Riga – HC Slovan 3:2 (kon.) | Zvolen – Poprad 5:1 (kon.) | Košice – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
Vítkovice – Třinec 6:3 (kon.) | Třebíč – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Trenčín – Havířov 6:5 (po pr.)
Litvínov – K. Vary 4:3 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Motor ČB 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 1:0 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 2:3 (kon.) | Přerov – Vsetín 3:4 (2:3 po s.n.)
Klatovy – David Servis 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 3:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 2:1 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Berani Zlín
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
HC Olomouc
Úterý 08.08.2017, 18:00 • Zimní stadion Luďka Čajky • Přípravné zápasy

Já se s vámi ze stadionu Luďka Čajky loučím a přeji příjemný zbytek večera. (20:15:15)

Utkání je u konce. Zlín nakonec vybojoval výhru 2:1. Nejprve se v 8. minutě prosadil Gago, ale stav zápasu srovnal olomoucký Sundher. Rozhodují gól padl na konci druhé třetiny, když si po pěkné individuální akci prosadil Antonín Honejsek.

59:53
    Olomoučtí si ještě berou oddechový čas a zkusí něco vymyslet.

59:53
    Ofsajd na straně Olomouce. Poslední buly a poslední možnost ještě vyrovnat?

59:28
    Hosté jsou bez gólmana!

59:01
    Illo se procpal přes obránce, dostal se až do zakončení, ale z boku jeho pokus Konrád zneškodnil.

47:38
    Puk má však v moci Zlín.

58:00
    Dvě minuty do konce. Konrád se hlásí, aby přepustil své místo hráči do pole.

57:04
    Po přihrávce před branku pálil z mezikruží Burian, ale kotouč orazítkoval jen zadní mantinel.

54:48
    Sedláček nebezpečně střílel, ale Konrád jeho pokus vyškrábl nad branku.

54:25
    Eberle se protlačil až ke střele z vrcholu kruhu, ale Štůrala byl na místě.

53:23
    Kotouč je znova v držení zlínského brankáře.

52:53
    Zlín se ubránil a teď už je v plném počtu.

52:43
    Dělovku Houdka likviduje Štůrala rukou a puk končí v ochranné síti.

52:05
    Opět se podařilo domácím vyhodit puk až za branku Konráda.

51:23
    Zlínští se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

50:48
    Domácí jdou do čtyř. Dvě minuty za faul loktem si odsedí Horák.

49:56
    Buly na útočné modré Olomouce.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 8. Gago (Karafiát, Sedláček), 40. Honejsek (Horák) – 22. Sundher (Holec, Buc)

Berani Zlín: Štůrala (Kašík) – Freibergs, Řezníček, Ferenc, Žižka, Horák, Valenta, Gazda – D. Šťastný, Honejsek, Veselý – Ondráček, Popelka, Illo – Okál, Zagrapan, Fryšara – Gago, Karafiát, P. Sedláček.
    HC Olomouc: Konrád (Falter) – Škůrek, Vyrůbalík, Jaroměřský, Ondrůšek, Houdek, L. Galvas, Staněk, Ruttar – Skladaný, Knotek, Laš, Eberle, Sundher, Burian, Buc, Herman, Holec, Jergl, Rác, Macuh.

Rozhodčí: Obadal, Škach – Goňa, Wesley.