Genk – Charleroi 0:1 (kon.) | Eupen – Oostende 2:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Lokeren 2:3 (kon.)
Mechelen – Antverpy 1:2 (kon.)
Waasland-Beveren
2:3 (0:3)
Sporting Lokeren
Sobota 19.08.2017, 20:00 • Freethiel • Belgická liga • 4. kolo

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji vám krásný zbytek sobotního večeru a u dalších fotbalových přenosů nashledanou. (21:59:24)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 11:5. Střely mimo: 9:3. Rohy: 8:6. Fauly: 23:17.

A je konec! Domácím se nakonec nepodařilo vyrovnat. V 58. minutě vykřesal jiskřičku naděje Ampomah, v 77. minutě již zadělal na drama Camacho. Waasland-Beveren byl v 2. půli jasně lepší, Lokeren se k ničemu nedostal. Bohužel pro domácí chybělo asi trochu štěstíčka, protože výkon to byl více než heroický. Nakonec však vítězí překvapivě hosté a odváží si první body v této sezóně. Waasland-Beveren tedy padl doma 2:3.

90+4

90+2
    Střídání v týmu Lokeren; Odchází R.Soder a přichází G.Hupperts.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90+1
    Vyrovnání měl na kopačce Jans, jeho projektil však letěl těsně vedle.

90
    Žlutou kartu za zatažení za dres dostává M.Mirič.

89
    Střídání v týmu Waasland-Beveren; odchází V.Moren a přichází J.Michel.

88
    Když to nejde silou, půjde to ještě větší silou. Hosté nyní nakopávají míče jako smyslu zbavení a snaží se balón odklidit co možná nejdále od své brány. Konec utkání se blíží.

86
    Ač byl pískán faul, Marioka spíše jen podklouzl. Z následného přímého kopu však stejně nic nebylo.

84
    Za výkon ve druhé půli by si domácí vyrovnání zasloužili. Bohužel zatím nepřichází.

83
    Enoh mohl rozhodnout, byl však ve velmi obtížné pozici a míč z voleje posílá těsně nad.

82
    Za ostrý faul dostává O.Myny žlutou kartu.

79
    Jestli se ve 2. poločasu hráči Lokerenu dvakrát dostali do pokutového území Waaslandu, tak jsem jim ještě přilepšil. Neuvěřitelný tlak domácích.

77
    Zcela nesmyslně teď sáhl po protihráči R.Soder a může být rád, že neviděl červenou kartu.

76
    Nakonec z toho byla pumelice z velké vzdálenosti, míč však neskončil mezi třemi tyčemi.

75
    Olalá! Ampomah obešel hned 3 protihráče, ten 2. ho však fauloval a Waasland bude mít volný přímý kop.