Slavia – APOEL 0:0 (kon.) | Kodaň – Karabach 2:1 (kon.) | FCSB – Sporting 1:5 (kon.)
Liverpool – Hoffenheim 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Young Boys 2:0 (kon.)
FCSB
1:5 (1:1)
Sporting Lisabon
Středa 23.08.2017, 20:45 • Arena Naţională, Bukurešť • Liga mistrů (předkola) • Play-off

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:41:08)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:14.

Je konec! Sporting ve druhém poločase přejel rumunský celek a po výsledku 1:5 postupuje do základní skupiny Ligy mistrů! Portugalský klub vstoupil do utkání skvěle a po Doumbiově trefě ze 14. minuty vedl. Za domácí však ve 21. minutě dokázal vyrovnat Morais. Do přestávky už se hrála hodně opatrná partie. Po návratu z kabin si rumunský klub vypracoval nadějné pozice, ale Patrícia neohrozil. Po hodině hry utek obraně domácích Acuňa, který vrátil Sportingu vedení. O dalších pět minut později přidal další hřebík do rakve Martins! Bývalá Steaua v tu chvíli rezignovala. V 75. minutě si další branku vychutnal střídající Dost a dvě minuty před koncem napsal gólovou tečku Battaglia!

90+1

90
    Duel se už pouze dohrává. Diváci hromadně opouštějí svá sedadla a také domácí trenér je z průběhu utkání hodně zklamaný.
    88. Rodrigo BATTAGLIA - 1:5

88
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Neskutečné! Sporting v samotném závěru přidává další branku! Hosté dostali v pokutovém území moře volného prostoru. Bas Dost střílel na zadní tyč. Jeho ránu domácí brankář ještě zastavil, ale RODRIGO BATTAGLIA míč doklepl do sítě!

87
    Gnohéré hledal prudkým centrem rozběhnutého Teixeiru. Obětavý stoper Coates se položil do jeho pobídku a Patrício si došel pro odražený balón.

86
    Exekuce rohového kopu se ujal Tanase. Domácí záložník vyslal zajímavý centr na malé vápno, kde byl Gnohéré, jehož hlavičku srazila obrana na další roh.

85
    Bruno César zahrál rukou těsně za polovinou hřiště a nabídl míč domácímu celku. Gnohéré se dral do šestnáctky a vybojoval alespoň roh.

84
    Sporting už si závěr dnešního utkání užívá. Hosté se usadili na polovině soupeře a přenášejí těžiště hry z jedné strany na druhou.

83
    Střídající Bruno César fauloval při přechodu na polovinu soupeře domácího stopera Larieho. Hlavní rozhodčí si přestupku všiml a odpískal faul.

82
    Střídání v týmu FCSB: ze hřiště odchází Alibec, přichází Man.

81
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Martins, přichází César.

80
    Domácí celek se nyní nastěhoval na polovinu Sportingu, kde rozjel postupnou kombinaci. Nikdo z fotbalistů v červeném se však nemůže dostat do střelecké pozice.

79
    Junior Morais u postranní čáry zcela zbytečně atakoval Martinse. Hlavní rozhodčí si jej zavolal k sobě a důrazně domácímu obránci domluvil.

78
    Enache podpořil ofenzívu domácího celku náběhem po pravé straně. Krajní obránce rumunského celku však celou akci zabrzdil nepřesnou přihrávkou na Teixeiru.

77
    Divákům na stadionu se výkon domácího celku vůbec nelíbí. Fanoušci bývalé Steauy dávají svou nevoli najevo hlasitým pískáním.

Tomáš Kubečka

Branky: 21. Morais (Alibec) – 14. Doumbia (Acuňa), 60. Acuňa, 65. Martins (Fernandes), 75. Dost (Martins), 88. Battaglia (Dost)

Karty:   35. Popescu (STB), 41. Filip (STB) – 35. Fernandes (SPL)

FCSB: Niťa – Enache, Larie, Momčilović, Morais – Teixeira, Popescu, Filip, Golofca (63. Gnohéré) – Budescu (46. Tanase), Alibec (C) (82. Man)
    Náhradníci: Stancioiu, Gnohéré, Tanase, Pleasca, Achim, Amorim, Man

Sporting Lisabon: Patrício – Piccini, Mathieu, Coates, Coentrao – Silva (C) (72. Petrovič), Battaglia, Acuňa – Fernandes, Doumbia (59. Dost), Martins (81. César)
    Náhradníci: Salin, Ruiz, César, Petrovič, Dost, Medeiros, Figueiredo

Rozhodčí: Cakir – Duran, Ongun (vš. TUR)