Dukla Praha – Bohemians 1905 3:2 (kon.) | Teplice – Sparta 5:2 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 3:1 (kon.)
FC Hradec Králové
3:1 (0:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 20.08.2017, 12:00 • Všesportovní stadion, Hradec Králové • Juniorská liga – Čechy • 4. kolo

90
    Konec zápasu. (13:51:09)

87
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Domácím se skutečně daří přidat ještě třetí branku za poločas, která už definitivně potvrzuje povedené otočení utkání v podání Východočechů – 3:1. Autorem branky je VÁCLAV STŘELEC.

86
    Žlutou kartu dostává Frnoch (SK Dynamo Č. Budějovice).

86
    Východočeši drží dobře takticky balon na polovině hostů, navíc se snaží vymyslet ještě jednu akci, která by už definitivně rozhodla o osudu tří bodů.

84
    Míče se však zanedlouho zmocnil opět domácí celek, vydal se směrem k brance Jihočechů a bude z toho hned další standardní situace v podobě rohového kopu.

82
    Nic výrazného to však ani pro jednu stranu nepřineslo, rozehrávat však budou hosté, kteří se budou snažit po dlouhém výkopu usadit v útoku.

81
    Pokračovat se bude rohovým kopem Hradce Králové, a to vůbec prvním jeho ve druhé půli.

81
    Žlutou kartu dostává Coufal (SK Dynamo Č. Budějovice).

78
    Domácí se snaží, aby větší aktivita i nadále zůstala na jejich straně a především, aby se už hosté pokud možno nedostávali do koncovky. Budějovice se ale rozhodně ještě nebudou chtít vzdát.

72
    Útočnou akci Budějovic zastavil zvednutý praporek pomezního rozhodčího, který odmával ofsajd.

70
    Východočeši otáčí skóre, zatlačili soupeře a překonali přesnou trefou brankáře Coufala, o což se postaral ROBERT JUKL – 2:1.

69
    Střelu Votroků z levé strany gólman Coufal jen vyrazil a nadějná akce domácích pokračuje.

65
    Míč lapil do svých rukavic Coufal a dlouhým odkopem ho poslal až za půlící čáru.

63
    Žlutou kartu dostává Čech (FC Hradec Králové).

62
    Hradec se zmocnil balónu ve středu pole, tam ale také jeho kombinace skončila.

59
    Žlutou kartu dostává Chylík (SK Dynamo Č. Budějovice).

59
    Střelecký pokus hostů končí mimo branku, bude tak rozehrávat domácí gólman.

54
    Budějovičtí sice zahrávali rohový kop, žádné větší ohrožení branky Macha z toho ale nebylo.

52
    Domácí vstoupili do druhé půle lépe a zásluhou přesného zakončení ONDŘEJE BROKEŠE se jim podařilo srovnat stav utkání na 1:1.