Kanada – Rusko 3:4 (1:2 po s.n.) | USA – Švédsko 1:6 (kon.) | Slovensko – Finsko 1:6 (kon.)
Česko – Švýcarsko 6:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
Kanada
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
Rusko
sk Pondělí 07.08.2017, 15:30 • Bratislava • Ivan Hlinka Memorial Cup • Skupina B
Partner:
     
    59:06
    Vylúčenie v tíme Rusko (Gleb Babincev – 2 min., podrazenie).
     
    53:23
    Vylúčenie v tíme Kanada (Jared McIsaac – 2 min., podrazenie).
     
    47:35
    Vylúčenie v tíme Kanada (Benoit-Olivier Groulx – 2 min., napadnutie).
     
    46:48
    Vylúčenie v tíme Kanada (Joe Veleno – 2 min., sekanie).
     
    42:43
    Vylúčenie v tíme Rusko (Grigorij Denisenko – 2 min., napadnutie zozadu).
     
    41:54
    Vylúčenie v tíme Rusko (Bogdan Žiljakov – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
     
    29:26
    Vylúčenie v tíme Kanada (Anderson MacDonald – 2 min., vrazenie na mantinel).
     
    15:07
    Vylúčenie v tíme Kanada (Kevin Bahl – 2 min., hákovanie).
     
    11:13
    Vylúčenie v tíme Rusko (Jegor Sokolov – 2 min., sekanie).
     
    04:42
    Vylúčenie v tíme Rusko (Nikita Solopanov – 2 min., sekanie).

    Daniela Mesíková

    Branky a nahrávky: 6. Hayton (Addison, Merkley), 36. McBain (Addison), 45. Thomas (Veleno) – 11. Rtiščev (Solopanov), 25. Zavgorodnij, 42. Zavgorodnij (Ochoťuk, Rotenberg), rozh. náj. Ischakov

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Jared McIsaac (CAN)
    0:0   Dmitrij Zavgorodnij (RUS)
    2. série:
    0:0   Nolan Foote (CAN)
    0:0   Jegor Sokolov (RUS)
    3. série:
    1:0   Joe Veleno (CAN)
    1:1   Ruslan Ischakov (RUS)
    4. série:
    1:2   Ruslan Ischakov (RUS)
    1:2   Joe Veleno (CAN)


    Kanada: Gravel (Rodrigue) – Bahl, Smith (A), Addison, Merkley, Dobson, Woo (A), McIsaac – Veleno (C), Thomas, Fortier – Dellandrea, Groulx, Hayton – McBain, Noel, Dudas – Burzan, MacDonald, Shepard – Foote.
    Rusko: Miftachov (Rybalkin) – Žiljakov, Babincev, Galeňuk (A), Kaliničenko, Žuravljov, Malyšev, Ochoťuk (C), Solopanov – Biljalov, Cybin, Guskov – Denisenko (A), Žabrejev, Zavgorodnij – Ďaděňkin, Rotenberg, Ischakov – Rtiščev, Sokolov, Šabanov.

    Rozhodčí: Jonák, Goga – Kacej, Výleta