Košice – Zvolen 4:5 (1:2 po s.n.) | Kobra – Klatovy 5:5 (kon.) | Motor ČB – Irtyš Pavlodar 1:2 (po pr.)
Poruba 2011 – Přerov 1:5 (kon.) | Jastrzębie – Havířov 2:3 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
HK Irtyš Pavlodar
Pátek 04.08.2017, 17:30 • Budvar aréna • Přípravné zápasy

60:26
    Ertis Pavlodar vstřelil branku!
    Pavlodar využívá přesilovou hru a ukončuje dnešní střetnutí! Přesnou ranou se trefil český forvard ROBIN KOVÁŘ. Bez asistence.

58:26
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Dostálek – 2 min., nedovolené bránění).

53:25
    Vyloučení v týmu HK Irtyš Pavlodar (Něstěrov – 2 min., hákování).

51:44
    Nedorost krásně uvolnil Crowdera do gólové pozice a kanadský útočník našel svou střelou pouze lapačku Pacla!

49:59
    Hezké sólo v oslabení zakončil Peter Galamboš bekhendem těsně vedle!

48:45
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Prokeš – 2 min., napadení).

47:52
    Po dobré střele Martina Heřmana se Pacl blýskl nádherným semaforem!

40:25
    Po odrazu od zadního mantinelu dvakrát zakončoval Václav Nedorost a při druhém pokusu nastřelil tyč!

34:36
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Domácí příznivci se dnes mohou poprvé radovat! Střelu Mitche Fillmana od modré čáry zblokovala obrana hostů pouze k Václavu Nedorostovi, který krásným pasem našel MILOSLAVA ČERMÁKA. Domácí útočník s číslem jedenáct nepohrdl prázdnou brankou. Asistence: Václav Nedorost, Mitch Fillman.

33:58
    Vyloučení v týmu HK Irtyš Pavlodar (Ignatěnko – 2 min., držení protihráče).

27:56
    Máme tu první branku utkání! Od modré čáry napřáhl VJAČESLAV SELUJANOV a jeho dělovku si nešťastnou náhodou srazil domácí obránce do vlastní sítě. Bez asistence.

25:40
    Rychlý brejk Motoru zakončoval Vlastimil Dostálek a Pacl zákrokem a lá Dominik Hašek zastavil hrozbu první inkasované branky.

23:05
    Nyní se zaskvěl domácí brankář při šanci Klemešova! Zatím největší šance Pavlodaru.

20:45
    Jihočeši jdou do čtyř. Zdeněk Kutlák dostává dvě minuty za držení protihráče.

18:41
    Nyní to zkusil Ján Mucha a jeho střela se otřela o tyčku!

18:06
    Ve velmi dobré pozici střílel Ondřej Šulek, ale branku Pavlodaru minul o pár centimetrů.

12:38
    Hra pět na pět nevydržela dlouho. Anton Poliščuk dostal dvě minuty za hrubost.

09:52
    Vyloučení v týmu HK Irtyš Pavlodar (Ignatěnko – 2 min.).

09:00
    Velká šance Pavlodaru neskončila brankou, ale Motor jde do tří. Zdeněk Kutlák je vyloučen za nedovolenou výstroj.

07:11
    První velká šance Motoru končí vyloučením. Přečíslení tři na dva zakončoval střelou do betonu Tim Crowder a při následném pohybu atakoval soupeřova brankáře. Vyfasoval dvě minuty za napadení.