Novosibirsk – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Omsk – Riga 3:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čerepovec 2:1 (po pr.)
Ufa – Vladivostok 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Chabarovsk 2:0 (kon.) | Soči – Kunlun 2:4 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Severstal Čerepovec
Úterý 22.08.2017, 16:00 • Arena Jugra • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (18:33:29)

Československá stopa v utkání

Martin Štajnoch (JUG) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:36
    Július Hudáček (CER) – 60 minut, 2 góly, 31 zákroků
    Matěj Stránský (CER) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:53
    Petr Holík (CER) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:29

Střely na branku: 33 – 18

Je dobojováno! Prodloužení trvalo jen dvanáct sekund! Hned z první akce totiž rozhodl Anton Koroljov, který vstřelil i vyrovnávací branku! Domácí útočník tedy prožil parádní vstup do nové sezóny. Severstalu se nakonec vymstilo vyloučení Petra Holíka ze závěru třetí třetiny.

Rozhodčí branku uznal a dnešní duel končí!

Tak pozor! Rozhodčí ještě odjel prozkoumat brankovou situaci s kolegou u videa!

60:12 Anton KOROLJOV - 2:1

60:12
    Jugra právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Jugra rozhoduje po dvanácti sekundách prodloužení! ANTON KOROLJOV si najel na přihrávku před branku a pohotovou střelou po ledě procedil puk pod beton hostujícího brankáře! Asistence: Veli-Matti Savinainen.

60:01

Střely na branku: 32 – 18

Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního utkání nerozhodlo. Ve třetí třetině jsme sice sledovali svižný hokej, ale oba brankáři podali kvalitní výkony. O držiteli bonusového bodu tedy rozhodne pětiminutové prodloužení či následné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:41
    Obrovská výhoda pro Jugru! V závěru základní hrací doby se totiž bude vylučovat. Dvě minuty za hákování dostává Petr Holík.

59:10
    Ani jeden z týmů se nyní nemůže usadit před brankou soupeře. Na ledě dominují obě defenzívy. Vypadá to, že se dočkáme prodloužení.

58:24
    Anton Koroljov si puk zasekl kolem vracejícího se obránce a okamžitě přihrával před branku. Jeho pobídka skončila pouze na holi obránce.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 26. Koroljov (Kurjanov, Valentěnko), 61. Koroljov (Savinainen) – 1. Kagarlickij (Stasenko, Bumagin)

Jugra Chanty-Mansijsk: Proskurjakov (Fokin) – Lekomcev, Šulakov, Štajnoch, Valentěnko, Pereťagin, Meljakov, Ugolnikov – Panov, D. Makarov, Skačkov – Koroljov, Kurjanov, Savinainen – K. Majorov, Morin, Ankudinov – D. Iljin, Varfolomejev, Kupcov – Šen.
    Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Magarilov) – Jevsejenkov, Stasenko, Kornějev, Masuhr, Kudako, Kalašnikov, Višněvskij – Bumagin, P. Černov, Kagarlickij – Stránský, P. Holík, Rybin – Ugarov, Trubačjov, Vovčenko – Kazakovcev, Karlin, Monachov – Kodola.

Rozhodčí: Gusev, Spirin – Nivikov, Michel