Písek – Benešov 2:2 (4:5 po pen.) | Chrudim – Zápy 2:0 (kon.) | Litoměřicko – Králův Dvůr 2:1 (kon.)
Čížová – Vyšehrad 0:0 (3:4 po pen.) | Ústí n/O – Jirny 0:3 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
0:3 (0:2)
SK Viktorie Jirny
Sobota 19.08.2017, 17:00Česká fotbalová liga • 2. kolo

Sledovali jsme utkání mezi Ústí nad Orlicí a Jirnami. Hosté vyhráli přesvědčivě 0:3, když se trefili postupně Čepelák, Melechovský a v druhém poločase Hruška. Jirny stoupají na páté místo, Ústí nad Orlicí je poslední. (18:54:53)

90+2

90+2
    Ten nepřinesl žádné nebezpečí a zápas je ukončen.

90+1
    poslední rohový kop pro Jirny.

90
    Rozhodčí Štěrba se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Vandas, přichází Parys.

88
    Žlutou kartu dostává Vondráček (SK Viktorie Jirny).

87
    Zápas se již dohrává a proto jsou aktivnější domácí, kteří chtějí vstřelit první branku ve třetí lize.

86
    Domácí Ústí nad Orlicí se vydalo do rychlého brejku, jenže bylo ukončeno deset metrů před pokutovým územím, neboť skvělým obranným zákrokem se prezentoval Čepelák, který hraje dobré utkání.

85
    Domácím už docházejí síly a tak si musí pomáhat častými fauly.

84
    Žlutou kartu dostává Strnad (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

83
    Z volného přímého kopu nevzešlo žádné nebezpečí.

82
    Žlutou kartu dostává Jeníček (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

81
    Langer bude vhazovat poblíž poloviny hřiště.

80
    Nově příchozí hráč Křeček se zkoušel dostat do útoku, jenže se mu nepovedlo zpracování a celá akce byla ukončena.

79
    Jiskra se nadále brání. Zachraňuje se tím, že většinu míčů odkopne do bezpečí.

78
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Opina.
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Mareš, přichází Kreček.

77
    Oba trenéři si připravili střídání.

76
    Zápas je již zřejmě rozhodnutý, hosté svého soupeře válcují.
    75. HRUŠKA - 0:3

75
    Jirny právě vstřelily branku! LUBOŠ HRUŠKA si skvěle naskočil na načechraný míč a svoji hlavou ho usměrnil přesně k pravé tyči.

74
    Hosté se dostali ke krásné střele zhruba z dvaceti metrů, jenže brankář Krátký skvěle vyrazil na rohový kop.

73
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Kocourek, přichází M. Stockner.

72
    I hostující trenér si připravil střídání, jenže teprve první v tomto utkání.

71
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Coufal, přichází Mareš.

70
    Domácí trenér si přichystal již třetí střídání.

69
    Domácí se pokusili o centr do klubka hráčů, jenže k zakončení se nikdo z nich nedostal, protože nad všemi vyčněl Hruška, který odhlavičkoval míč do bezpečí.

68
    I na druhé straně bude k vidění standardní situace.

67
    Volného přímého kopu se ujal Melechovský, jenže vystřelil pouze doprostřed branky, kde stál připravený Krátký.

66
    Faulem se provinil domácí Jeníček, který najel ostrým skluzem do Procházky.

65
    Hosté už opět dominují v utkání a krouží kolem pokutového území domácí Ústí nad Orlicí.

64
    Žlutou kartu dostává Klán (SK Viktorie Jirny).

63
    Procházka dobře odstavil od míče Nikodéma.

62
    Ústí nad Orlicí se pokusilo o dlouhý kop na nabíhajícího Habrmana, jenže ten nebyl v osobním souboji úspěšný.

61
    Dnešní utkání sleduje 450 diváků.

60
    Jirny se drží na útočné polovině, jenže se nemůžou dostat ke střele.

59
    Ten nepřinesl žádné větší ohrožení branky. Krátký bude odkopávat z brankoviště.

58
    Rohový kop pro hostující Jirny.

57
    Domácí o něco málo zlepšili svůj výkon z první půle, ale zatím to stále nestačí na vstřelení branky.

56
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Kukla, přichází Habrman.

55
    Druhý roh už nebyl tolik nebezpečný jak ten první, domácí budou podruhé střídat.
    54.

54
    Do velké šance se dostal jeden z domácích hráčů, jenže trefil pouze pravou tyč, poté Mareš odkopl míč na další rohový kop.

53
    Rohový kop pro domácí celek.

52
    Falta se z velké tísně prokličkoval do bezpečí, kde přihrál na své další spoluhráče.

51
    Domácím se nepovedla standardní situace. Kafka bude odkopávat od brány.

50
    Žlutou kartu dostává Čepelák (SK Viktorie Jirny).

49
    Nevybíravým faulem se prezentoval domácí Jeníček.

48
    Jirny mají standardní situaci z poloviny hřiště.

47
    Domácí odstartovali druhou půli tohoto zápasu.

46
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Nikodém.

46

Sledovali jsme velice zajímavou první půli, ve které dominovali hostující Jirny, které přidaly i dvě branky. Jako první se prosadil v 19.minutě Čepelák a v 36. minutě přidal druhou branku Melechovský.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45

44
    Roh nepřinesl žádné vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Langer.

43
    Rohový kop pro Jirny.

42
    Z pěkné kombinace ale nic nevytěžili, protože Vaňous vyslal nepřesný míč do pokutového území.

41
    Domácí ale dobrým napadáním získali míč.

40
    Souček se nedostal po levé postranní čáře k nějaké kloubné akci, navíc budou mít Jirny vhazování.

39
    Nepřesná kombinace končí u domácího brankáře.

38
    Domácí Kukla se hnal k volnému míči, jenže u něho byl dříve brankář Kafka, který těsně před ním odkopl míč do bezpečí.

37
    Jirny s přehledem dominují a kontrolují průběh utkání.
    36. MELECHOVSKÝ - 0:2

36
    Jirny právě vstřelily branku! Parádní branku vstřelil hostující kanonýr ALEŠ MELECHOVSKÝ, který vyslal střelu zhruba z třiceti metrů, brankář Krátký byl krátký.

35
    Dalekonosnou střelou se prezentoval Procházka, jenže míč jde vysoko nad bránu.

34
    Hosté si přihrávají na levém křídle a celkem snadno kontrolují dnešní utkání.

33
    Smejkal minul míč, který poskakoval v pokutovém území. Jeho druhý pokus už byl zblokovaný.

32
    Na zemi leží jeden z domácích hráčů, snad bude moct pokračovat ve hře.

30
    V posledních sekundách můžeme vidět spoustu dlouhých míčů na útočníky, jenže ani jeden nebyl úspěšný.

29
    Nepřesnou přihrávkou se prezentoval hostující Mareš.

28
    Ústí nad Orlicí se nedaří kombinace a jsou téměř pořád v obraně.

27
    Jirny nadále drží balón a nepouští domácí k nějaké větší aktivitě.

26
    Neubert se hnal po pravém křídle do útoku, jenže nebyl dostatečně rychlý, aby přešel přes pravého obránce.

25
    Čepelák dlouhým balónem našel volného Melechovského, jenže ten míjí branku domácích.

24
    Nepřesná kombinace domácích končí u brankáře Kafky.

23
    Ti kombinují na své polovině hřiště, kde čekají na volné okýnko v obraně domácích.

22
    Jirny ovšem napadaly již od začátku akce a tak brzy dostali míč na své obránce.

21
    Domácí budou mít vzhazování poblíž své brány.

20
    Hosté jsou o něco lepší a domácí Ústí nad Orlicí se převážně brání.
    19. ČEPELÁK - 0:1

19
    Jirny právě vstřelily branku! Po velkém obstřelování domácí branky se k dorážce dostal MAREK ČEPELÁK, který prostřelil všechno, co mu stálo v cestě.

18
    Jirny budou mít zajímavý volný přímý kop.

16
    Žlutou kartu dostává Smejkal (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

15
    Jirny budou mít rozehrávku poblíž půlicí čáry.

14
    Dlouhý nákop na domácího Kuklu moc nevyšel, hosté jsou opět u míče.

13
    Nepřesná kombinace hostů končí za brankovou čarou.

12
    Kocourek nedokázal zpracovat dlouhý míč na jeho osobu.

11
    Ústí nad Orlicíje zatím o něco aktivnější a obraně taky nemají žádný větší problém.

10
    Domácí brankář Krátký skvěle vyběhl a zachránil svůj celek od inkasované branky.

8
    Faul domácího Nágla na Kocourka.

7
    Langer dobrým obranným zákrokem zachránil rozvíjející útok Melechovského.

6
    Coufal bude vhazovat poblíž pokutového území hostů.

5
    První rohový kop v zápase nepřinesl žádné vzrušení, neboť centr byl velice nepřesný.

4

3
    Nepřesná kombinace domácích končí v zázemí.

2
    První akce utkání neskončila úspěchem, neboť nepřesný míč vyslal kapitán hostů Kejha.

1
    Jirny odstartovaly druhou půli.

1

Domácí oblékli bílé dresy, Jirny červené.

Hráči již přicházejí na hřiště.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký- Strnad, Coufal, Falta, Jeníček, Kukla, Langer, Nágl, Smejkal, Souček, Vaňous
    Náhradníci: Truhlář- Habrman, Chleboun, Mareš, Nikodém, Opina

SK Viktorie Jirny: Kafka- Čepelák, Hruška, Kejha, Klán, Kocourek, Mareš, Melechovský, Procházka, Vandas, Vondráček
    Náhradníci: Čáp- Černý, Křeček, Parys, Pokorný, Stockner M., Stockner R.

Rozhodčí: Rozhodčí: Štěrba Václav – Štěrba Martin, Nehasil Lukáš.

Poslední dvě vzájemné utkání, které se hrály v divizi:
    09.06.13 Jirny-Ústí n. Orlicí 10 : 1
    10.11.12 Ústí n. Orlicí-Jirny 0 : 2

Jirny odehrály dva přípravné duely. První utkání hráli proti Úvalům, s kterými hráli velice překvapivě 0:0. Druhé přátelské utkání hostili Slavii Praha, ale jenom U21. Zde nedokázali na domácí půdě vyhrát a připsali si tak prohru 1:2. První ligové utkání odehráli 12.8., kde zavítali do Dobrovic. Utkání bylo velice vyrovnané , jenže v 79. minutě střídající Fotr dokázal překonat hostujícího brankáře Kafku a Dobrovice slavili nejtěsnější možnou výhru.

Ústí nad Orlicí je nováčkem ČFL. Sezónu zahájil přípravným utkáním proti Hradci Králové, kde prohráli 5:1. Druhé utkání bylo již pohárové, kde narazili na Kolín, který porazili 1:3. O čtyři dny později hráli opět přípravný zápas, ve kterém změřili síly s Prostějovem. Toto utkání jim nevyšlo, neboť si odvezli třígólový příděl a bez vstřelené branky. V druhém kole MOL Cupu vyzvali prvoligové Slovácko, s kterým hrálo velice dobré utkání, které šlo až na penalty, kde ovšem vyhrál favorit. První ligové utkání odehráli proti Chrudimi, které prohrálo 0:2.

Hezký den u sledování ČFL! V dnešním druhém kole změří síly domácí Ústí nad Orlicí, které přivítá Jirny. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.