Chomutov – Motor ČB 3:0 (kon.) | Kölner Haie – K. Vary 4:6 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.)
Motor ČB – Kölner Haie 5:4 (1:0 po s.n.) | K. Vary – HC Plzeň 1:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
Banes Motor České Budějovice
5:4 (2:2, 0:1, 2:1)
Kölner Haie
Sobota 19.08.2017, 14:30 • SD ARÉNA • O pohár statutárního města Chomutov

Poprvé se utkání tohoto turnaje rozhodovalo po nájezdech. Jedinou branku vstřelil Jaroslav Pouzar. Z turnaje zbývá odehrát poslední utkání. Za pár minutek uvidíme západočeské derby mezi Plzní a Energií. (16:12:58)

V samostatných nájezdech zvítězil tým ČEZ Motor České Budějovice.
    Autorem vítězné branky je JAROSLAV POUZAR.

3. série
    1:0
    O výhře tak rozhodl Jaroslav Pouzar, který se jako jediný střeleckým pokusem v nájezdech prosadil!

3. série
    0:0
    Philip Kecojevic následně rozjel třetí nájezd a jel pomalu. Stejně, jako jeho jízda, bylo slabé i jeho zakončení.

2. série
    0:0
    Jan Janoch na druhé straně zkoušel přehodit brankáře, ale místo toho branku ani netrefil.

2. série
    0:0
    Alexander Schimdt provedl rychlý nájezd, ale nakonec zakončoval jen vedle branky.

1. série
    0:0
    Na druhé straně zakončoval mezi betony Yahor Lirakholski, ale ani on nebyl úspěšný.

1. série
    0:0
    Jussi Petersen se rozjel jako první, jeho rychlá střela ale nebyla úspěšná.

Samostatné nájezdy začínají.

Ve třetí třetině jsme viděli tři branky, České Budějovice vyrovnaly a následně šly do vedení. V poslední minutě ovšem vyrovnal utkání Drothen.

45:00

44:44
    Po přejetí útočné modré to zkoušel Jussi Petersen, ten svým pokusem ale trefil jen lapačku připraveného brankáře.

44:19
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Pavel Pojar – 3 min., krosček).

44:00
    Kolín právě vstřelil branku!
    A z útoku přišla vyrovnávací trefa, přesně jednu minutu před koncem třetí třetiny! Puk mezi kruhy dostal MARVIN DROTHEN, jenž svou střelou i se štěstím překonal brankáře Martina Lidáka! Asistence: Justin Büsing.

43:47
    Do dobrého protiútoku se dostal Adam Ryba, který z úhlu zakončoval bekhendem. Puk ale branku nakonec netrefil.

43:02
    Hned po vhazování přišla tvrdá střela, která byla ještě tečována a Martin Lidák měl velké štěstí, že neinkasoval!

42:57
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Jiří Michal – 1 min., faul kolenem).

David Panuška

Branky a nahrávky: 13. Michal (Jasečko), 14. Lirakholski, 33. Lirakholski (Michal), 41. Janoch (Lirakholski), rozh. náj. Pouzar – 9. Münzenberger (Schmidt), 11. Borzecki (Drothen), 30. Van Calster, 44. Drothen M.