Dinamo Záhřeb – Skënderbeu 1:1 (kon.) | BATE – FK Oleksandrija 1:1 (kon.) | Apollon Limassol – Midtjylland 3:2 (kon.)
FK Krasnodar – CZ Bělehrad 3:2 (kon.) | Hafnarfjördur – Braga 1:2 (kon.) | PAOK – Östersunds FK 3:1 (kon.)
Vardar – Fenerbahce 2:0 (kon.) | Plzeň – Larnaka 3:1 (kon.) | Ludogorec – FK Sūduva 2:0 (kon.)
Rheindorf Altach – Maccabi Tel Aviv 0:1 (kon.) | Panathinaikos – Ath. Bilbao 2:3 (kon.) | Legia – Šeriff Tiraspol 1:1 (kon.)
Domžale – Marseille 1:1 (kon.) | Ajax – Rosenborg 0:1 (kon.) | Constanta – Salzburg 1:3 (kon.)
Club Brugge – AEK Atény 0:0 (kon.) | Osijek – Austria 1:2 (kon.) | AC Milán – Škendija 6:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Fehérvár 0:0 (kon.) | Everton – Hajduk Split 2:0 (kon.) | Marítimo – Dynamo Kyjev 0:0 (kon.)
Everton FC
2:0 (2:0)
HNK Hajduk Split
Čtvrtek 17.08.2017, 21:05 • Goodison Park, Liverpool • Evropská liga (předkola) • Play-off

Já se s vámi již loučím, doufám, že jste se bavili. Děkuji za pozornost a u dalšího online zápasu na shledanou. (23:01:40)

Zápas je u konce, my jsme mohli sledovat poměrně zajímavý první poločas, to hlavně ze strany Evertonu, kde branky vstřelil Keane a Gueye.
    Druhý poločas domácí značně polevili, ale šancí jsme se dočkali. Několik střel Hajduku ve druhém dějství naznačilo, že i přes úvodní prohru 2:0 může být ještě odvetný zápas pěkně zamotaný.

90+2

90+2
    Everton už si konec zápasu pohlídá. Míč má na svých kopačkách.

90+1
    Rychlý brejk Hajduku zastavil Besic pouze za cenu ostrého faulu. Vykoledoval si tak ještě žlutou kartu.

90
    Sudí Kružliak nastaví nad rámec 2 minuty.

90
    Zápas se teď dohrává v relativně poklidném tempu.

88
    I nová posila Gilfy Sigurdsson teď mohla z tribuny vidět, jak centr Bainese ze standardní situace postrádal nutnou dávku přesnosti.

87
    Připomněl se nám i Everton, centry Lookmana a Bainese musel odvrátit nejprve Carbonieri, následně Nižič.

86
    Druhou půli se Hajduk hodně osmělil, můžeme vidět sympatický výkon mladého celku Joana Carilla.

85
    Střídání v týmu HNK Hajduk Split: ze hřiště odchází Gentsoglou, přichází Basic.

83
    Memolla se teď připomněl velmi silnou střelou, Pickford měl co dělat, aby střelu vyrazil! Tlak hostů zesiluje.

82
    Krásná individualní akce Ercega! Prošel okolo několika bránících hráčů až do vápna! Jeho střelu v pádu vytěsnil Pickford na roh, slušná šance!

82
    Potlesk z hostujícího kotle sklízí kapitán Nižič, který pěknou zasekávačkou vyřadil ze hry Rooneyho.

80
    Martina teď našel nádherným přízemním centrem Lookmana, který zakončil ve skluzu, jeho střelu nakonec vychatal Štipica.
    Vzrušení je ale zbytečné, Lookman byl v ofsajdu.