Vítkovice – Znojmo 1:1 (kon.) | Ústí n. L. – Opava 2:5 (kon.)
MFK Vítkovice
1:1 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Pátek 11.08.2017, 18:00 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 3. kolo

Z Vítkovic je to vše, děkuji za pozornost. (20:20:26)

Vítkovice i Znojmo tak i po třetím kole čekají na první vítězství ve Fortuna národní lize, což znamená, že suterén tabulky zatím ani jeden tým neopustí.

Fauly: 6-9

Druhý poločas nabídl mnohem lepší podívanou a bylo to zásluhou obou týmů. Jako první se prosadili hosté, Teplý si výborně naběhl na přihrávku na malé vápno a do protipohybu brankáře skóroval. Znojmu však vstřelený gól spíše uškodil. Začalo spíše čekat na chyby soupeře, které sice přicházely, ale hosté je nedokázali využít. Domácí prapor nesl hlavně velmi dobře hrající Mišinský, ale velké šance již měl pouze Mrázek. První po rohovém kopu nedal, druhou v těžké pozici ano a v 71. minutě vyrovnal. Remízu však nikdo nechtěl a oba týmy měly možnosti strhnout vítězství na svoji stranu. Za Znojmo vašk Njire minul šibenici a Šamánek sice střílel do protipohybu, ale v poslední chvíli přišla teč mimo branku. Těsně před koncem tak mohli urvat 3 body domácí, ale Mrázek opět sám před brankářem tentokrát z první nedal, takže se zrodila spravedlivá remíza.

90+1

90+1
    Mišinský výborně prodloužil na Pavelku, který dokázal zaseknout do vápna, ale následně z úhlu vystřelil velmi slabě a doprostřed.

90
    Nastavuje se 1 minuta.

90
    Poslední střídání Znojma. Hladíka nahrazuje Urbančok.

89
    Výborný nákop Mikuly a prodloužení do vápna jednoho ze spoluhráčů vyústilo v tutovku Mrázka, který byl sám před Veselým, ale z první namířil přímo do trupu stojícího brankáře!

89
    Mikula kope trestňák od půlky.

88
    Hladík sice vybojoval aut na Pavelkovi, ale právě tento domácí hráč následně nepovolil další postup soupeře vpřed.

87
    Svozil na nohou, míč zpět u Veselého.

87
    Svozil po souboji zůstává ležet a Veselý zakopává míč mimo hřiště.

86
    Mrázek chtěl vytlučením Svozila vybojovat roh, ale nezvládl to. Naopak Svozil poté stejným způsobem získal na Mrázkovi odkop od branky.

85
    Z rohu se již žádné nebezpečí neurodilo, naopak Vítkovice vyrazily vpřed, ale Pavelka z úhlu nedokázal prostřelit posledního hráče soupeře.

84
    Obrovská šance Znojma, Šamánek se drží za hlavu! Obdržel totiž ideální přihrávku na penaltu, ale do zakončení z první stihl na poslední chvíli skočit jeden z obránců a tečovat ho mimo branku! Květon byl překonán, skákal na druhou stranu!

83
    Zajáímavé. Největší vzrušení v hledišti přináší odmávané ofsajdy Vítkovic. Druhý v zápase, opět Mrázka.