Brozany – Žižkov | 0:4 (kon.) | | | Písek – Pardubice | 2:2 (5:4 po pen.) | | | Mšeno – Jablonec | 1:4 (kon.) |
Králův Dvůr – Táborsko | 1:2 (kon.) | | | Hulín – Ostrava | 0:5 (kon.) | | | Kozlovice – Kroměříž | 0:2 (kon.) |
Vltavín – Teplice | 2:3 (kon.) | | | Převýšov – Dukla Praha | 0:2 (kon.) | | | Slavičín – Karviná | 0:2 (kon.) |
Ústí n/O – Slovácko | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Val. Meziříčí – Líšeň | 3:1 (kon.) | | | Zápy – Sokolov | 2:4 (kon.) |
Ždírec – Třinec | 0:4 (kon.) | | | Živanice – Varnsdorf | 1:0 (kon.) | | | Dobříš – Liberec | 0:3 (kon.) |
Štěchovice – Příbram | 1:3 (kon.) |
Brno – Plzeň | 3:1 (kon.) |
Porto – Estoril | 4:0 (kon.) | | | Benfica – Braga | 3:1 (kon.) |
Henan Jianye – Changchun Yatai | 0:2 (kon.) |
Ural – Zenit | 1:1 (kon.) | | | Spartak – Arsenal Tula | 2:0 (kon.) | | | Kazaň – Lok. Moskva | 1:1 (kon.) |
Tosno – CSKA Moskva | 1:2 (kon.) | | | Rostov – Dynamo | 1:0 (kon.) |
Terchová – Prešov | 0:2 (kon.) | | | Bacúch – Michalovce | 2:7 (kon.) | | | Chlebnice – Trenčín | 0:5 (kon.) |
Rožňava – Senica | 0:4 (kon.) | | | Veľká Lomnica – Ružomberok | 0:10 (kon.) | | | Ivanka pri Dunaji – Dunajská Streda | 1:3 (kon.) |
Jacovce – Trnava | 0:10 (kon.) |
konec
FK Rostov
1:0
(1:0)
Dynamo Moskva
David Suchý
Branky:
20. Kalačev (pen.)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:12.
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 15. Gaţcan (RTV), 21. Bajramjan (RTV), 27. Ingason (RTV), 56. Paršivljuk (RTV) – 11. S. Sow (DMO), 17. S. Těrechov (DMO), 21. Katrič (DMO)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:12.
FK Rostov:
Pesjakov – Paršivljuk, M. Mevlja, Ingason, Wilusz, Bajramjan – Kalačev (68. Jusupov), Gaţcan, Mogilevec, Zujev (75. Doumbia) – Ďaďun (87. Šomurodov).
Náhradníci: Abajev, Gošev – Boben, Doumbia, Ezatolahi, Majer, Kirejev, Šomurodov, Quintero, Ustinov, Jusupov.
Trenér:
Dynamo Moskva: Šunin – Morozov, Holmén, T. Šunjić, S. Těrechov – Katrič (72. Temnikov), S. Sow, Pančenko, Zotov, Tašajev – Wánderson.
Náhradníci: Leščuk, Narubin – Bećiraj, Bělorukov, Kozlov, M. Kuzmin, Lucenko, Pogrebňak, Rykov, Sapeta, Sosnin, Temnikov.
Trenér:
Náhradníci: Abajev, Gošev – Boben, Doumbia, Ezatolahi, Majer, Kirejev, Šomurodov, Quintero, Ustinov, Jusupov.
Trenér:
Dynamo Moskva: Šunin – Morozov, Holmén, T. Šunjić, S. Těrechov – Katrič (72. Temnikov), S. Sow, Pančenko, Zotov, Tašajev – Wánderson.
Náhradníci: Leščuk, Narubin – Bećiraj, Bělorukov, Kozlov, M. Kuzmin, Lucenko, Pogrebňak, Rykov, Sapeta, Sosnin, Temnikov.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Žlutou kartu dostává Anatolij Katrič (FK Dinamo Moskva).