Je to tak, Zubři předvedli velmi dobrý výkon a zaslouženě tak v dnešním utkání vítězí. Po většinu zápasu byli lepším mužstvem, což přetavili ve tři branky.

Třebíči se dařilo hlavně na začátku a i na konci, kdy několikrát prověřila Klimeše, ale přerovský brankář v prvním přípravném utkání zachytal výborně.

Mimo soutěž si hráči ještě vyzkouší nájezdy, ale to už nic nezmění na výsledku dnešního utkání. (20:04:09)

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 11. Plášek (Sýkora, Adamík), 40. Tomaník (Sýkora, Vachutka), 59. Koblar (Furch, Pala)

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (29. Jekel) – Vágner, Mikyska, Čejka ("C"), Brančík, Wasserbauer, Hort, Sedláček – Vodný ("A"), Kadlec ("A"), Horký – Kratochvíl, Král, Novák – Kusko, Heinrich, Mlynář – Čejka, Mejzlík, Ferda

Rozhodčí: Mikula – Lakomý, Sedlák