K. Vary – Kladno 4:1 (kon.) | Třebíč – Vsetín 0:1 (kon.) | Chomutov – Litvínov 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – Šumperk 7:4 (kon.) | Havířov – Přerov 3:3 (nedohr.) | Znojmo – Motor ČB 4:1 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 2:5 (kon.) | Kadaň – Klatovy 9:2 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 1:7 (kon.)
Zlín – Jihlava 3:2 (3:2 po s.n.) | Pardubice – Olomouc 1:2 (2:1 po s.n.) | Sokolov – K. Vary jun. 1:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 9:2 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 1:5 (kon.) | SHK Hodonín – Mor. Budějovice 3:4 (0:1 po s.n.)
BK Havlíčkův Brod
9:2 (1:0, 3:1, 5:1)
HC Tábor
Čtvrtek 24.08.2017, 18:00 • ZS Kotlina • Přípravné zápasy

A to je z Kotliny pro dnešek u vše. Dovolte mi, abych se s vámi rozloučil. Přeji vám hezký zbytek večera a u dalších onlajnů se těším na počtenou. (20:40:58)

Třetí třetina přinesla zapisovatelům nejvíce práce. Postupně museli do zápisu zaznamenat 2 góly Lukáše Endála a po jedné brance Kryštofa Kulhánka, Luboše Voříška a Jakuba Šuhaje. Domácí se blížili posvátné desítce, v závěru ale hráli oslabení a namísto toho inkasovali z hole Josefa Urbance. Dále se skóre již neměnilo.

Střely po konci utkání: 55:25

59:45
    Tábor se snažil přejít ještě do jedné rychlé akce, na modré čáře je ale zastavil ofsajd.

59:32
    Bruslaři se brání úspěšně. Zatím soupeře nepustili do žádné útočné akce a teď se dlouhým vyhozením osvobodili.

58:26
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., nedovolené bránění).

58:02
    Tábor právě vstřelil branku!
    Nakonec i Jihočeši využívají početní výhodu, když se po rychlém založení útoku dostali do přečíslení, které vyřešil střelou z levého kruhu JOSEF URBANEC! Puk zapadl přesně k protější tyči! Asistence: Jan Březina, Radim Škrdleta.

57:50
    Táboru se nedaří získat útočné pásmu, hostům začínají znovu od své brány.

57:10
    Hosté vyhráli buly a dlouho se drželi v útočném pásmu, byli ale jenom za bránou u mantinelu, kde bojovali o puk. Ten nakonec získal Niklavs Balgalvis, jenž osvobodil svůj celek.

56:37
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., hrubost).

55:52
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Kanonáda Havlíčkova Brodu pokračuje! Patrik Přidal naservíroval puk JAKUBU ŠUHAJOVI, který hostujícího brankáře možná překvapil, každopádně jeho rána o zemi prošla kolem betonu stojícího Klestila! Asistence: Patrik Přidal, Jan Milfait.

55:08
    Nikdo z hostujících hráčů nedokázal odstavit od kotouče Tomáše Semráda, který puk zavezl až za táborskou svatyni.

54:11
    Daniel Spratek obdržel pas přes brankoviště, proti jeho ráně z pravé strany se ovšem Tomáš Klestil stačil přesunout a kotouč vyrazil.

53:15
    Domácí střelci jsou při chuti. LUBOŠ VOŘÍŠEK na pravém křídle přebral přihrávku Jana Milfaita, dostal se za obránce a z kruhu vyslal přesně mířenou střelu zápěstím, která zapadla do protějšího horního rohu hostující svatyně! Asistence: Jan Milfait.

52:16
    Domácí přesilovou hru využívají a vedou o šest branek! Miroslav Třetina si vybruslil po modré čáře na osu hřiště, odkud narýsoval nádhernou přihrávku na spodek pravého kruhu pro LUKÁŠE ENDÁLA, jenž se z první opřel do puku a přízemní střelou překonal hostujícího brankáře! Asistence: Miroslav Třetina.

51:56
    Jihočeši odolali nájezdu Bruslařů a vyhodili puk na opačnou stranu hřiště.

51:00
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Fencl – 2 min., podražení).

50:48
    Co se nepodařilo Luboši Voříškovi, to dokázal KRYŠTOF KULHÁNEK! Ten se prosmýkl mezi obránci až před brankoviště, odkud zakončil přesně nad Klestilovu lapačku! Bez asistence.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 19. Třetina (Endál), 31. Voříšek (Přidal, T. Semrád), 32. Kozlík (Milfait), 34. Vala (Kulhánek, Milfait), 45. Endál (Třetina, T. Semrád), 51. Kulhánek, 53. Endál (Třetina), 54. Voříšek (Milfait), 56. Šuhaj (Přidal, Milfait) – 38. Jelínek (Fencl), 59. Urbanec (Březina, Škrdleta)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Marek) – T. Semrád, Vašíček, Vala, Kulhánek, Balgalvis, Kříž – Přidal, Třetina "C", Endál – Šuhaj, Milfait, Voříšek – Kozlík, Spratek, Beneš
    HC Tábor: Klestil (D. Novák) – Duben, Pípal, Kosař, Reiterman, Dvořák "C", Bouška – Březina, Škrdleta, Urbanec – Blažek, Kadilák, Drda – Fencl, Pospíchal, Jelínek

Rozhodčí: Tomáš Krejčí – Michal Habásko, Petr Křivohlavý