Dinamo Minsk – Larnaka 1:1 (kon.) | Škendija – Riteriai 3:0 (kon.) | Odd – Dinamo Záhřeb 0:0 (kon.)
Zenit – Bnei Yehuda 0:1 (kon.) | Sparta – CZ Bělehrad 0:1 (kon.) | Apollon Limassol – Aberdeen 2:0 (kon.)
FK Oleksandrija – Astra Giurgiu 1:0 (kon.) | Fehérvár – Bordeaux 1:0 (kon.) | Gabala – Panathinaikos 1:2 (kon.)
Fola – Östersunds FK 1:2 (kon.) | Fenerbahce – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Lyngby – FK Krasnodar 1:3 (kon.)
Marítimo – Botev Plovdiv 2:0 (kon.) | PAOK – Ol. Doněck 2:0 (kon.) | Skënderbeu – Mladá Boleslav 2:1 (4:2 po pen.)
Lech Poznaň – Utrecht 2:2 (kon.) | Rheindorf Altach – Gent 3:1 (kon.) | Hajduk Split – Brøndby 2:0 (kon.)
Midtjylland – Arka 2:1 (kon.) | Oostende – Marseille 0:0 (kon.) | Ružomberok – Everton 0:1 (kon.)
AC Milán – Universitatea Craiova 2:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Dinamo Bukurešť 3:0 (kon.) | Osijek – Eindhoven 1:0 (kon.)
Panionios – Maccabi Tel Aviv 0:1 (kon.) | Domžale – Freiburg 2:0 (kon.) | Braga – AIK Stockholm 2:1 (po pr.)
po penal. (4:2)
KF Skënderbeu
2:1 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Čtvrtek 03.08.2017, 20:00 • Elbasan Arena, Elbasan • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů se zase někdy příště budu těšit na počtenou. (22:55:21)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:8.

Je konec, Mladá Boleslav se v Albánii prala statečně, Skënderbeu ale nakonec podlehla po penaltovém rozstřelu, dnešek tak pro oba české zástupce v předkole Evropské ligy znamenal konečnou. Na stadionu v Elbasanu to po prvním poločase tak nevypadalo, Středočeši v něm totiž byli lepší a v osmnácté minutě se po krásné ráně Adama Jánoše ujali vedení. Po přestávce museli domácí hru více otevřít a také tak učinili. Tento tah se jim vyplatil, deset minut po začátku druhé půle se o vyrovnání postaral Sabien Lilaj, na 2:1 zvýšil Sebino Plaku.

Vše ale mohlo být úplně jinak, těsně před koncem základní hrací doby totiž obrovskou tutovku zazdil Mareš, když místo prázdné branky soupeře trefil pouze tyč. I prodloužení se neslo ve vyrovnaném duchu. V tom prvním za delší konec provazu tahala Dajova družina, Plaku sice Diviše překonal, toho ale těsně před brankovou čarou zastoupil Stronati. Závěrečných patnáct minut zase patřilo celku z města automobilů, ovšem ani Mareš a ani Mebrahtu recept na Shehiho nenašli. O osudu penaltové loterie rozhodl v pořadí šestý kop, když Rada trefil břevno. Ve čtvrté sérii navíc nedal ani Mebrahtu, a radost v Elbasan Areně tak mohla vypuknout.

MEBRAHTU

4. série
    4:2
    Golgol Mebrahtu musel dát a s touto těžkou situací si neporadil. Shehi jeho střelu k tyči parádně vystihl, Skënderbeu postupuje, pouť Mladé Boleslavi evropskými poháry končí.
    LILAJ

4. série
    4:2
    Domácí se přibližují postupu. Diviš ani čtvrtou penaltu soupeře nezvládl zastavit, tentokráte jej bezpečně prostřelil Lilaj.
    RADA

3. série
    3:2
    To je smůla! Jakub Rada kopl penaltu dobře, balon se ale do sítě nedostal, místo toho se zastavil na břevnu...
    MUZAKA

3. série
    3:2
    Střídající Muzaka se taktéž nemýlil, s jeho střelou pod horní tyč nemohl Jakub Diviš nic dělat.
    PŘIKRYL

2. série
    2:2
    Za Středočechy se vydal odpovědět Tomáš Přikryl. Shehi si na jeho ránu málem sáhl, cestě míče do branky ale nakonec nezabránil.
    LATIFI

2. série
    2:1
    Liridon Latifi poslal Diviše k opačnému koutu branky a přízemní střelou k pravé tyči se nemýlil.