Slavia – APOEL 0:0 (kon.) | Kodaň – Karabach 2:1 (kon.) | FCSB – Sporting 1:5 (kon.)
Liverpool – Hoffenheim 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Young Boys 2:0 (kon.)
FC Kodaň
2:1 (1:0)
FK Karabach
Středa 23.08.2017, 20:45 • Telia Parken, Kodaň • Liga mistrů (předkola) • Play-off

Zápas končí, skóre dvojzápasu je 2:2. Vzhledem k tomu, že Karabach dnes dokázal skórovat na hřišti soupeře, postupuje do základní skupiny Ligy mistrů právě Karabach.

Viděli jsme nesmírně dramatický dvojzápas, který celkem přinesl čtyři branky. V tom prvním se z výhry 1:0 radoval Karabach, který dnes díky vstřelené brance na půdě soupeře rozhodl o svém postupu do Ligy mistrů. Domácí fanoušci i fotbalisté jsou smutní, na některých tvářích jsou vidět slzy. Kodaň se ale rozhodně nemá za co stydět. Podala velmi dobrý výkon. (22:40:40)

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Dino Ndlovu (FK Karabach).

90+2
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Richard, přichází Elvin Januszade.

90+1
    Do dobré střelecké pozice se dostal domácí aktivně hrající Pavlovic, ale jeho rána končí mimo branku. Následně bude rozehrávat hostující brankář.

90
    Nad rámec druhého poločasu se budou nastavovat dvě minuty.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Všech deset hráčů Karabachu je před vlastním pokutovým územím a brání se tlaku domácího celku.

88
    Karabach fauloval na půlce, další příležitost pro domácí celek. Hosté se tak tak brání.

87
    Hraje se hodně takticky, emoce jsou přítomny v hledišti i na hrací ploše. Hraje se o hodně.

86
    Karabach bude volný kop rozehrávat na polovině hrací plochy. Hostující celek se pokusí držet hru co nejdéle od své branky.

85
    Žlutou kartu dostává Youssef Toutouh (FC Kodaň). Domácí hráč si v souboji jeden na jednoho počínal příliš tvrdě.

84
    Rohový kop mají k dispozici domácí fotbalisté, kteří nyní výrazně tlačí. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Následná rána z velké dálky míří vysoko nad.

84
    Toutouh se probojoval na útočné polovině k míči, ale nedokázal proti přesile soupeřů něco vymyslet. Domácí tak přicházejí o balon.

83
    Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí celek má míč pod kontrolou. Je nastěhovaný před brankou Karabachu, ale střelecky se nemůže prosadit. Nyní se bude hrát zejména před bránou Sahice.

81
    Ján Greguš může naplno předvést své organizační schopnosti. Je to právě on, kdo zakládá útočné domácí akce. Málem to nyní vyšlo, ale Verbič posla míč mimo.

80
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází William Kvist, přichází Youssef Toutouh.
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Afran Ismajilov, přichází Rashad Sadigov.

79
    Kodaň se pokouší hrát aktivně, snaží se rychlými míči překonat obranu Karabachu. Zatím ale marně. Poslední desetiminutovka se blíží.

77
    Žlutou kartu dostává Peter Ankersen (FC Kodaň). Naprosto zbytečně nyní domácí hráč strčil do soupeře, který spadl na zem. Nesportovní chování oceněno žlutou kartou.