Jihlava – Motor ČB 4:8 (kon.) | Slavia – Letňany 7:1 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 3:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:8 (1:1, 1:5, 2:2)
Banes Motor České Budějovice
Úterý 08.08.2017, 11:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Přípravné zápasy staršího dorostu

Mohli jsme vidět zajímavé utkání, kde rozhodla nepovedená druhá třetina domácích hráčů, hosté v ní nasázeli pět gólů. Ač se domácí snažili ve třetí třetině s výsledkem něco udělat a dali dva góly, tak prohráli nakonec 4:8. Z Horáckého zimního stadionu se s Vámi loučí Tomáš Kalas. (13:52:41)

58:55
    Domácí hráč držel hostujícímu hokejku, ten se po něm ohnal a vznikla zajímavá mela, bez trestů.

58:32
    Ofsajd hostí, utkání se víceméně dohrává.

58:03
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ovšem bez šancí.

56:56
    Hosté velmi nebezpečně kombinovali ve svém pásmu a puk skoro ztratili.

56:44
    Nenápadné nahození Chaloupka přikryl.

56:20

55:57
    Dukla stále bojuje v přesilovce 5 na 4, jenže gól ne a ne přijít.

55:18
    Hosté chtěli vyhodit puk z pásma, leč neúspěšně.

55:14
    Dukla právě vstřelila branku!
    Krásná kombinace, na jejímž konci stál ADAM NAJMAN, který zakončoval do prázdné brány. Asistence: Jakub Filip, Jan Trávník.

54:22

53:58
    Rašína zradilo finální zpracování.

53:38
    Dukla má 42 sekund výhodu 4 na 3, pak přejde do 5 na 3!

53:18
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    ŠIMON MASOPUST dostal přihrávku do jízdy a dává svoji druhou branku v utkání! Asistence: Aleš Řezáč

52:20
    Petřík byl v souboji aktivnější a dostává dvě minuty navrch. Nyní se hraje dvě minuty 4 na 4.

52:20
    Postrkovaná před domácí brankou, bude se vylučovat.

50:54
    Po návratu z trestné se JAKUB ČÍŽEK zapojil do obrany, poté dostal od Krcha přihrávku a svůj únik zakončil gólově! Asistence: Vojtěch Krcho.

50:32

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 18. Krajíček (Najman, Juda), 35. Filip (Najman), 44. Veleba (Rašín), 56. Najman (Filip, Trávník) – 8. Masopust (Novák), 23. Škola (Krcho), 26. Tisoň (Škola), 28. Vaculík (Krcho), 29. Tisoň (Hubata), 30. Vaculík (Řezáč), 51. Čížek J. (Krcho), 54. Masopust (Řezáč)

HC Dukla Jihlava: Holata (Chaloupek) – Rašín, Piskač, Veleba, Smolko, Marek, Křišta, Barák, Sapík, Trávník – Najman, Daňhel, Úlovec – Juda, Filip, Trnka – Krajíček, Pigl, Brož – Svoboda, Zadražil
    Trenér: Marek Melenovský

Banes Motor České Budějovice: Dvořák (Baloun) – Čížek A., Hubata, Šafář, Škola, Pánek, Vávra, Kubíček – Řezáč, Krcho, Vaculík – Egert, Masopust, Petřík – Grossmann, Čížek J., Novák – Tisoň
    Trenér: Radek Bělohlav

Rozhodčí: Suchý – Čurilla, Havelka