Dinamo Minsk – Larnaka 1:1 (kon.) | Škendija – Riteriai 3:0 (kon.) | Odd – Dinamo Záhřeb 0:0 (kon.)
Zenit – Bnei Yehuda 0:1 (kon.) | Sparta – CZ Bělehrad 0:1 (kon.) | Apollon Limassol – Aberdeen 2:0 (kon.)
FK Oleksandrija – Astra Giurgiu 1:0 (kon.) | Fehérvár – Bordeaux 1:0 (kon.) | Gabala – Panathinaikos 1:2 (kon.)
Fola – Östersunds FK 1:2 (kon.) | Fenerbahce – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Lyngby – FK Krasnodar 1:3 (kon.)
Marítimo – Botev Plovdiv 2:0 (kon.) | PAOK – Ol. Doněck 2:0 (kon.) | Skënderbeu – Mladá Boleslav 2:1 (4:2 po pen.)
Lech Poznaň – Utrecht 2:2 (kon.) | Rheindorf Altach – Gent 3:1 (kon.) | Hajduk Split – Brøndby 2:0 (kon.)
Midtjylland – Arka 2:1 (kon.) | Oostende – Marseille 0:0 (kon.) | Ružomberok – Everton 0:1 (kon.)
AC Milán – Universitatea Craiova 2:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Dinamo Bukurešť 3:0 (kon.) | Osijek – Eindhoven 1:0 (kon.)
Panionios – Maccabi Tel Aviv 0:1 (kon.) | Domžale – Freiburg 2:0 (kon.) | Braga – AIK Stockholm 2:1 (po pr.)
CS Fola Esch
1:2 (0:0)
Östersunds FK
Čtvrtek 03.08.2017, 19:30 • Stade Emile Mayrisch (Esch-sur-Alzette) • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (21:23:54)

Sledovali jsme o hodně lepší druhou půli, ve které padly tři góly. Jako první se prosadil domácí Bensi, jenže o šest minut později vyrovnal Somi. Östersunds nadále tlačil svého soupeře a z toho vytěžil v 67. minutě Petterson vítěznou branku. Östersunds tak vítězí 1:2, celkově 1:3 a zaslouženě postupuje do další fáze. Soupeře se dozví zítra a onlajny u toho nebudou chybět!

90+3

90+2
    Nepřesná kombinace končí u brankáře Keity, který nejspíš ukončí celé utkání.

90+1
    Östersunds už odkopává všechny míče na polovinu domácí Foly, která se ještě snaží aspoň o pěknou kombinaci.

90
    Rozhodčí Tohver se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Fola ještě zkouší napadat, ale hosté si to hlídají a už se pomalu radují z dalšího postupu a sběru bodů do koeficientu Švédska.

88
    Keita našel přesným centrem Mukibiho, který byl faulován.

87
    Ten byl nepřesně zahrán, protože míč měl rotaci takovou, že skončil až za brankovou čarou.