Dinamo Minsk – Larnaka 1:1 (kon.) | Škendija – Riteriai 3:0 (kon.) | Odd – Dinamo Záhřeb 0:0 (kon.)
Zenit – Bnei Yehuda 0:1 (kon.) | Sparta – CZ Bělehrad 0:1 (kon.) | Apollon Limassol – Aberdeen 2:0 (kon.)
FK Oleksandrija – Astra Giurgiu 1:0 (kon.) | Fehérvár – Bordeaux 1:0 (kon.) | Gabala – Panathinaikos 1:2 (kon.)
Fola – Östersunds FK 1:2 (kon.) | Fenerbahce – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Lyngby – FK Krasnodar 1:3 (kon.)
Marítimo – Botev Plovdiv 2:0 (kon.) | PAOK – Ol. Doněck 2:0 (kon.) | Skënderbeu – Mladá Boleslav 2:1 (4:2 po pen.)
Lech Poznaň – Utrecht 2:2 (kon.) | Rheindorf Altach – Gent 3:1 (kon.) | Hajduk Split – Brøndby 2:0 (kon.)
Midtjylland – Arka 2:1 (kon.) | Oostende – Marseille 0:0 (kon.) | Ružomberok – Everton 0:1 (kon.)
AC Milán – Universitatea Craiova 2:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Dinamo Bukurešť 3:0 (kon.) | Osijek – Eindhoven 1:0 (kon.)
Panionios – Maccabi Tel Aviv 0:1 (kon.) | Domžale – Freiburg 2:0 (kon.) | Braga – AIK Stockholm 2:1 (po pr.)
KKS Lech Poznaň
2:2 (1:1)
FC Utrecht
Čtvrtek 03.08.2017, 20:15 • INEA Stadion, Poznań • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Ode mě je to k tomuto utkání vše. U dalších on-line přenosů na shledanou. (22:15:49)

Odvetné utkání duelu třetího předkola mezi Lechem Poznań a Utrechtem je u konce. Z postupu se radují hosté, kteří šli do vedení již v první minutě, kdy se prosadil Gyrano Kerk. Následně sice Lech soupeře přehrával a ve 26. minutě zásluhou Christiana Gytkjaera vyrovnal, ale v závěru šel do vedení opět Utrecht. Po hrubce jednoho z domácích se v 89. minutě prosadil Zakaria Labyad. Právě jeho branka byla rozhodující, neboť Christian Gytkjaer už poté v nastavení jen vyrovnal a to domácím nestačilo.

90+7

90+7
    Obrovskou šanci na posunutí Lechu do čtvrtého předkola měl Gytkjaer, nicméně jeho střela z levé strany pokutového území byla zastavena Davidem Jensenem!

90+6
    Do pokutového území Utrechtu lítá jeden centr za druhým. Defenzíva nizozemského celku se však dobře brání.

90+5
    Po žluté kartě nyní dostávají Nicki Nielsen (LPO) i Yassine Ayoub (UTR).
    90+4. Christian GYTKJAER - 2:2

90+4
    Lech Poznań právě vstřelil branku!
    Že by ještě domácí zabojovali o postup? Přihrávka do pokutového území totiž prošla až k Vujadinovićovi, který míč přistrčil před CHRISTIANA GYTKJAERA. Jeho dorážka z bezprostřední blízkosti byla gólová!

90+2
    Jnsen si při boxování po rohovém kopu nepočínal ideálně, když trefil hlavu Rakelse. Od něj se však míč snesl pouze na břevno.

90+1
    Celá první minuta nastavení je pryč a domácím se ani nepodařilo přiblížit se k Jensenově bráně. Utrecht teď hraje opravdu výborně.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje sedm minut. Domácí teď ale potřebují hned dvě branky.
    89. Zakaria LABYAD - 1:2

89
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Zřejmě je rozhodnuto! Jeden z domácích beků vyrobil fatální hrubku u poloviny hřiště, čímž založil bleskovou akci Utrechtu. Ayoub pak dokázal položit Putnockéo a přihrál před prázdnou bránu, kde už měl ZAKARIA LABYAD jednoduchou práci.

88
    Tak teď byli domácí blízko! Rakels si skvěle našel místo v malém vápnu, ale střílená přihrávka zleva ho o pár centimetrů minula.

87
    Kombinaci Lechu teď narušuje poměrně velké množství nepřesností. Jensen již několik desítek minut nemusel vytáhnout těžší zákrok.

86
    Domácí chvíli obléhali pokutové území před bránou Davida Jensena, ale Makuszewski pak odcentroval jen do rukavic hostujícího brankáře.

85
    Na hřiště jde i poslední ofenzivně laděný hráč Lechu Poznań, jenž vyčkával na střídačce. Abdul Aziz Tetteh má dohráno, poslední minuty bude makat Nicki Nielsen.

83
    Bärkroth se rychle pokusil získat ztracený míč, nicméně v blízkosti středového kruhu si počínal nedovoleným způsobem.

Lukáš Podleśny

Branky: 26. Gytkjaer, 90+4. Gytkjaer – 1. Kerk, 89. Labyad

Karty:   57. Vujadinović (LPO), 61. Šitum (LPO), 90+5. Nielsen (LPO) – 16. Janssen (UTR), 42. Van der Maarel (UTR), 48. Leeuwin (UTR), 90+5. Ayoub (UTR)   70. Leeuwin (UTR)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 12:4. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 8:17.
    KKS Lech Poznaň: Putnocký – Dilaver (81. Rakels), Janicki, Vujadinović, Kostěvič – Aziz Tetteh (C) (85. Nielsen), Trałka – Makuszewski, Majewski, Šitum (71. Bärkroth) – Gytkjaer
    Náhradníci: Burić – Gumny, Gajos, Nielsen, Radut, Bärkroth, Rakels

FC Utrecht: Jensen – Klaiber, Van der Maarel, Janssen (C), Braafheid (69. Van der Meer) – Van de Streek, Leeuwin, Emanuelson (46. Ayoub) – Labyad – Kerk (74. Troupée), Dessers
    Náhradníci: Marsman – Ayoub, Van der Meer, Ould-Chikh, Troupée, Velanas, Venema

Rozhodčí: Mads-Kristoffer Kristoffersen – Henrik Sønderby, Dennis W. Rasmussen (vš. DEN)