Novosibirsk – Riga 2:1 (kon.) | Omsk – Čerepovec 1:0 (po pr.) | Barys – Spartak Moskva 2:0 (kon.)
Chanty-Mansijsk – N.Novgorod 1:3 (kon.) | Kazaň – Kunlun 4:2 (kon.) | Nižněkamsk – Vladivostok 3:2 (kon.)
Soči – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 24.08.2017, 16:00 • Arena Jugra • KHL

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (18:20:21)

Československá stopa v utkání

Martin Štajnoch (JUG) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:25
    Tomáš Kundrátek (NNO) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 24:14

Střely na branku: 23 – 35

Je dobojováno! Torpedo Nižnij Novgorod zvládlo utkání na ledě Chanty-Mansijsku a zvítězilo 3:1! Hosty poslal v první třetině do vedení Gennadij Stoljarov . Těsně před koncem druhé periody navíc přidal druhou branku Kirill Rasskazov . Jugra se do hry vrátila deset minut před koncem, kdy Anton Koroljov zužitkoval přesilovou hru. V závěru ještě domácí zkusili štěstí bez brankáře, ale jejich snahu potrestal gólem do prázdné branky Vladimir Galuzin.

59:38 Vladimir GALUZIN - 1:3

59:38
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Torpedu potvrzuje své vítězství gólem do odkryté branky! Hosté se dostali do útočného pásma, kde se VLADIMIR GALUZIN skvěle zbavil Lekomceva a trefil odkrytou klec! Asistence: Gennadij Stoljarov, Denis Paršin.

59:05
    Torpedo se zatím brání skvěle. Hosté získali kotouč a obloučkem jej vyhodili za modrou čáru.

58:14
    Ilja Proskurjakov zůstává na střídačce a Jugra zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

58:14
    Domácí trenér si vyžádal oddechový čas! Domácí lodivod udělí svým svěřencům poslední pokyny!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:20
    Hosté mohli rozhodnout! Torpedo se hnalo do přečíslení, jenže Jevgenij Kurbatov v dobré pozici před brankou vůbec netrefil kotouč!

57:08

56:29
    Jugra se usadila v útočném pásmu, jenže nikdo v modrém dresu si zatím netroufl na zakončení. Kombinace hráčů v modrém vázne.

56:10
    Hosté se zatím brání skvěle! Torpedu se nadvakrát podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry. Jugra musí začít od vlastní branky.

55:08
    Je to tak! Domácí celek má skvělou možnost na vyrovnání. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Viktor Baldajev.

55:04
    Domácí zadáci čekají na vystřídání svých spoluhráčů. Jugra navíc bude hrát další přesilovou hru. Tohle bude ještě hodně zajímavé.

54:33
    Hosté už se prakticky pouze brání. Zadáci Torpeda vyhazují kotouče obloučkem do středního pásma a snaží se bránit modrou čáru.

54:10
    Vitalij Šulakov se v obranném pásmu dostal k odraženému kotouči a ihned rozjel akci po levém křídle. Konstantin Panov nedosáhl na jeho pobídku.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 50. Koroljov (Kurjanov) – 17. Stoljarov (Kundrátek, Paršin), 38. Rasskazov (V. Kuljomin, Urakov), 60. Galuzin (Stoljarov, Paršin)

Jugra Chanty-Mansijsk: Proskurjakov (Fokin) – Lekomcev, Šulakov, Štajnoch, Valentěnko, Ugolnikov, Pereťagin, Meljakov – Skačkov, D. Makarov, Panov – Koroljov, Kurjanov, Savinainen – Ankudinov, K. Majorov, Morin – Kupcov, D. Iljin, Varfolomejev – Šen.
    Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Mamašev, Grigorev, Barancev, Kundrátek, Kurbatov, Baldajev – Stoljarov, Galuzin, Paršin – Dugin, Jeglič, Daugavinš – Gračov, A. Potapov, S. Kosticyn – M. Lazarev, Rasskazov, V. Kuljomin – Šurakov, Urakov.

Rozhodčí: Ovčinikov, Oskirko – Michel, Viljugin