Riga – HC Slovan 3:2 (kon.) | Zvolen – Poprad 5:1 (kon.) | Košice – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
Vítkovice – Třinec 6:3 (kon.) | Třebíč – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Trenčín – Havířov 6:5 (po pr.)
Litvínov – K. Vary 4:3 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Motor ČB 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 1:0 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 2:3 (kon.) | Přerov – Vsetín 3:4 (2:3 po s.n.)
Klatovy – David Servis 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 3:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 2:1 (kon.)

50:48
    Domácí jdou do čtyř. Dvě minuty za faul loktem si odsedí Horák.

46:48
    Sundher mohl přidat další gól v zápase a srovnat stav. Jel sám na Štůralu, ale ten ho vyrážečkou vychytal a drží tak vedení domácích.

45:51
    Stadion se už radoval z využité přesilovky, ale rozhodčí upažuje. Jeden ze zlínských hráčů ho sice do branky dostal, ale kopnutím. Pokračuje tedy přesilovka domácích.

45:13
    Zlín si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hru vysokou holí si odpyká Holec.

39:01
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácím se povedlo v poslední minutě druhé třetině urvat vedení na svou stranu. ANTONÍN HONEJSEK se rozjel od vlastní modré čáry, obrana hostů zaspala, zlínský útočník se jako štírek prosmýkl až k brance a krásnou střelou bekhendem pověsil puk pod víko. Asistence: Oldřich Horák.

36:54
    Po pěkné kombinaci se dostal kotouč před branku, kde se mezi kruhy ocitl Okál. Vypálil z první a olomoucký gólman vykopával puk betonem téměř z brankové čáry.

35:22
    Žižka ve velké šanci. Dostal přihrávku od mantinelu, ocitl se mezi kruhy, ale svou střelu poslal jen do hrudníku Konráda.

27:45
    Zlínská obrana ve druhé třetině nepůsobí zrovna jistě. Nyní se zase do úniku dostával Skladaný, ale chyběla mu rychlost a tak se rozhodl pro střelu, kterou však zneškodnil Štůrala.

25:18
    Burian se ocitl ta zlínskou obranou a upaloval sám na Štůralu. Nic moc nevymýšlel, pokusil se o střelu, ale tu mu zlínský gólman zneškodnila tak zůstává stav nerozhodný 1:1.

21:51
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Když už se hostům povedlo usadit se v útočné třetině, hned z toho vytěžili gól. Buc poslal puk před branku, tam se k němu natlačil KEVIN SUNDHER a díky svému důrazu se mu ho podařilo protlačit až do branky. Asistence: Miroslav Holec, Dávid Buc.

19:07
    Olomouc si vypracovala tlak, dokonce se podařilo Staňkovi dostat puk do sítě, ale gól neplatí. Dřív než kotouč přešel čáru, bylo totiž pískáno. Štůrala měl už puk ve své moci, ale hostující hráč ho natlačil až do sítě.

15:58
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Na trestnou totiž putuje Okál, jenž vyfasoval dvě minuty za krosček.

14:44
    Po velké šanci domácích, kterou měl Macuh, přichází faul. Jergl míří na trestnou za podražení. Domácí si tak zahrají přesilovku.

10:54
    Hosté si zahrají další přesilovku. Ferenc podrazil útočícího hráče a odpyká si dvě minuty.

07:36
    Ševci se ujímají vedení. Karafiát vyhrál buly, k puku se dostal MICHAL GAGO, který procedil kotouč do olomoucké sítě. Asistence: Jiří Karafiát, Pavel Sedláček.

05:23
    První vyloučení na straně Zlína. Dvě minuty za podražení si odsedí Zagrapan.

01:38
    Dvě velmi dobré šance měli Popelka s Ondráčkem. Prvně jmenovaný nejdříve z boku zakončoval jen do Konráda a poté neuspěl ani Ondráček.

00:40
    Utkání nám začíná vyloučením. Hned v první minutě si dvě minuty za nedovolené bránění odpyká hostující Vyrůbalík.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 8. Gago (Karafiát, Sedláček), 40. Honejsek (Horák) – 22. Sundher (Holec, Buc)

Berani Zlín: Štůrala (Kašík) – Freibergs, Řezníček, Ferenc, Žižka, Horák, Valenta, Gazda – D. Šťastný, Honejsek, Veselý – Ondráček, Popelka, Illo – Okál, Zagrapan, Fryšara – Gago, Karafiát, P. Sedláček.
    HC Olomouc: Konrád (Falter) – Škůrek, Vyrůbalík, Jaroměřský, Ondrůšek, Houdek, L. Galvas, Staněk, Ruttar – Skladaný, Knotek, Laš, Eberle, Sundher, Burian, Buc, Herman, Holec, Jergl, Rác, Macuh.

Rozhodčí: Obadal, Škach – Goňa, Wesley.