Brozany – Žižkov 0:4 (kon.) | Písek – Pardubice 2:2 (5:4 po pen.) | Mšeno – Jablonec 1:4 (kon.)
Králův Dvůr – Táborsko 1:2 (kon.) | Hulín – Ostrava 0:5 (kon.) | Kozlovice – Kroměříž 0:2 (kon.)
Vltavín – Teplice 2:3 (kon.) | Převýšov – Dukla Praha 0:2 (kon.) | Slavičín – Karviná 0:2 (kon.)
Ústí n/O – Slovácko 1:1 (4:5 po pen.) | Val. Meziříčí – Líšeň 3:1 (kon.) | Zápy – Sokolov 2:4 (kon.)
Ždírec – Třinec 0:4 (kon.) | Živanice – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Dobříš – Liberec 0:3 (kon.)

119
    Po faulu na domácího hráče obdržel žlutou kartu Černý.

114
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hosté po tlaku na branku domácího celku se dočkali vyrovnání. Pěknou akci zakončil MICHAL SURZYN za zády Hajduška. Pardubice tak vyrovnávají na 2:2.

111
    Po faulu na hostujícího hráče dostává žlutou kartu Milec.

110
    Po faulu na Pardubice je nařízen volný přímý kop na branku Písku.

107
    Do proti-útoku se dostal hráč hostů, který mířil těsně vedle branky Písku.

101
    Pavel Černý nahradí Ladislava Mužíka.

98
    Písek právě vstřelil branku!
    Jihočeši jdou v prodloužení do vedení. TOMÁŠ FRONĚK nekompromisní ranou prostřelil hostujícího brankáře a rozjásal tak domácí publikum – 2:1.

94
    Běloušek zachánil Písek od pohromy, když na brankové čáře odkopl balón do bezpečí.

91
    Domácí před prodloužením vystřídali. Miroslav Slepička má pro dnešek odpracováno, do hry se zapojí Martin Held.

75
    Domácí střídají. Aleše Kočího na hřišti nahradí Maumer Avdić.

60
    Domácí střídají. Z trávníku odchází Jakub Held, opačným směrem zamíří Tomáš Froněk.

59
    Hajdušek musel hasit další šanci Pardubic, rohový kop pro hosty.

54
    Petřáňova dělovka orazítkovala horní tyč.

47
    Pardubičtí vstoupili do druhé půle se změnami v sestavě. Na lavičce zůstali Radek Látal a Adam Fousek, do hry se zapojili Jan Jeřábek a Michal Petráň. Hosté vstoupili do druhé půle aktivněji a budou rozehrávat rohový kop.

45
    Hostující Pardubice srovnávají na 1:1. Z velkého vápna nahrával krásně Sokol a našel přesně DANIELA KOVÁŘE, který prostřelil domácího brankáře.

44
    Domácí tým se dostává do vedení. Po krásné akci se k míči dostal MARTIN VORÁČEK, který nedal Šmídovi žádnou šanci a Písek jde do vedení 1:0.

40
    Po faulu před velkým vápnem na Presla nařízena standardní situace pro Jihočechy. Střela olízla břevno hostujícího týmu.

38
    Po faulu na hráče Pardubic dostává Held žlutou kartu.

38
    Po faulu na domácího hráče byl nařízen volný přímý kop, který Písek nedokázal využít.

38
    Velká šance pro žluto-modré, kdy se k míči dostal Presl, ale jeho střela končí kousek od levé tyče.

33
    Z levé strany nahrával Hanzlík na pravou stranu do vápna. Míč našel přesně Slepičku, který zatím v největší šanci domácích nedokázal proměnit. Míč proplachtil kousek nad břevnem Šmída.

25
    Z volného kopu míč proplachtil vzduchem až k Hajduškovi, do kterého lehce naběhl hostující hráč a rozhodčí pískl faul na domácího brankáře.

22
    Po faulu Písku nařízen volný přímý kop Pardubic.

9
    Žluto-modří se dostali do protiútoku, ale jejich pokus zlikvidoval u tyče Šmíd.

7
    Faul domácího hráče na hostujícího. Nařízen volný přímý kop.

5
    Volný přímý kop hostů na branku Písku. Hosté znovu začínající šanci nedokázali využít.