Dinamo Minsk – Larnaka 1:1 (kon.) | Škendija – Riteriai 3:0 (kon.) | Odd – Dinamo Záhřeb 0:0 (kon.)
Zenit – Bnei Yehuda 0:1 (kon.) | Sparta – CZ Bělehrad 0:1 (kon.) | Apollon Limassol – Aberdeen 2:0 (kon.)
FK Oleksandrija – Astra Giurgiu 1:0 (kon.) | Fehérvár – Bordeaux 1:0 (kon.) | Gabala – Panathinaikos 1:2 (kon.)
Fola – Östersunds FK 1:2 (kon.) | Fenerbahce – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Lyngby – FK Krasnodar 1:3 (kon.)
Marítimo – Botev Plovdiv 2:0 (kon.) | PAOK – Ol. Doněck 2:0 (kon.) | Skënderbeu – Mladá Boleslav 2:1 (4:2 po pen.)
Lech Poznaň – Utrecht 2:2 (kon.) | Rheindorf Altach – Gent 3:1 (kon.) | Hajduk Split – Brøndby 2:0 (kon.)
Midtjylland – Arka 2:1 (kon.) | Oostende – Marseille 0:0 (kon.) | Ružomberok – Everton 0:1 (kon.)
AC Milán – Universitatea Craiova 2:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Dinamo Bukurešť 3:0 (kon.) | Osijek – Eindhoven 1:0 (kon.)
Panionios – Maccabi Tel Aviv 0:1 (kon.) | Domžale – Freiburg 2:0 (kon.) | Braga – AIK Stockholm 2:1 (po pr.)
Apollon Limassol FC
2:0 (1:0)
Aberdeen FC
Čtvrtek 03.08.2017, 19:00 • AEK Arena, Larnaca • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (21:23:49)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:13.

Je konec! Apollon Limassol zvládl domácí odvetu s Aberdeenem a po výhře 2:0 postupuje do závěrečného předkola Evropské ligy. Domácí se dostali do vedení už v 18. minutě, kdy se trefil Schembri. Ve druhé půli byl Aberdeen aktivnějším celkem, ale na pozornou obranu recept nenašel. Tři minuty před koncem navíc přidal druhou branku Zelaya a domácí celek zaslouženě postupuje.

90+6

90+6
    Žlutou kartu dostává Vale (Apollon Limassol FC).

90+5
    Jeden z domácích fotbalistů byl faulován na polovině hřiště a Apollon nasbírá další cenné vteřinky. Aberdeenu zbývá poslední útok.

90+3
    Apollon drží svého soupeře daleko od branky. Domácí fotbalisté operují s míčem v blízkosti pokutového území. Aberdeen se trápí.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Aberdeen se stále snaží útočit. Skotskému celku stačí vstřelit jedinou branku, kterou si zajistí prodloužení.

88
    Zelaya za svlečení dresu při oslavě gólu vidí žlutou kartu.
    87. Emilio ZELAYA - 2:0

87
    Apollon právě vstřelil branku!
    Apollon navyšuje své vedení na 2:0! Po rychlém protiútoku sice domácí nastřelili břevno, ale míč se odrazil k EMILIU ZELAYOVI, který napálil míč pod břevno!

85
    Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází da Silva, přichází Zelaya.

83
    Stylianou

82
    Alef si tentokrát v souboji s jedním z obránců pomohl zatažením za dres a rozhodčí mu odpískal útočný faul. Aberdeen bude rozehrávat.

81
    Domácí fotbalisté se dožadovali odpískání pokutového kopu, ale hlavní rozhodčí shledal zákrok na Alefa jako dovolený. Duel je stále otevřený.

79
    Střídání v týmu Aberdeen FC: ze hřiště odchází Reynolds, přichází Wright.

78
    Domácí brankář Vale vyrazil ven z branky, aby schoval do rukavic vysoký centr, jenže při zákroku si přivodil nějaké zranění a musí být ošetřen.