Štrasburk – Lille 3:0 (kon.) | Dijon – Monaco 1:4 (kon.) | Guingamp – PSG 0:3 (kon.)
Dijon FCO
1:4 (1:3)
AS Monaco
Neděle 13.08.2017, 17:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:52:57)

Monako slaví i dnes vítězství, když zejména díky skvělému prvnímu poločasu a hattricku Falcaa rozhodli o svém triumfu. Dijon byl celý zápas horší a výsledek odpovídá tomu, co jsme sledovali na trávníku.

90+3

90+3
    Frédéric Sammaritano (Dijon) v poslední nastavené minutě nedokázal prostřelit obranu Monaka a snížit na 2:4.

90
    Tři minuty nastavil sudí Chapron, hosté měli roh z pravé strany, ale nenaložili s ním ideálně.

89
    Po pravé straně to nyní zkouší domácí Kwon Chang-hoon, který ale nepřešel přes bránícího Jemersona.

87
    Naïm Sliti (Dijon) to zkusil technicky přes zeď, ale míč letí nad branku Monaka.

86
    Nepříjemný okamžik pro polského internacionála, který musí odkulhat ze hřiště.

85
    Ale Kamil Glik (Monaco) se při tomto zákroku zřejmě zranil a musí být ošetřován.

84
    Dijon nyní bude mít možnost další zajímavé standardky, po faulu bránícího Kamila Glika.

83
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Adama Diakhaby, přichází Gil Bastiao Dias.

81
    Probíhá poslední desetiminutovka tohoto utkání, domácí pomalu rozehrávají od vlastní branky.

80
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Radamel Falcao, přichází Guido Carrillo.

79
    Danijel Subašić (Monaco) se v pozici falešného libera zapojuje do rozehrávky svého týmu.

77
    Je tu rychlý protiútok domácích, ale ten je po chvilce přerušen hvizdem sudího pro ofsajd.

75
    To až Djibril Sidibé (Monaco) dal svým spoluhráčům potřebný klid, odkop od branky hostů.

74
    Dlouhý pas domácích do vápna Monaka, Fabianho odhlavičkovává, ale nebezpečí pro hostující branku tím nepominulo.

72
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Wesley Saïd, přichází Frédéric Sammaritano.

Martin Dvořák

Branky: 43. Saïd (Amalfitano) – 3. Falcao (Glik), 25. Jemerson (Moutinho), 37. Falcao (Diakhaby), 51. Falcao (Lemar)

Karty:   62. Moutinho (ASM), 66. Sidibé (ASM)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 13:10. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:12.
    Dijon FCO: Reynet – Yambéré, Varrault (C), Lang – Rosier (56. Chafik), Amalfitano, Marié, Bouka Moutou – Kwon Chang-hoon, Sliti – Saïd (72. Sammaritano).
    Náhradníci: Leroy – Haddadi, Chafik, Sammaritano, Balmont, Benet, Massouema.

AS Monaco: Subašić – Sidibé, Glik, Jemerson, Jorge – Rony Lopes (65. Tielemans), Moutinho, Fabinho, Lemar – Falcao (80. Carrillo), Diakhaby (83. Bastiao Dias).
    Náhradníci: Benaglio – T. Kongolo, Raggi, Tielemans, Mbappé, Carrillo, Bastiao Dias.

Rozhodčí: Chapron – Viala, Hebrard