Novosibirsk – Spartak Moskva | 3:1 (kon.) | | | Omsk – Riga | 3:1 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Čerepovec | 2:1 (po pr.) |
Ufa – Vladivostok | 3:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Chabarovsk | 2:0 (kon.) | | | Soči – Kunlun | 2:4 (kon.) |
Kladno – Slavia | 0:2 (kon.) | | | Motor ČB – Plzeň | 6:1 (kon.) | | | Třebíč – Šumperk | 5:0 (kon.) |
Litvínov – Chomutov | 1:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – K. Vary | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš | 4:1 (kon.) |
Litoměřice – Ústí n/L | 3:4 (kon.) | | | Kadaň – Benátky n/J | 2:3 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 1:2 (kon.) |
Zlín – Pardubice | 3:5 (kon.) | | | Pelhřimov – Mor. Budějovice | 6:4 (kon.) | | | Jihlava – Olomouc | 1:2 (2:1 po s.n.) |
Kobra – Tábor | 6:4 (kon.) | | | SHK Hodonín – Havlíčkův Brod | 5:2 (kon.) | | | Kolín – Žďár n/S | 3:2 (po pr.) |
Kopřivnice – Nový Jičín | 1:3 (kon.) |
Ústí n/L – Hvězda Praha | 8:0 (kon.) |
konec
HC Kobra Praha
6:4
(3:0, 2:4, 1:0)
HC Tábor
Adam Zrcek
Branky a nahrávky:
5. Šteiner (Tuma), 15. Ryzák (Šteiner), 16. Antončík (Jedlička), 31. Jedlička (Matějček, Antončík), 39. Antončík (Jedlička, Kellner), 60. Šteiner (Matějček) – 25. Pechánek (Urbanec), 29. Seidl (Matušík), 30. Blažek (Pechánek), 40. Březina (Matušík)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Kobra Praha:
Bílek (Mouček) – Semrád, Vokurka, Šteiner, Valter, Ryzák – Kellner, Jedlička, Antončík (C), Hlinka, Čurda, Matějček, Brejcha, Tuma, Hlinka, Matějek, Pulkrab, Pavel, Jindra
Náhradníci:
Trenér:
HC Tábor: Novák D. (Novák M.) – Tesař, Duben, Černý, Raiterman, Bouška, Košař, Pípal – Pechánek, Heřman, Škrdleta, Březina, Matušík (C), Seidl, Blažek, Kadilák, Urbanec, Fencl
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Tábor: Novák D. (Novák M.) – Tesař, Duben, Černý, Raiterman, Bouška, Košař, Pípal – Pechánek, Heřman, Škrdleta, Březina, Matušík (C), Seidl, Blažek, Kadilák, Urbanec, Fencl
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
A Kobra si pojišťuje zásahem do prázdné branky vítězství v dnešním utkání. Autorem branky je DOMINIK ŠTEINER
Asistence: Martin Matějček.
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Seidl – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Čurda – 2 min., sekání).