K. Vary – Jihlava 3:4 (0:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Düsseldorf 4:3 (kon.) | K. Vary – Düsseldorf 1:2 (0:1 po s.n.)
Jihlava – Mladá Boleslav 7:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (2:0, 0:1, 1:2 - 0:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 12.08.2017, 09:00 • KV Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
    Vítězný nájezd proměnil Jakub KRAJÍČEK.

64:12
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Daniel Piskač – 2 min., podražení).

58:31
    Výrazná komplikace pro energetiky. Za podražení si odsedí dvě minuty Petr Rozhon (KVA).

56:40
    Dukla právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! Ihned po buly se Jihlavští vrhli do útočného pásma a Matěj DAŇHEL zaznamenal vyrovnávací branku. Asistence: Rašín, Kardoš

56:03
    Jakub KRAJÍČEK tečuje střelu Jiřího Marka a snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Marek

51:34
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Kapitán domácích David HOLUB bleskurychle využívá přesilovou hru a Energie znovu vede o dvě branky. Asistence: Cankov

51:24
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Matěj Daňhel – 2 min., podražení).

47:11
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Patrik Šťastný – 2 min., vysoká hůl).

38:40
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Trávník – 2 min., hákování).

36:18
    Další možnost vyrovnat, za nedovolené bránění bude pykat David Holub (KVA).

33:52
    Kontaktní branku dává z mezikruží Jan ÚLOVEC, jenž dostal přesný pas zpoza branky od Daniela Piskače. Asistence: Piskač, Krajíček

18:51
    Místo vyrovnání Jihlava znovu inkasuje. Vít JISKRA výborně napadal ve vlastním oslabení, dostal se až před Chaloupka a bekhendovou kličkou celou akci zakončuje. Bez asistence

17:38
    Jihlavě se naskýtá možnost srovnat, na dvě minuty za držení hole odchází na trestnou lavici Richard Záruba (KVA).

12:10
    Petr ROZHON se zjevil sám před gólmanem hostí a zkušeně zakončil. Asistence: Jílek

11:50
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Adam Najman – 2 min., sekání).

03:37
    První vyloučení má na svědomí Adam Křemen (KVA), který se provinil nedovoleným bráněním.

Matěj Hodoval

Branky a nahrávky: 13. Rozhon (Jílek), 19. Jiskra, 52. Holub (Cankov) – 34. Úlovec (Piskač, Krajíček), 57. Krajíček (Marek), 57. Daňhel (Rašín, Kardoš), rozh. náj. Krajíček