Ostrava – Opava 2:0 (kon.) | Zlín – Slovácko 3:0 (kon.) | Plzeň – Frýdek-Místek 4:0 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 0:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
4:0 (2:0)
FK Frýdek-Místek
Sobota 12.08.2017, 11:00 • Luční • Celostátní liga staršího dorostu • 1. kolo

Plzeň si to hezky rozdělila, dvě branky v prvním poločase a dvě branky Kepla v poločase druhém. Frýdek – Místek dnes nedokázal na branky svého soupeře odpovědět a odjíždí domů s prázdnou. (12:58:53)

90

76
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Selnar, přichází Kraml.

70
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pihrt, přichází Němec.

67
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A již domácí vedou o čtyři branky. I tentokrát se trefuje samý hráč a tím je TOMÁŠ KEPL.

65
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Pánek, přichází Forch.

61
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Hammer, přichází Kudláček.

61
    Plzeň již dává třetí branku! Autorem branky je TOMÁŠ KEPL.

55
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Plecitý, přichází Bartůněk.

46

Plzeňští dokázali v prvním poločase dvakrát skórovat a na branku z pohledu hostů si musíme, při nejmenším do druhého poločasu, počkat.

45

41
    Žlutou kartu dostává Buchlovský (MFK Frýdek-Místek).

25
    Plzeň dává druhou branku a odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou branek. Branku střílí PAVEL ŠULC.

14
    Plzeňští se dostávají jako první do vedení v tomto zápase. Branku střílí JAKUB SELNAR.

1

FC Viktoria Plzeň: Mařík – Žilák, Pihrt, Selnar, Plecitý, Kepl, Štursa, Svoboda (C), Uzlík, Šulc, Hranáč.
    Náhradníci: Valeš – Bartůněk, Kraml, Vilček, Němec, Brož.

MFK Frýdek-Místek: Filipec – M. Fukala, Hammer, Ciesarík – Mrkvička (C), Buchlovský, Křenek, Vokoun – J. Fukala, Šohaj, Pánek.
    Náhradníci: Blažek – Maceček, Dudek, Kudláček, Ištok, Forch.

Rozhodčí: M. Fišer – P. Štrincl, F. Šlapák.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Branky: 14. Selnar, 25. Šulc, 61. Kepl, 67. Kepl

Karty:   41. Buchlovský (FRM)

FC Viktoria Plzeň: Mařík – Žilák, Pihrt (Němec), Selnar (Kraml), Plecitý (Bartůněk), Kepl, Štursa, Svoboda (C), Uzlík, Šulc, Hranáč.

FK Frýdek-Místek: Filipec – M. Fukala, Hammer (Kudláček), Ciesarík – Mrkvička (C), Buchlovský, Křenek, Vokoun – J. Fukala, Šohaj, Pánek (Forch).

Rozhodčí: M. Fišer – P. Štrincl, F. Šlapák