Slavia – APOEL 0:0 (kon.) | Kodaň – Karabach 2:1 (kon.) | FCSB – Sporting 1:5 (kon.)
Liverpool – Hoffenheim 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Young Boys 2:0 (kon.)
Liverpool FC
4:2 (3:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Středa 23.08.2017, 20:45 • Anfield Road, Liverpool • Liga mistrů (předkola) • Play-off
    79. Sandro WAGNER - 4:2

79
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Profesorský přístup z posledních minut se Liverpoolu nevyplatil. Andrej Kramarić z levé strany nacentroval míč do pokutového území, kde SANDRO WAGNER ovládl hlavičkový souboj s Lovrenem a přesnou střelou k tyči překonal bezmocného Mignoleta!
    63. Roberto FIRMINO - 4:1

63
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Demirbay pokazil zadovku na kapitána Vogta a toho využil Jordan Henderson, který se zmocnil míče a nasprintoval s ním až k hranici pokutového území, kde balon posunul volnému ROBERTU FIRMINOVI a ten se trefil přesně k bližší tyči!
    28. Marc UTH - 3:1

28
    Tah s nasazením Utha se Julianu Nagelsmannovi prakticky okamžitě vyplatil. Po Lovrenově nepovedeném odkopu se míče zmocnil Sandro Wagner a posunul kulatý nesmysl právě na kopačku MARCA UTHA, který se z hranice šestnáctky trefil přesně k pravé tyči!
    21. Emre CAN - 3:0

21
    O postupu Reds do Ligy mistrů už asi nepochybuje vůbec nikdo. Wijnaldum povedenou kolmicí vyzval ke sprintu Sadia Maného, který ještě vylepšil pozici pro Roberta Firmina a brazilský kouzelník poté posadil geniální centr přímo na hlavu EMREHO CANA, který se tak prosazuje dnes už podruhé!
    18. Mohamed SALAH - 2:0

18
    A už je to o dva góly! Roberto Firmino si na levé straně pokutového území udělal prostor pro milimetrově přesnou přihrávku na Wijnalduma, který sice orazítkoval tyč, balon se ale odrazil přímo k MOHAMEDU SALAHOVI a ten už měl úlohu snadnou!
    10. Emre CAN - 1:0

10
    Dva vstřelené góly na půdě Hoffenheimu Reds očividně nestačí, už po deseti minutách hry se Liverpool dostává do vedení i v odvetě! Sadio Mané se podobně jako před pár minutami vyřítil do pokutového území, tentokrát si ale na střelu netroufl a posunul míč pod sebe na volného EMREHO CANA, jehož střela propadla Baumannovi do sítě!

Vojtěch Balon

Branky: 10. Can (Mané), 18. Salah, 21. Can (Firmino), 63. Firmino (Henderson) – 28. Uth (Wagner), 79. Wagner (Kramarić)

Karty:   45+1. Henderson (LIV) – 30. Geiger (HOF), 37. Kadeřábek (HOF), 51. Vogt (HOF)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 3:13.
    Liverpool FC: Mignolet – Alexander-Arnold (65. Gomez), Matip, Lovren, Moreno – Can (70. Milner), Henderson (C), Wijnaldum – Salah, Firmino, Mané (87. Klavan).
    Náhradníci: Karius – Milner, Gomez, Sturridge, Klavan, Robertson, Solanke

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Kadeřábek (64. Toljan), Nordtveit (24. Uth), Vogt (C), Hübner, Zuber – Geiger, Demirbay – Kramarić, Wagner, Gnabry (56. Szalai).
    Náhradníci: Kobel – Bičakčić, Rupp, Polanski, Toljan, Uth, Szalai

Rozhodčí: Orsato – Di Fiore, Manganelli (všichni Itálie)