Portimonense – Boavista 2:1 (kon.) | Feirense – Tondela 1:1 (kon.) | Rio Ave – Belenenses 1:0 (kon.)
Rio Ave FC
1:0 (1:0)
CF OS Belenenses
Pondělí 07.08.2017, 22:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila de Conde (kapacita: 12.815 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 1. kolo

Domácí fotbalisté dokázali v tomto zápase porazit soupeře jednou jedinou brankou. Rio Ave rozhodlo o svém triumfu v prvním poločase. K velké radosti publika vyhrálo Rio Ave. (00:00:25)

90+6

90+6
    Volný kop pro hostující celek, do vápna míří i brankář. Nikdo v modrém se do střelecké pozice nedostal.

90+4
    Lionn se dostal do výborné střelecké pozice, jeho pokus velmi dobře dokázal zastavit hostující brankář, který nyní podržel své spoluhráče.

90+3
    Domácí fotbalisté hrají takticky, drží míč na útočné polovině, kde sbírají cenné vteřinky.

90+2
    Rúben Ribeiro mohl přidat druhou branku domácích, míč poslal na bránu, jeho pokus byl nepřesný. Následovat bude výkop od brankáře.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut nad rámec druhého poločasu. Hosté tak mají ještě nějaký čas na pokus o vyrovnání.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Yuri Ribeiro, přichází Bruno Teles.

88
    Domácí brankář absolvoval osobní souboj, po kterém zůstává otřesený ležet na hrací ploše.

87
    Yuri Ribeiro zastavil střelecký pokus soupeře jen za cenu rohového kopu. Hosté tak mají velkou šanci. Jenže centr před branku byl příliš přetažený.

86
    Domácí mužstvo momentálně nehraje směrem dopředu, ale spíše nakopává míče daleko do bezpečí.

85
    Belenenses se pokouší něco vymyslet, stále se nevzdává a hledá cestu cestičku, kterou by se mohl dostat k vyrovnávající brance.

84
    Domácí celek vybojoval na polovině hrací plochy míč, Tarantini hledal lépe postaveného spoluhráče, ale jeho pas postrádal přesnost.

83
    Cássio dlouhým výkopem uvedl míč do hry, snaží se maximálně pomoci svým spoluhráčům. Fotbalisté v zeleném se snaží hrát takticky.

82
    Mnoho času už hostující celek na zdramatizování zápasu nemají, navíc domácí defenziva podává dobrý výkon.