Novosibirsk – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Omsk – Riga 3:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čerepovec 2:1 (po pr.)
Ufa – Vladivostok 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Chabarovsk 2:0 (kon.) | Soči – Kunlun 2:4 (kon.)
HK Soči
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Red Star Kunlun
Úterý 22.08.2017, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

ČESKO-SLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ:

Marek Ďaloga (SVK) 0+0 (1 střela na branku, 11:59 minut na ledě)

(20:51:36)

Máme za sebou dnešní utkání, ve kterém Kunlun dokázal bodovat naplno. Již v šesté minutě otevřel skóre Brandon Yip. Domácí ve 30. minutě vyrovnali, ale jejich radost vydržela pouze chvíli. O pár minutek později Myttynen opět dostal Kunlun do vedení. Před koncem druhé periody zvýšil skóre Chipchura. Myttynen ve 45. minutě zvýšil na 4:1. Kosmetickou úpravu zajistil Wellman. Kunlun tak porazil domácí Soči 4:2.

59:37
    Ovšem nepřesná přihrávka končí na zakázaném uvolnění domácích.

59:12
    Šikin na střídačce! Soči v šesti.

57:38
    Soči se ještě snaží zdramatizovat dnešní zápas, ale zatím bez úspěchu. Hellberg moc práce nemá. To spíš jeho spoluhráči brání seč jím síly stačí.
    55:38 Casey WELLMAN - 2:4

55:38
    Soči právě vstřelilo branku!
    Krásná souhra domácích hráčů! Chochlov našel před brankou CASEYHO WELLMANA, který překonal Hellberga střelou do odkryté části klece. Asistence: Ilja Chochlov, Jevgenij Lapenkov.

54:49
    Soči má tlak, uvidíme, zda-li to ještě tomuto celku vydrží. Domácí jsou navíc již nějakou dobu kompletní.

53:25
    Chochlov vypálil z mezikruží, ale Hellberg předvedl výborný zákrok hrudníkem.

52:42
    Čínský celek však vyhazuje až k Šikinovi.

52:28
    Soči zatím kombinuje ve třetině Kunlunu.

51:37
    Až teď rozhodčí přerušil hru. Kyle Chipchura dostává dvě minuty za hákování.

51:02
    Šikin je na střídačce, domácí mají výhodu.

50:45
    Soči si zahraje přesilovou hru.

50:04
    Ivanov se postaral o pozdvižení, když po odpísknutí vystřelil. Rozhodčí to ovšem uklidnili.

49:23
    Vorbjov to zkoušel od modré, těsně před vypršením trestu svého spoluhráče. Ne, ne. Ani tady cesta k brance nevedla.

48:26
    Andrej Kosticyn otestoval hrudník Šikina.

47:48
    Dvě minuty za napadení dostává Nikita Ščitov.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 30. Garbutt, 56. Wellman (Chochlov, Lapenkov) – 6. Yip (Kane, Kinrade), 34. Myttynen, 37. Chipchura, 45. Myttynen (Squires, K. Makarov)

HK Soči: Barulin (45. Šikin) – Alexandrov, I. Vorobjov, Chomickij, Ščitov, Chochlov, Pedan – Padakin, O'Dell, Garbutt – Collins, Lapenkov, Wellman – Morozov, Cvetkov, Ščegolkov – A. Ivanov, I. Zacharčuk, Malcev.
    Red Star Kunlun: Hellberg (Karhunen) – Järvinen, Kinrade, A. Kulda, N. Chlystov, Ďaloga, Blacker, Vorobej – Kane, A. Kosticyn, Yip – Myttynen, K. Makarov, Squires – Jaw, Chipchura, DeFazio – Lockhart, Ponikarovskij, Jüe.

Rozhodčí: Kuljov, Ovčinnikov – Zacharenkov, Sazonov