Kladno – K. Vary 3:0 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 3:1 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 2:4 (kon.)
Litvínov – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Plzeň – Chomutov 2:3 (po pr.) | Detva – Michalovce 4:1 (kon.)
Děčín – Sokolov 6:2 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:0 (kon.)
HC Slovan – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.) | Jablonec n/N – Nymburk 4:2 (kon.) | Klatovy – Kobra 5:6 (0:1 po s.n.)
Žďár n/S – Pelhřimov 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – SHK Hodonín 7:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Osmos Bratislava 10:5 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 3:4 (kon.) | Poprad – Fehérvár 4:3 (kon.)

Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Nový Jičín se pokusil vyrovnat při hře bez brankáře, ale to se mu nepodařilo. Naopak byl potrestán. Opuštěnou klec trefil ONDŘEJ SLUŠTÍK. Bez asistence.

58:09
    Hosté sice nevyužili přesilovku, přesto však před koncem třetí třetiny obrat v utkání dokonávají! Zasloužil se o to JIŘÍ PARGAČ! Asistence: Jakub Mach.

51:06
    Domácí Palacký je vyloučen, Kopřivnice má šanci dokonat obrat.

44:54
    Spolupráce dvou obránců znamená vyrovnání skóre! Raduje se ADAM KROPKA. Asistence: Jan Poruba.

40:01

40:00

39:54
    Těsně před koncem druhé třetiny hosté snižují! Střelcem je obránce JAN PORUBA. Bez asistence.

37:47
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    První lajna domácích zařizuje také druhý gól utkání. Střelcem je tentokrát JAN SONNEK. Asistence: Michal Duran.

20:01

20:00

15:55
    Dalším vyloučením na straně domácích je Motloch. Sekání.

13:24
    JAROSLAV TOMEČEK tím nejlepším způsobem odčinil své vyloučení, otevírá skóre tohoto utkání! Asistence: Lukáš Motloch.

01:00
    Hned zkraje utkání je vyloučen domácí obránce Tomeček.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Libor Štěpán

Branky a nahrávky: 14. Tomeček (Motloch), 38. Sonnek (Duran) – 40. Poruba, 45. Kropka (Poruba), 59. Pargač (Mach), 60. Sluštík

HK Nový Jičín: Kohn (V. Sonnek) – Duran, Tomeček, Metelka, Janiczek, Mrowiec, Heinzl, Már, Hradil – Gebauer, Pecha, Motloch, J. Sonnek, Flok, Malina, Palacký, Medek, Zedník, Slovák, Pavlovský, Krupa
    HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Marek, Stříž, Štědrý, Merenda, Kropka, Poruba – Velecký, Tomášek (C), Červenka – Pargač, Mach, Zuzaník – Sluštík, Pěnčík, Gola – Vyčesaný, Bartošák, Suchý

Rozhodčí: Havlík – Bartoň, Kudlička