HC Plzeň – Eisbären 6:1 (kon.)
HC Plzeň 1929
6:1 (4:1, 1:0, 1:0)
Eisbären Berlín
Čtvrtek 17.08.2017, 17:00 • Home Monitoring Aréna • Přípravné zápasy staršího dorostu

A je dobojováno! Plzeň hladce přejela Eisbären Berlín a může se radovat z dalšího vítězství v přípravě. (18:59:34)

58:22
    Defenzíva Ledních medvědů se nyní činila a zblokovala hned tři střelecké pokusy indiánů.

57:34
    Berlín je usazen v útočném pásmu, ale prozatím se drží jen v rohu kluziště.

55:54
    Hraje se stále ve velkém tempu. Na vyloženou příležitost ale nyní již čekáme nějakou chvíli.

52:52
    Plzeňané kontrolují průběh zápasu a nikam se již příliš neženou.

50:33
    Brankář Altrichter nyní včas posunul svůj beton k tyči a dobrým zákrokem podržel svůj tým.

49:00
    Až tyčka nyní zastavila ostrou ránu domácího Procházky ve vlastním oslabení.

48:10
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (2 min.).

47:06
    Hosté mají co dělat, aby udrželi na uzdě rozjeté indiáni. Prozatím se jim to ale poměrně daří.

44:59
    Tvrdá rána Martina Langa od pravého mantinelu pořádně štípla gólmana soupeřů.

43:30
    Plzeň právě vstřelila branku!
    I další přesilovku Plzeň zužitkovala na jedničku! Po hezké kombinaci propálil gólmana MATĚJ KOLDA. Asistence: Kamil Hajšman, Novák.

43:07
    Vyloučení v týmu Eisbären Berlin (2 min.).

42:29
    Indiáni jsou ve třetí třetině nadále aktivnějším týmem a zatím zcela diktují tempo hry.

40:01

Druhá třetina nabídla opět rychlý hokej, ale tentokrát už nebylo k vidění tolik šancí. Nepadla proto nakonec ani jedna branka a Plzeňané nadále vedou o tři branky.

40:00

39:30
    Brankář Berlína vytáhl výborný zákrok a podržel svůj tým.

37:11
    Lední medvědi to nyní nesehráli vůbec špatně, ale Mik střílel z mezikruží zcela mimo prostor tří tyčí.

Dominik Rejthar

Branky a nahrávky: 5. Lang (Přikryl), 10. Přikryl (Lang), 12. Princl (Andreáš), 16. Hajžman (Hasman, Procházka), 36. Krýner (Hajšman, Novák), 44. Kolda (Hajšman, Novák) – 14. Naah (Warthig, Karrer)

HC Plzeň 1929: Altrichter (Pilc) – Novák, Lokajíček, Váchal, Houdek, Kaňák, Kovařík, Šiller – Krýner, Kolda, Mužík, Lang, Přikryl, Hajšman, Hasman, Procházka, Hajžman, Princl, Adnress, Šeba.
    Eisbären Berlín: Hrcicka (Steffen) – Bölki, Mik, Rodin, Nix, Kinder, Knobloch, Demmler, Schmidt, Junge, Naach, Kranas, Schrödr, Unge, Warthig, Nauparth, Sheurrin, Leucht

Rozhodčí: Šindel – Šimán, Malý