Pardubice – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Třinec – Příbram 2:1 (kon.) | Opava – Vítkovice 6:2 (kon.)
Táborsko – Olympia Radotín 2:2 (kon.)
FK Pardubice
1:0 (0:0)
FK Frýdek-Místek
Sobota 05.08.2017, 10:15 • Stadion Pod Vinicí, Pardubice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

90+1
    Žlutou kartu viděl domácí Radek Látal.

84
    Velká šance domácích na uklidnění a zvýšení skóre, ale střelu stopera Pirocha zastavil jeden z obránců hostů na brankové čáře, od něhož se míč odrazil do náruče Bučkovi.

83
    Střídání na každé straně. U domácích autora branky Michala Petráně nahradil Radek Látal.
    U hostů Adama Ondráčka nahradil Sheka Sorie Fofanah.

82
    Žlutou kartu viděl Michal Švrček (FRM).

70
    Druhé střídání v celku domácích, Pavla Černého nahradil Daniel Kovář.

68
    První změna v celku domácích, kdy Adama Fouska nahradil Pavel Sokol.

65
    Druhá změna v celku hostů. Adama Varadiho nahradil Patrik Krčula.

58
    Zřejmě za nějaké protesty viděl žlutou kartu Adam Varadi.

46
    Pardubice právě vstřelily branku!
    To co domácím trvalo celý první poločas, se podařilo hned na začátku druhého, kdy se do koncovky dostal MICHAL PETRÁŇ a křížnou střelou otevřel skóre – 1:0!

46
    Hosté do druhé půle udělali jednu změnu, kdy nevýrazného Nikolase Šumského nahradil Martin Slaninka.

41
    Další míč před branku poslal Fousek, tentokrát po zemi a Petráňovi chybělo ke gólovému zakončení opravdu kousek.

27
    Tak to je neuvěřitelné. Po centru Mužíka zakončoval úplně osamocený Fousek, ale svoji dělovkou doslova napálil gólmana Bučka, tudíž se skóre nemění.

Lukáš Ouředník

Branky: 46. Petráň

Karty:   90+1. Látal (PCE) – 58. Varadi (FRM), 82. Švrček (FRM)

FK Pardubice: Knobloch – Přibyl, Piroch, Šejvl, Surzyn – Mužík, Řezníček, Jeřábek (C), Fousek (68. Sokol) – P. Černý (70. Kovář), Petráň (83. Látal).
    Náhradníci: Šmíd – Fusek, Kopřiva, Látal, Kovář, Sokol.

FK Frýdek-Místek: Buček – Biolek, Literák (C), Pielorz, Švrček – Varadi (65. Krčula), Chvěja, Šumský (46. Slaninka), Ondráček (83. Fofanah), Grussmann – M. Kovařík.
    Náhradníci: Mihálek – Slaninka, Krčula, Fofanah, Bilić, Hamšík.

Rozhodčí: Klíma – Vitner, Fišer