Lyon – Bordeaux 3:3 (kon.) | Montpellier – Štrasburk 1:1 (kon.) | Nice – Guingamp 2:0 (kon.)
Rennes – Dijon 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Amiens 3:0 (kon.) | Troyes – Nantes 0:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
3:0 (2:0)
Amiens SC
Sobota 19.08.2017, 20:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:55:55)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 8:15. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:12.

Utkání je u konce a domácí tým potvrdil roli favorita, když vyhrál hladce 3:0. Po přestávce jsme viděli aktivní fotbal z obou stran, hosté se snažili o zdramatizování zápasu, jenže se jim dnes v koncovce nepříliš dařilo. Nejblíže gólu byl NDombèlé, ten hned v úvodu trefil parádní střelou tyč. Na druhé straně se Gurtner také nenudil a jednou i inkasoval. V 67. minutě zvládl vypíchnout míč před Hamoumou, jenže přesně k Bryanu Dabovi a tomu už stačilo pouze trefit prázdnou branku. To byl také poslední gól tohoto utkání, Saint-Étienne porazilo Amiens 3:0. Saint-Étienne má tak po třech kolech plný počet bodů, hosté z Amiens stále čekají nejen na první bod, ale také na vůbec první gól v této sezóně.

90+2

90+2
    Nakonec byly dva, po druhém centru celou akci ukončil Ruffier, když zalehl míč.

90+1
    Tak ještě jeden roh pro hosty.

90
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

89
    Sledujeme útočný fotbal i těsně před koncem za rozhodnutého stavu. A publikum aplauduje.

88
    Hra se poměrně rychle přesunula na druhou stranu a Ruffier získal opětovně míč do svého držení.

87
    Do brejku se dostal domácí Hamouma, byl v ideální pozici na střelu, jenže místo navýšení náskoku přišla střela asi metr vedle Gurtnerovy branky.

87
    Ruffier si poradil i s touto situací a ihned rozehrál.

86
    Rohový kop pro hosty, ti touží alespoň po čestném úspěchu.
    85. Ba Ruffiera nevyzrál ani Manzala

85
    Pěknou kličkovanou předvedl hostující Manzala. Zleva se dostal do střelecké pozice, Ruffier mu ale jeho poměrně prudký pokus vyrazil.

84
    Pierre-Gabriel svedl urputný souboj proti dvěma protihráčům, po kterém upadl. Vypadalo to jako faul, ale sudí nechal pokračovat ve hře.

83
    Následoval přímý kop, ostrý centr do šestnáctky a nepřesná hlavička. Přesto celou akci domácí publikum odměnilo potleskem.