Ostrava – Opava 2:0 (kon.) | Zlín – Slovácko 3:0 (kon.) | Plzeň – Frýdek-Místek 4:0 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 0:2 (kon.)
FK Příbram
4:2 (1:1)
FK Mladá Boleslav
Sobota 12.08.2017, 11:00 • Na Litavce, Příbram • Celostátní liga staršího dorostu • 1. kolo

Viděli jsme utkání bohaté na branky! V prvním poločase šli do vedení hosté, avšak domácí dokázali vyrovnat. Ve druhém poločase se opět hosté dostali do vedení a to již bylo naposledy. Příbram pak dokázala vstřelit celkem tři branky a otočila tak vývoj zápasu na konečných 4:2. (13:18:21)

90

90
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází J. Novák, přichází Mrnka.

89
    Žlutou kartu dostává J. Novák (FK Mladá Boleslav).

88
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Hloušek, přichází Pecka.

87
    Příbram právě vstřelila branku!
    Příbram dokonává obrat a potvrzuje vítězství v dnešním utkání. Jistotu vítězství jim dává svou trefou JOSEF NEZNÍK.

84
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Belej, přichází Čížek.

82
    Žlutou kartu dostává Křižák (FK Mladá Boleslav).

78
    Příbram otáčí vývoj zápasu! Zásluhu na tom má střelec branky MICHAL BENDA.

75
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Moravčík, přichází Para.

74
    Žlutou kartu dostává Horák (FK Mladá Boleslav).

71
    Žlutou kartu dostává Šimon (FK Mladá Boleslav).

69
    Příbram však bleskurychle srovnává stav utkání! Vyrovnávací branku střílí MAREK ŠÍMA.

67
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Pour, přichází Křižák.

66
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Sirotek, přichází Sova.

63
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Mladá Boleslav dává svou druhou branku a vrací vedení na svou stranu. I střelcem této mladoboleslavské branky je ADAM PROVAZNÍK.

46

Jako první se do vedení dostali hosté, domácím se pak po půl hodině hry podařilo srovnat krok se svým soupeřem a druhý poločas bude tak otevřený pro oba týmy.

45

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 34. Polidar, 69. Šíma, 78. Benda, 87. Nezník – 16. Provazník, 63. Provazník

Karty:   71. Šimon (MBL), 74. Horák (MBL), 82. Křižák (MBL), 89. Novák (MBL)

FK Příbram: Beran – Benda, Mezera, Nezník, Janota, Hloušek (Pecka), Belej (Čížek), Polidar (C), Šíma, Sirotek (Sova), Puchmertl.
    Náhradníci: Melichar – Pecka, Sova, Čížek.

FK Mladá Boleslav: Zeman – Horák, J. Novák (Mrnka), Pour (Křižák), D. Novák, Provazník, Komma, Moravčík (Para), Kalabis, Šimon, Koubek (C).
    Náhradníci: Barták – Mrnka, Křižák, Bičiště, Para.

Rozhodčí: J. Šimáček – P. Hocek, J. Vnuk