Viťaz – HC Slovan 4:2 (kon.) | Zvolen – Košice 1:5 (kon.) | Olomouc – Trenčín 4:3 (1:0 po s.n.)
K. Vary – Litvínov 5:1 (kon.) | Slavia – Kladno 3:1 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:2 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 5:0 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 7:6 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Přerov – Havířov 1:0 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 3:5 (kon.)
Řisuty – Děčín 4:1 (kon.) | Klatovy – Sokolov 2:4 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 9:4 (kon.)
Frýdek-M. – Cracovia 2:4 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 1:2 (0:2 po s.n.)

56:57
    Timothy Crowder byl v další velké šanci, když stál úplně sám před Kacetlem, ale nedokázal vstřelit gól!

56:18
    Šestou branku mohl po odrazu kotouče do českobudějovického brankoviště vsítit Sacha Treille, ale bekhendem trefil pouze dezorientovaného Kváču!

55:42
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Na 5:0 pro Dynamo zvyšuje ostrým příklepem z mezikruží JÁN SÝKORA. Asistence: Martin Kaut a Antonín Dušek.

53:37
    Rozjetý Michal Hlinka přihrával do druhé vlny úplně volnému Tomáši Rolinkovi, ale domácí kapitán nezasáhl kotouč tak jak by si představoval a Kváču vůbec neohrozil!

51:05
    Mohlo to být už 5:0 pro domácí, ale kapitán Tomáš Rolinek nedokázal zvednout kotouč přes ležícího Petra Kváču!

50:20
    A máme tu další gól! Mezi střelce se zapisuje DAVID TOMÁŠEK, který za Kváču dostrkal kotouč z hole Tomáše Vondráčka! Asistence: Tomáš Vondráček a Sacha Treille.

48:55
    3:0 pro domácí! PETR SÝKORA dostal přesnou přihrávku do jízdy od Rhetta Hollanda, krásně se protáhl mezi dvěma obránci a střelou zápěstím rozvlnil síť českobudějovické branky! Asistence: Rhett Holland.

45:51
    Jordann Perret dostává dvě minuty za nedovolené bránění – Motor si zahraje další přesilovku.

39:05
    Jen co se rozběhla poslední minuta druhé třetiny, dostávají se domácí do dvoubrankového vedení! Od modré čáry přesně zamířil JACOB CARDWELL. Asistence: Ty Wishart a Tomáš Vondráček.

34:19
    Radek Prokeš dostává dvě minuty za krosček a nabízí tak Dynamu přesilovou hru.

31:27
    O něco později už se ale SACHA TREILLE radovat může! V poklidu totiž do odkryté českobudějovické branky dorazil odražený kotouč po střele Wisharta a posílá svůj tým do jednobrankového vedení! Asistence: Ty Wishart a Rhett Holland.

28:50
    Jordann Perret se v oslabení ocitl v samostatném úniku, ale Petra Kváču nevymíchal!

27:55
    Uvidíme, s čím přijde Motor v další přesilovce. Jacob Cardwell totiž dostává dvě minuty za držení a posílá svůj tým do čtyř.

22:33
    Patrik Poulíček hákoval svého soupeře a dostává dvě minuty. Motor tak bude hrát další přesilovku.

17:34
    Radek Prokeš dostává dvě minuty za podražení a je tu další přesilovka pro Dynamo.

12:47
    Vhazovalo se před Kváčou, když domácí kapitán vybojoval kotouč a hbitě se protáhl až před Kváču! Zakončil ovšem pouze do jeho hrudi.

11:05
    Přesilovku si zahraje také Dynamo. Žiga Pavlin dostává dvě minuty za držení.

09:56
    V obrovské příležitosti se objevil Sacha Treille, jenž po přistrčení od Davida Tomáška stál sám před Kváčou a už mu posílal kotouč mezi betony, budějovický brankář ale stihl tento pokus vytěsnit!

02:07
    Motor si dnes jako první zahraje přesilovku. Ladislav Havlík míří na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

01:18
    Úplně volný Patrik Poulíček dostal přesnou přihrávku přímo před Kváču, ale z první nezasáhl kotouč!

Marek Votke

Petr Peleška

Branky a nahrávky: 32. Treille (Wishart, Holland), 40. Cardwell (Wishart, Vondráček), 49. Sýkora (Holland), 51. Tomášek (Vondráček, Treille), 56. J. Sýkora (Kaut, Dušek)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Růžička) – Cardwell, Wishart, Holland, Trončinský, Ščotka, Čáslava, Grebeňuk, Havlík – Vondráček, Tomášek, Treille – Quenneville, Hlinka, Rolinek – P. Sýkora, Poulíček, Perret – J. Sýkora, Dušek, Kaut
    Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Fillman, Novák, Pavlin, Pýcha, Gřegořek, Kachyňa, Vráblík, Jáchym – Crowder, Galamboš, Nedorost – Dostálek, M. Novák, Čermák – Šulek, Pajič, Heřman – Doktor, Prokeš, Káník

Diváci: 2 263