Teplice – Liberec 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 0:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 1:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:1 (1:0)
FC Hradec Králové
Neděle 13.08.2017, 11:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Juniorská liga – Čechy • 3. kolo

90+1
    Na poslední vteřiny Hradec stahuje útočníka Mikera, kterého nahrazuje do obrany Vencl.

81
    Další změna v sestavě domácich. Vaníčka ve středu hřiště nahrazuje Buneš.

80
    Možná se vše změní s příchodem Růžičky, kterého na poslední minuty poslal a hřiště trenér Hruška místo Kocourka.

70
    Naposled sahají do sestavy hosté. Brokeš střídá Mokrejš.

62
    Druhou změnu si přichystal trenér Hruška. Věhctíka nahrazuje Nátrem a nutně tak potřebuje probudit útok.

59
    Také domácí sahají k první změně zápasu. Vránu střídá na pozici útočníka Melíšek.

47
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Ramos Lopez, přichází Holeš.

46
    Hosté reagují na vývoj zápasů střídáním. Gjinollariho střídá na druhý poločas Čáp.

Ondřej Jícha

Branky: 14. Begič – 54. Miker (pen.)

Karty:   54. Kocourek (BOH), 77. Brak (BOH) – 65. Čáp (HKR)

Bohemians Praha 1905: Šrámek – Brak, Václavík, Hubínek, Vaníček, Vrána, Káš (C), Kocourek, Vacík, Begič, Věchtík. Trenér: Vladimír Hruška.
    Náhradníci: Kouba – Růžička, Nátr, Buneš, Melíšek.

FC Hradec Králové: Vízek – Vukčevič, Nosek, Miker, Tráníček, Brokeš, Střelec, Ramos Lopez, Martinec (C), Gjinollari, Jukl. Trenér: Karel Krejčík.
    Náhradníci: Mach – Holeš, Čáp, Mokrejš, Vencl

Rozhodčí: Lerch Ondřej – Petřík Jan, Kotalík Petr