Hoffenheim – W. Brémy 1:0 (kon.) | Hertha – Stuttgart 2:0 (kon.) | Hamburg – Augsburg 1:0 (kon.)
Mohuč – Hannover 0:1 (kon.) | Wolfsburg – Dortmund 0:3 (kon.) | Schalke – RB Lipsko 2:0 (kon.)
Hertha BSC
2:0 (0:0)
VfB Stuttgart
Sobota 19.08.2017, 15:30 • Olympiastadion (Berlín) • Německá Bundesliga • 1. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Krásný zbytek sobotního odpoledne a u dalších přenosů nashledanou. (17:26:52)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:9.

Mámě tu konec! Ve 2. poločase se hra obou celků výrazně zlepšila. Domácí vlétli do druhé půle výborně a hned ve 46. minutě vsítil LECKIE krásný gól. Potě Stittgart sahal po vyrovnání, zlomový okamžik však přišel v 62. minutě, kdy si LECKIE připsal 2. gól a bylo rozhodnuto. HERTHA BSC tak vítězí v dnešním utkání na VfB Stuttgart 2:0.

90+3

90+2
    Vypadá to, že Stuttgartu se nepodaří gól vsítit a odejde tak v obnovené premiéře v nejvyšší německé soutěži s nulou na svém kontě.

90+1
    Nastaveny budou 3 minuty.

90
    Utkání se už pouze dohrává a Stuttgart usiluje spíše o čestný gól než-li o vyrovnání.

88
    Střídání v týmu Hertha BSC; odchází V.Darida a přichází J.Torunarigha.

88
    Přímák letí mimo 3 tyče. Stav tak zůstává stále 2:0.

87
    Videorozhodčí potvrdil faul, ale nekope se pokutový kop! Faul byl podle všeho těsně před vápnem, uvidíme tedy jen volný přímý kop.

86
    Hraniční zákrok v pokutovém území Herthy BSC! Rozhodčí se radí s videorozhodčím.

84
    Brekalo dostává žlutou kartu. Velmi neohrabaně šel do předem prohraného souboje a vidí tak žlutý kartónek.

83
    Máme necelých 10 minut do konce utkání a vypadá to, že domácí si vedení bez problému pohlídají.

82
    Na trávníku si teď chvíli poležel Vladimír Darida. Protihráč mu ránu loktem, rozhodčí však tento prohřešek netrestá.

80
    Tak to se Jarsteinovi vůbec nepovedlo. Chtěl míč vyboxovat, místo toho ho pouze tečoval a Donis byl blízko zasunutí míče do prázdné brány.

78
    Nový hráč na hřišti G.Haraguči dostává za tvrdý zákrok žlutou kartu.

76
    Střídání v týmu VfB Stuttgart; odchází C.Akolo a přichází A.Donis.
    Střídání v týmu Hertha BSC; odchází S.Kalou a přichází G.Haraguči.

74
    Asano měl na kopačce gól! Co více už by si hosté představovali. Japonský hráč si naběhl na nadýchaný centr a nikým neobtěžován se v pokutovém území napřáhl a vyslal sice prudkou střelui, ale těsně mimo bránu. To je ohromná škoda.