Riga – HC Slovan 3:2 (kon.) | Zvolen – Poprad 5:1 (kon.) | Košice – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
Vítkovice – Třinec 6:3 (kon.) | Třebíč – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Trenčín – Havířov 6:5 (po pr.)
Litvínov – K. Vary 4:3 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Motor ČB 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 1:0 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 2:3 (kon.) | Přerov – Vsetín 3:4 (2:3 po s.n.)
Klatovy – David Servis 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 3:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 2:1 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 1:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Úterý 08.08.2017, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • Přípravné zápasy

To je od nás ze ŠKOENERGO Arény vše, příště na počtenou! (20:08:29)

V posledních sekundách utkání už si mladoboleslavští hokejisté těsné vedení pohlídal a nad Znojmem zvítězili 3:2. Orli se sice v úvodu třetí třetiny dostali do vedení, Mladé Boleslavi se však podařilo necelých sedm minut před koncem vyrovnat a v poslední minutě zápasu dokonal obrat Dominik Pacovský.

59:04
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí se minutu před koncem dostávají do vedení! Skvělou práci odvedl Pavel Musil, který nejprve zavezl kotouč do útočného pásma, navázal na sebe pozornost dvou protihráčů a poté přenechal puk Němečkovi. Ten nabil na střelu Matěji Stříteskému, jehož nahození usměrnil za Schwarzova záda DOMINIK PACOVSKÝ! Asistence: Matěj Stříteský, David Němeček.

57:58
    Jakub Orsava se dostal do samostatného úniku, jenže jeden ze znojemských hráčů jej na poslední chvíli připravil o puk!

57:06
    Račukovo nahození od modré prošlo až k domácímu brankáři, ten měl ale úlohu snadnou a Bruslaři už zakládají protiútok.

55:45
    Schwarz zatím do kontaktu s kotoučem nepřišel, vše podstatné se nyní odehrává ve středním pásmu.

54:50
    Znojmo střídá brankáře, na posledních pět minut nastoupí proti "své" Mladé Boleslavi Marek Schwarz!

53:56
    Na druhé straně poté pálil Csamangó, s jeho střelou mířící přesně do středu branky si ale Brandon Maxwell poradil.

53:09
    Bruslaři tuto přesilovku využili a necelých sedm minut před koncem je znovu vyrovnáno. LUKÁŠ ŽEJDL dostal nabito na vrchol levého kruhu a prudkou ranou z voleje nedal Halászovi šanci! Asistence: Jakub Orsava, Jakub Klepiš.

52:11
    Vzápětí ovšem hosté faulovali, Antonín Bořuta (ZNO) vyfasoval dvě minuty za podražení.

52:09
    Knotkova rána od modré byla ztečována mimo dosah Tomáše Halásze a puk skončil až v ochranné síti.

51:20
    Orlům byl odpískán ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

50:03
    Pavel Musil se rozjel po pravém křídle, ale neměl komu přihrát, a Halász tak nakonec mohl zůstat v klidu.

49:20
    Hrdinka na útočné modré ztratil rovnováhu a v pádu přišel o kotouč, načež se Znojemští snadno osvobodili.

48:49
    Zakázané uvolnění v podání Mladoboleslavských vrací hru před Brandona Maxwella.

47:29
    Na druhé straně se pohlednou individuální akcí blýskl Pavel Musil, jeho střelu si ale Halász snadno pohlídal.

47:10
    Bruslaři opět zaspali a před Maxwellem se zjevila hned trojice hráčů v černo-červeném, ani jeden z nich ale nedokázal propašovat puk do sítě!

46:49
    Oddechový čas pro hosty.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 1. Pacovský (Lenc), 54. Žejdl (Orsava, Klepiš), 60. Pacovský (Stříteský, Němeček) – 25. Yellow Horn (Němec, Bartoš), 47. Stehlík

BK Mladá Boleslav: Maxwell (Růžička) – Sříteský, Němeček, Knot, Kotvan, Kurka, Hanzlík "C", Hrdinka – Pacovský, Musil, Lenc "A" – Valský, Knotek, Flynn – Orsava, Klepiš "A", Žejdl – Kousal, Najman, Pabiška – Mrázek.
    HC LERAM Orli Znojmo: Halász (55. Schwarz) – Stehlík, Pohl, Zajíc, Biro, Hanousek, Šnajnar, Bořuta – Němec, Bartoš, Yellow Horn – Račuk, Plíhal, Csamangó – Lattner, Matuš, Guman – Beroun "C", Oščádal, Novák.

Rozhodčí: Bejček, Souček – Tasch, R. Špringl