Kladno – K. Vary 3:0 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 3:1 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 2:4 (kon.)
Litvínov – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Plzeň – Chomutov 2:3 (po pr.) | Detva – Michalovce 4:1 (kon.)
Děčín – Sokolov 6:2 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:0 (kon.)
HC Slovan – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.) | Jablonec n/N – Nymburk 4:2 (kon.) | Klatovy – Kobra 5:6 (0:1 po s.n.)
Žďár n/S – Pelhřimov 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – SHK Hodonín 7:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Osmos Bratislava 10:5 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 3:4 (kon.) | Poprad – Fehérvár 4:3 (kon.)
Řisuty – Bílina 7:9 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
7:5 (3:2, 1:1, 3:2)
SHK Drtiči Hodonín
Úterý 15.08.2017, 18:00 • ZS Kotlina • Přípravné zápasy

To je pro dnešek z Kotliny ode mne vše. Přeji hezký zbytek večera a u dalších onlajnů se těším na počtenou. Třeba hned ve čtvrtek při dalším přípravném utkání Havlíčkova Brodu, který bude hostit Nymburk. (20:42:44)

Třetí třetina vyšla ze začátku lépe hostům, začali se střelecky prosazovat a díky trefám Ondřeje Stehlíka a Michala Kuby otočili vývoj utkání. Bruslaři se ovšem dostali zpátky do hry a do konce zápasů už úřadovali jenom oni. Vzali si vedení zpět a ještě jej navýšili. O branky se postarali Jakub Šuhaj, Jan Milfait a Lukáš Endál.

Střely po konci zápasu: 41:32

59:56
    Domácí už se nikam neženou, o vítězi je rozhodnuto.

59:38
    Marek Haloda vyvezl kotouč a z pravé strany vystřelil, Michal Chmel zasáhl vyrážečkou.

58:46
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A také domácí s touto situací naložili výborně! Patrik Přidal z rohu kluziště našel křížným pasem LUKÁŠE ENDÁLA, který se na levém kruhu opřel do puku a rozvlnil síť posedmé! Asistence: Patrik Přidal, Miroslav Třetina.

58:07
    Také domácí si zahrají v dvojnásobné početní převaze, Erik Hložánek (HOD) je potrestán za vysokou hůl.

57:38
    Marek Haloda narušil rozehrávku domácích a přinutil Chmela k zákroku, ten si počínal úspěšně.

57:14
    Jiří Vašíček tvrdě vypálil od modré čáry, ovšem pouze do beton gólmana.

56:53
    Zbyněk Žabčík (HOD) bránil Lukáše Endála v rozporu s pravidly a odsedí si 2 minuty za nedovolené bránění.

55:48
    Hra se přesunula na druhý konec hřiště, domácí se ubránili jen za cenu zakázaného uvolnění.

55:17
    Domácí jsou při chuti, dopředu opět mířil Jakub Šuhaj. Jeho tvrdá rána z nápřahu na levém kruhu rozduněla Zollpriestery betony.

54:46
    Neskutečná přestřelka! Teď zase zatlačili domácí a vracejí se do vedení! Druhý útok Bruslařů se natlačil před brankoviště a JAN MILFAIT nakonec dorazil puk do sítě! Asistence: David Kozlík, Luboš Voříšek.

54:30
    Patrik Přidal obral hostujícího útočníka o kotouč a dopředu pospíchal David Vala, jeho střela zápěstím z levého kruhu ovšem zahučela do Zollpriesterovy lapačky.

53:37
    Zdálo se, že domácím možná dochází síly, teď ale po krásné akci vyrovnávají! Jiří Vašíček přihrávkou mezi dva beky vyslal do úniku JAKUBA ŠUHAJE, který po parádní zasekávačce před gólmanem vsítil svůj druhý gól! Asistence: Jiří Vašíček.

52:38
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Hodonín se poprvé v utkání ujímá vedení! Tlak Drtičů sílil a je z toho další gól v havlíčkobrodské síti, když střelu Marka Halody od modré čáry šikovně tečoval MICHAL KUBA! Asistence: Marek Haloda.

51:58
    Drtiči zakončovali z mezikruží, Niklavs Balgalvis ovšem oba pokusy zablokoval.

51:22
    Tomáš Semrád projel přes celé kluziště, v útočném pásmu ale o puk přišel.

50:35
    Hosté tlak ustáli a čerstvě střídající hráč hned vyrazil dopředu, střelu Erika Hložánka ale Michal Chmel zastavil betony.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 3. Endál (Přidal, Třetina), 12. Milfait (Kozlík, Balgalvis), 16. Šuhaj (Spratek, Vala), 22. Třetina (Voříšek, Endál), 54. Šuhaj (Vašíček), 55. Milfait (Kozlík, Voříšek), 59. Endál (Přidal, Třetina) – 11. Peš (Matula, Sajdl), 14. Romančík (Haloda), 30. Sajdl (Stehlík, Matula), 47. Stehlík (Vaněk, Mojžíš), 53. Kuba (M. Haloda)

BK Havlíčkův Brod: Novák (od 30. Chmel) – T. Semrád, Vašíček, Vala, Kulhánek, Kříž, M. Semrád, Balgalvis – Přidal, Třetina "C", Endál – Voříšek, Kozlík, Milfait – Šuhaj, Spratek, Hoskovec
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (od 30. Zollpriester) – Mojžíš, Miklík, Sedlák, Žabčík, M. Haloda, Kužílek, Weber, Kobylík – Hlaváč, Vaněk, Hložánek – Matula, Peš "C", Sajdl – Kuba, Stehlík, Romančík – Peška, Charvát, Černohous

Rozhodčí: Jan Doležal, Tomáš Kukeně – Petr Křivohlavý, Tomáš Krejčí