Real Madrid
Neděle 13.08.2017, 22:00 • Camp Nou (Barcelona) • Španělský superpohár

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (23:58:03)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 6:4. Rohy: 13:4. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 10:15.

Je dobojováno To, co jsme neviděli v prvním poločase jsme si dokonale vynahradili v tom druhém. Čtyři branky, červená karta a penalta – to vše se odehrálo za pětačtyřicet minut. Nejdříve poslal hosty do vedení vlastní brankou Gerard Piqué, za zhruba třicet minut později si hereckým číslem došel pro penaltu Luis Suárez. Tu bezpečně proměnil Lionel Messi. Nerozhodný stav trval opravdu jen chvilku, neboť výstavní střelou poslal Real do vedení Cristiano Ronaldo. Tentýž hráč byl posléze naprosto z nepochopitelných důvodů vyloučen a Bílý balet tak musel dohrávat o deseti. Barcelona se nemohla dostat k souvislejšímu držení míče a přišel další trest. O ten se postaral Marco Asensio, který uzavřel výsledek na 1:3.

90+3

90+2
    To je neskutečná sprcha pro lépe hrající Barcelonu. Celek z hlavního města Španělska zkrátka využil své příležitosti z protiútoků, které se v dnešním utkání projevili jako smrtelné.

90+1
    Druhý poločas bdue nastaven o tři minuty.
    90. ASENSIO - 1:3

90
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Další protiútok Realu Madrid končí třetí brankou! MARCO ASENSIO převzal balón od Vázqueze, navedl si ho na levou nohu a následně ho poslal do bližší šibenice. Neskutečná fotbalová paráda!

89
    Zachvíli se nám rozběhne poslední minutka utkání. Barcelona se nemůže dostat k míči, soupeř zkušeně posouvá balón daleko od protihráčů.

87
    Dejme si trochu odpočinek od těchto okamžiků. V kuloárech se šušká, že do Barcelony má namířeno brazilský záložník Paulinho. Katálanci údajně použili výkupní klauzuli a za 40 milionů eur přivedou bývalého hráče Spurs.

86
    Zkrátka, tohle je El Clásico. Sice vidíme hezké fotbalové momenty, ty ale v tuto chvíli zastínili jiné nehezké chvilky. Nejdříve nasimulovaná penalta Luise Suáreze, posléze nepochopitelná červená pro Ronalda.

85
    Aby toho nebylo málo, ještě se do sebe pustili Carvajal s Busquetsem. Mezitím Barcelona okamžitě rozehrála, avšak Suárez se opět dostal k nepřesné střele.

84
    O dnešním utkání se bude v novinách opravdu hodně psát. Z pohledu Real jde o jasný zářez rozhodčího, který si opravdu nebere s hráči Bílého baletu žádné servítky.

83
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Rakitič, přichází Alcácer.
    83. Červená karta po 2. žluté

83
    Tak to je neuvěřitelné, co se děje na hrací ploše! Cristiano Ronaldo upadl v pokutovém území po souboji s Umtitim a rozhodčí odpískal. Neodpískal pokutový kop, ale simulování Portugalce, který uviděl první žlutou a následně také druhou.

82
    Barceloně tak nerozhodný stav moc dlouho nevydržel. Real si po necelých třech minutách vzal vedení zpět a nyní je ve velmi dobré pozici do odvety.